اسپیلت البرز
تجربه‌های ناب زندگی
در دل طبیعت
اسپیلت البرز

لیدرهای ما چه کسانی هستند؟

21/ آذر/1398

سهند عقدایی

سهند عقدایی

سهند مدیرعامل و از مؤسسین اسپیلت البرز است. او تا به حال، در بیش از 70 سفر خارجی تورهای متنوعی را اجرا کرده و یا به کاوش پرداخته است. سهند همیشه سعی می‌کند با دستاوردهایی مبتکرانه از سفرهای تحقیقی خود برگردد؛ سهند اخیرا درگیر طراحی و سرپرستی سفرهای ماجراجویانه به قطب شمال و جنوب بوده است. سهند درباره‌ی جزییات وقایع سیاسی و تاریخیِ کشورهای جهان اطلاعات به‌روزی دارد. ورزشکار حرفه‌ای است، رشته‌ی دانشگاهی او مهندسی مکانیک است.

اینستاگرام سهند عقدایی

 

مژگان خلیلی

مژگان خلیلی

مژگان در 12 سال گذشته، تورهای اسپیلت البرز را در 23 کشور دنیا اجرا کرده است؛ او هم‌اکنون مدیر داخلی اسپیلت البرز است. مژگان دکترای فلسفه دارد و از برگزیدگان بنیاد نخبگان کشور است. به زبان انگلیسی، فرهنگ و ادبیات جهان تسلط دارد؛ عاشق کوهنوردی و کشف مقاصد جدیدِ سفر است.

 

محمدرضا احسانی

محمدرضا احسانی

محمدرضا کارشناس علوم کامپیوتر و طراح و راهنمای تورهای ماجراجویانه است و در مؤسسات آموزشی راهنمایان گردشگری فنون استقرار و بقا در طبیعت و مسیریابی تدریس می‏‌کند. طی ده سال گذشته بیش از فاصله زمین تا ماه سفر کرده که نیمی از آن سفرهای زمینی در ایران بوده است. او عکاسی حیات وحش را بهانه‌ای زیبا برای سفر به مناطق بکر می‌داند.

 

نادره معصوم‌زاده

نادره معصوم‌زاده

نادره دانش آموخته‌ی رشته‌ی مترجمی است. زمانی که در یک شرکت به عنوان مترجم مشغول به کار بود، آمد و شد میهمانان خارجی باعث شد که در یابد به گردشگری علاقه‌مند است؛ از این رو، شروع به تحصیل و کسب تجربه در این زمینه نمود و در حال حاضر یک راهنمای کار آزموده به خصوص در زمینه تورهای ورودی و خروجی است. او به سوارکاری علاقه‌ی ویژه‌ای دارد و سالهاست که این رشته را در مقام مربی پیگیری می‌کند.

 

شهاب شریف‌زاد

شهاب شریف‌زاد

شهاب بیش از 5 سال است که با اسپیلت البرز به عنوان راهنمای تورهای خارجی، ورودی و داخلی همکاری می‌کند. شهاب یک جهانگرد با تجربه است و وقتی به کشوری می‌رود به قول دوستانش آنجا را زیر و رو می‌کند و جای ندیده‌ای باقی نمی‌گذارد. شهاب مهندس معمار زبردست است و در زمینه معماری و دکوراسیون داخلی شهرت زیادی دارد.

 

امین بشیری

امین بشیری

امین بشیری راهنمای سفر، منجم آماتور و مروج علم متولد 1365 در همدان است، علاقه‌ی زیاد او به علم ستاره شناسی و کشف ناشناخته‌ها باعث شد تا در آغاز جوانی برای پیدا کردن رصدگاهی تاریک برای رصد آسمان شب، سفرهایش را شروع کند و به تاریک‌ترین و بکرترین نقاط ایران سفر کند. رشته‌ی دانشگاهی او برق الکترونیک است و به سنگ‌نوردی علاقه‌ی زیادی دارد.


21/ آذر/1398بحث و تبادل نظر
احمد کمالی9121225239
1398/10/11 03:26
سلام وقت بخیر من و همسرم بسیار علاقه مند سفر و ثبت نام در تور کوبا شما هستم ولی تا ۵ فروردین در سفر هستیم ایا امکانی وجود دارد تا مثلا از ۶ فروردین به گروه و تور شما بپیوندیمبا سپاس کمالی
پاسخ دهید...
ناشناس
1399/06/10 08:00
بله میتوانید. در خدمتیم
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف