اسپیلت البرز
تجربه‌های ناب زندگی
در دل طبیعت
اسپیلت البرز
این تور برگزار شده است.

تور پیاده روی در جنگلهای جهان نما

اتوبوس VIP تخت شو و اقامت در ییلاق
3 روزه
از 13 خرداد 1400
تماس با اسپیلت البرز کد 4124
این سفر در یک نگاه
در اینجا اطلاعات کلیدی سفر به طور خلاصه آمده است.
  • زمان حرکت: پنج شنبه 1400/03/13 - ساعت 05:00 صبح
    (لطفا نیم ساعت قبل از حرکت در محل حضور داشته باشید.)
  • مدت: 3 روزه از 13 خرداد (3 روز و 2 شب)
  • بیشترین فعالیت: 3  فعالیت این تور متوسط و یا به عبارتی روزانه 3 تا 4 ساعت جنگل پیمایی و چند ساعت جیپ سواری در جاده های کوهستان/جنگلی می باشد.
  • زمان بازگشت: 1400/03/15 حدود ساعت 22:00
  • اقامت: 2 شب خانه محلی
  • تعداد وعده‌های غذایی: 7 وعده با اسپیلت البرز
  • محل حرکت: میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی، کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان.
  • وسیله نقلیه اصلی: اتوبوس VIP تختخواب شو 25 نفره (برای رفت و برگشت به منطقه)

جاذبه‌ها و آلبوم عکس
جاذبه‌ها

"دو شب اقامت در ییلاق پر طراوت جهان نما، دیدار از میل تاریخی رادکان، سافاری در جاده های جنگلی/کوهستانی منطقه، پیاده روی در مراتع و ارتفاعات ییلاق و عکاسی از مناظری رویائی، شب نشینی دور آتش، پیمایش جنگل به صورت پیاده روی در یک ایل راه هزار ساله، صرف ناهاری دلچسب در یک قهوه خانه قدیمی یکصد ساله در دل جنگل."

 

پیاده روی و کوه پیمائی نیمه سنگین در جنگل(روز اول و سوم 1 الی 2 ساعت، روز سوم 3 ساعت صبح و 3 ساعت بعد از ظهر) در این سفر کوله پشتی ها با ماشین های اسپیلت حمل می‌شود و شما سبک بار پیاده روی خواهید کرد. ضمناً مسافت تهران تا منطقه 380 کیلومتر و با ماشین در شرایط عادی و بدون توقف 7 ساعت می‌باشد، لازم به ذکر است که از پذیرفتن کودکان زیر ده سال در این تور بدلیل فعالیت بدنی اشاره شده معذوریم.

اقامت و غذا
با کمک این جدول برنامه اقامت و وعده‌های غذایی سفر نمایش داده شده است.
روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط نوع اقامت توضیح
1 طبیعت اسپیلت البرز طبیعت اسپیلت البرز خانه محلی اسپیلت البرز خانه محلی خانه بومیان ییلاق
2 خانه محلی اسپیلت البرز خانه محلی اسپیلت البرز خانه محلی اسپیلت البرز خانه محلی خانه بومیان ییلاق
3 خانه محلی اسپیلت البرز رستوران گردشگر - - -
اقامت‌ها: 2 شب خانه محلی
سهم اسپیلت البرز کلا 7 وعده غذا شامل: 3 وعده صبحانه 2 وعده ناهار 2 وعده شام
سهم مسافر کلا 1 وعده غذا شامل: 1 وعده ناهار
تعداد میان وعده بر عهده اسپیلت البرز: 3 وعده
برنامه روزشمار سفر
در برنامه سفر توضیح داده‌ایم که هر روز چه جاذبه‌هایی را می‌بینیم و به کجا می‌رویم.
روز 1
حرکت به سوی جاده فیروز کوه و صرف صبحانه در رستوران، ادامه مسیر تا کردکوی و رسیدن به ابتدای جنگل، جابجایی از اتوبوس به ماشین های شاسی بلندمحلی و ادامه مسیر در جاده های جنگلی/کوهستانی، صرف ناهار در طبیعت و بازدید از برج تاریخی رادکان، ادامه مسیر در جاده های صعب العبور تا رسیدن به ییلاق جهان نما، اسکان در خانه های روستایی و استراحتی کوتاه، پیاده روی عصر گاهی در ارتفاعات زیبای منطقه و عکاسی از مناظر، بازگشت به خانه محلی و وقت آزاد تا زمان صرف شام و شب نشینی دور آتش.
صبحانه در طبیعت توسط اسپیلت البرز ناهار در طبیعت توسط اسپیلت البرز شام در خانه محلی توسط اسپیلت البرز اقامت در خانه محلی
روز 2
صرف صبحانه و پیاده روی در یک ایل راه زیبا جنگلی، رسیدن به قهوه خانه ای در دل جنگل که از یکصدسال پیش تا کنون فعالیت می کند، پذیرایی با چای و دمنوش محلی و صرف ناهار، استراحتی کوتاه و بازگشت از همان ایل راه به صورت پیاده روی تا رسیدن به ییلاق جهان نما، رفتن به محل اقامت و وقت آزاد تا زمان صرف شام، شب نشینی دور آتش و استراحتی جانانه در هوای دلپذیر ییلاق.
صبحانه در خانه محلی توسط اسپیلت البرز ناهار در خانه محلی توسط اسپیلت البرز شام در خانه محلی توسط اسپیلت البرز اقامت در خانه محلی
روز 3
صرف صبحانه و گشت و گذار در طبیعت منطقه به منظور استفاده از طراوت صبحگاهی ییلاق، طبیعتی مرکب از جنگل و سخره و مناسب عکاسی، بازگشت به خانه محلی و جمع آوری وسایل، حرکت با ماشین های محلی برای بازگشت به کردکوی در استان گلستان، جابجا شدن در اتوبوس VIP در اختیار تور و رفتن به رستوران، صرف ناهار و حرکت برای بازگشت به تهران. رسیدن حدود ساعت 23:00
صبحانه در خانه محلی توسط اسپیلت البرز ناهار در رستوران توسط گردشگر
سایر خدمات

" ماشین های سافاری برای مسیر های جنگلی/کوهستانی و حمل کوله پشتی ها، خانه محلی برای دو شب اقامت گروهی در ییلاق، پذیرایی های میان وعده، راهنمای طبیعت گردی، راهنمای محلی، بیمه مسئولیت مدنی سفر و پرداخت ورودیه های لازم."


در حال حاضر امکان "رزرو / خرید آنلاین" وجود ندارد.

اطلاعات تکمیلی

دیگر روشهای خرید تور:

در صورتی‌که ثبت‌نام آنلاین برای شما امکان پذیر نبود، می‌توانید با بخش فروش اسپیلت البرز تماس گرفته و پس از اطمینان از وجود ظرفیت تور، مبلغ سفر را به حساب ذیل واریز کرده و آنگاه مشخصات واریزی خود را به همکاران فروش ما اطلاع دهید.

 

نام بانک پارسیان
شماره کارت

6221-0612-2357-3504

شماره حساب

47001045271608

شماره شبا

IR290540103647001045271608

نام صاحب حساب

فتانه اصلانی

 

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد  1 را به 02166902680 شماره تلفن اسپیلت البرز ارسال نمائید.

قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.