اسپیلت البرز
تجربه‌های ناب زندگی
در دل طبیعت
اسپیلت البرز
این تور از محصولات داخل سایت حذف شده است.

تور راهپیمایی دور دماوند (ویژه اسپیلت البرز)

رینگ 220 درجه در ارتفاع 3000 متری
شما هم امتیاز بدهید!
3 روزه
از 12 خرداد 1400
تماس با اسپیلت البرز کد 4105
این سفر در یک نگاه
در اینجا اطلاعات کلیدی سفر به طور خلاصه آمده است.
 • زمان حرکت: چهارشنبه 1400/03/12 - ساعت 05:00 صبح
 • مدت: 3 روزه از 12 خرداد (3 روز و 2 شب)
 • بیشترین فعالیت: 4  (راهپیمایی سنگین)
 • زمان بازگشت: 1400/03/15 حدود ساعت 19:00
 • اقامت: 1 شب کمپ مجهز1 شب بیس کمپ دماوند
 • تعداد وعده‌های غذایی: 8 وعده با اسپیلت البرز
 • محل حرکت: میدان آرژانتین،ابتدای خیابان بیهقی، جلوی بانک سامان.
 • وسیله نقلیه اصلی: متناسب با تعداد نفرات

جاذبه‌ها و آلبوم عکس
جاذبه‌ها
 • انجام یک طبیعت گردی ناب در غالب تور "رینگ دماوند" (پیمایش 220 درجه از زیبا ترین بخش حلقه دور قله دماوند در ارتفاع 3000 متری).
 • پیاده روی های جذاب این تور که تنها اسپیلت البرز آن را اجرا می کند در جبهه جنوبی/ جنوب غربی/ غربی/ شمال غربی/  و جبهه شمالی قله دماوند صورت می گیرد.
 •  در طول مسیر مناظر زیبای دریاچه لار و دشت شقایق و گلستان های وحشی را در دید خود داریم.
 • صخره های گدازه‌ای زیبا در اشکال مسحور کننده به زیبایی مسیر می افزاید.
 • از کنار خط الراس کوهستان مشهور(چپک رو / ورارو) گذر میکنیم و عبور از دشت داغ (مرتفع ترین دشت ایران) نیز در این تور امکان پذیر است
 • قلل زیبای گل زرد، گرگ، آسمان کوه، تیزکوه، کمره دشت و قله دوخواهران یکی پس از دیگری در چشم انداز ما قرار دارند.
 • گذر از "دشت ورارو" و  رودخانه دلی چای احتمال مشاهده جانوران وحشی و پرنده گان زیبا را فراهم می آورد.
 • یخچال های دائمی دور قله‌ دماوند را از نزدیکترین موقعیت های مکانی می بینیم همچون یخچال غربی و یخچال داغ.
 • دشت رویایی ناندل بر سر راهمان است تا از دیدن یخچال دوبیسل یخچال سیوله، یخچال پروانه و یخچال عروسکها لذت ببریم.
 • تجربه اقامت در کمپ مجهز اسپیلت البرز واقع در دشتهای مرتفع "چال چال" و "سرداغ" به یاد ماندنی خواهد بود.
 • به طور کلی در این تور، "سه روز زندگی ناب در دل طبیعت" را تجربه خواهیم نمود تا به دور از تمامی مشغله های روزمره احساس تازگی روح و روان را دریابیم.

 

درباره سفر
  • در کمپ های اسپیلت البرز همه چادرها دو نفره می باشد و به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی، همسفران سینگل نیز می توانند هنگام خرید تور تقاضای چادر اختصاصی نمایند.
 • فعالیت این تور پیاده روی و کوهپیمایی سنگین می باشد شامل: حدوداً (روز اول 7 ساعت و روز دوم 9 ساعت)در مسیر های پاکوب شده و اقامت شبانه در کمپ های مجهز اسپیلت البرز است، در این تور کوله پشتی های سنگین با ماشین تدارکات اسپیلت البرز به کمپ ها منتقل میگردد لذا طبیعت گردان به صورت سبک بار پیاده روی می نمایند.

 

 

اقامت و غذا
با کمک این جدول برنامه اقامت و وعده‌های غذایی سفر نمایش داده شده است.
روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط نوع اقامت توضیح
1 طبیعت اسپیلت البرز لانچ باکس در طبیعت اسپیلت البرز کمپ اسپیلت البرز کمپ مجهز در دشت سرداغ
2 کمپ اسپیلت البرز لانچ باکس در طبیعت اسپیلت البرز اکو کمپ دماوند اسپیلت البرز بیس کمپ دماوند در ییلاق ناندل
3 اکو کمپ دماوند اسپیلت البرز اکو کمپ دماوند اسپیلت البرز - - -
اقامت‌ها: 1 شب کمپ مجهز 1 شب بیس کمپ دماوند
سهم اسپیلت البرز کلا 8 وعده غذا شامل: 3 وعده صبحانه 3 وعده ناهار 2 وعده شام
در این سفر مسافر نیاز به آوردن وعده غذایی ندارد.
تعداد میان وعده بر عهده اسپیلت البرز: 3 وعده
برنامه روزشمار سفر
در برنامه سفر توضیح داده‌ایم که هر روز چه جاذبه‌هایی را می‌بینیم و به کجا می‌رویم.
روز 1
به سوی جاده هراز می رویم و پس از صرف صبحانه در رستوران مسیرمان تا اطراف روستای رینه ادامه خواهد داشت، جاده‌های پیچ در پیچ را در دامنه‌های جنوبی قله دماوند طی می کنیم تا در کنار دشت لاله ها توقف نماییم، در اینجا بعد از توضیحات لازم که سرپرست برنامه ارایه می دهد پیاده روی رینگ دماوند را آغاز می کنیم، با گذر از میان عشایر و دره ها و دشت های پر از گل از یک طرف و از طرف دیگر "قله زیبای گل زرد" صخره های گدازه‌ای و دشت شقایق مناظر بی مانندی را برای عکاسی خواهیم داشت و بدین ترتیب دامنه های جنوبی قله دماوند را پشت سر می گذاریم، حالا توقفی خواهیم داشت در منطقه ای پر از سکوت برای نوش جان کردن ناهار و استراحت لازم.
راهپیمایی بعد از ظهرمان در مسیری ادامه دارد که از یک طرف مشرف به قله های "تیزکوه / آسمانکوه / کمره دشت و دریاچه لار" است و از طرف دیگر قله عظیم دماوند با یخچال‌ها و یال های زیبایش خود نمایی می کند، عصرگاهان به محل کمپ زیبای اسپیلت البرز می رسیم که در فضایی دلنشین برپا شده است، حالا می توانیم با هندوانه شیرین رفع عطش کنیم و با نوشیدنی های گرم خستگی را از تن به در، از این پس وقت‌مان آزاد است تا زمان صرف شام و شب نشینی در سکوت طبیعتی به دور از شهر و آبادی.
صبحانه در طبیعت توسط اسپیلت البرز ناهار در لانچ باکس در طبیعت توسط اسپیلت البرز شام در کمپ توسط اسپیلت البرز اقامت در کمپ مجهز
روز 2
بعد از نوش جان کردن صبحانه وسایل‌مان را جمع و جور کرده در ماشین تدارکات می گذاریم تا به کمپ بعدی منتقل شود، مسیر پیاده روی از هم اکنون تا ظهرمان به گونه ای طراحی شده که دشت سرداغ همان دشت مرتفع و بکر غرب قله دماوند را پیمایش کنیم، مناظری از یخچال غربی دماوند و پناهگاه سیمرغ را داریم که عکس گرفتن های پی در پی را طلب می کند، کم کم به رودخانه برف‌آب می رسیم و مرغزار های زیبای اطراف آن، مکانی مناسب تا بیتوته کنیم برای صرف ناهار و استراحتی در پی آن.
ادامه ترکینگ امروز از دشت بی نظیر دیگری می گذرد به نام دشت داغ، این بخش از سفرمان دور دست‌های دماوند است مناطقی که برای هر کسی قابل دسترس نیست، در غرب‌مان خط الراس "چپک رو / ورارو" و قله گرگ را مشاهده می کنیم و در شرق‌مان یخچال داغ و بزرگترین یال دماوند یعنی یال داغ را می بینیم، در طول این مسیر که بلندترین نقطه راه پیمایی مان را نیز لمس می کنیم همه قطعات پازل جفت و جور است برای عکاسی، یال های صخره ای، یخچالهای دائمی، قله‌ها و دشت های معروف رشته کوه البرز و دیگر عناصر طبیعت.
از این پس می خواهیم با شیبی نسبتاً تند ولی نه چندان طولانی به دشت وسیع ناندل سرازیر شویم تا مناظر حیرت انگیز یخچال های شمالی دماوند را ببینیم و عکاسی کنیم، هم اکنون بعد از لذت بردن از فعالیتی سنگین روزانه دیدن "نیسان آبی اسپیلت البرز" در دشت دور افتاده ناندل چقدر آرامش دهنده است....
این وسیله نقلیه نازنین می خواهد ما را به اکوکمپ شمالی دماوند در روستای زیبای ناندل منتقل کند، در مدت نیسان سواری می توانیم از نزدیک مسیر‌های مختلف صعود از جبهه شمالی دماوند را مشاهده کنیم، پس از رسیدن به ناندل میزبانان مهربان اکو کمپ همراه با شربت و شیرینی پذیرای ما خواهند بود، حالا زمان تحویل گرفتن چادر ها در فضای خصوصی اکوکمپ دماوند است و فرصتی برای دوش آب گرم و صرف نسکافه و دمنوش های محلی، پایان بخش فعالیت امروز هم نوش جان کردن شام در فضای دلچسب اکوکمپ است و شب نشینی دور آتش تا کم کم آرام و قرار گیریم.
صبحانه در کمپ توسط اسپیلت البرز ناهار در لانچ باکس در طبیعت توسط اسپیلت البرز شام در اکو کمپ دماوند توسط اسپیلت البرز اقامت در بیس کمپ دماوند
روز 3
امروز بعد از صرف صبحانه گشتی در طبیعت اطراف اکوکمپ داریم، بافت روستای ناندل را نیز خواهیم دید تا در صورت تمایل به خرید سوغات از فراورده های ییلاق بپردازید، سپس به اکوکمپ می رویم برای صرف نهار آخر و جمع جور نمودن وسایلمان، حالا وقت آن است که بازگردیم به سوی تهران البته با دلی شاد و سرخوش که از چرخیدن به دور دماوند حاصل شده، در مسیر بازگشت با امید به صعودهای پر افتخار بعدی که خواهیم داشت همچنان لذت زندگی در ما جریان می‌یابد، پیش بینی می‌کنیم حدود ساعت 19 (7 عصر) به میدان آرژانتین برسیم.
صبحانه در اکو کمپ دماوند توسط اسپیلت البرز ناهار در اکو کمپ دماوند توسط اسپیلت البرز
با زدن دکمه نقشه را بزرگ کنید تا ببینید کجا و از چه مسیری می‌رویم.
سایر خدمات

 

 •  اسپیلت البرز در تورهای کوهنوردی و راهپیمایی خود به منظور ایمنی بیشتر، برای هر 5 نفر شرکت کننده حداقل یک نفر مربی کوهنوردی مجرب را به عنوان راهنما و حمایتگر تیم در نظر می گیرد.
 •  نیسان برای حمل و نقل های محلی و حمل کوله پشتی ها تا کوهنوردان بتوانند سبکبار حرکت کنند.
 • کمپ مجهز اسپیلت البرز برای اقامت شب اول در ارتفاع 3000 متری غرب قله دماوند.
 • رزرو 1 شب اقامت در اکو کمپ دماوند واقع در روستای ناندل شامل(آب و برق و تلفن و اینترنت، چادر های دو نفره با تخت چوبی موکت شده و تشک و بالش و پتوی مناسب با ملحفه تمیز، سالن اجتماعات و غذا خوری با میز و صندلی، آشپزخانه مجهز برای طبخ غذای گرم، سرویس بهداشتی و دوش آب گرم برای استفاده گروه).
 • پذیرایی های میان وعده سالم و مقوی با کالری محاسبه شده برای فعالیت های روزانه این تور.
 •  بیمه مسئولیت مدنی سفر و پرداخت ورودیه های لازم.
 • آموزش مباحث کاربردی کوهستان توسط مربیان مجرب اسپیلت البرز به منظور بالا بردن دانش و مهارت کوهنوردان.
 •   بیمه مسئولیت مدنی سفر و پرداخت ورودیه های لازم.


در حال حاضر امکان "رزرو / خرید آنلاین" وجود ندارد.

اطلاعات تکمیلی

دیگر روشهای خرید تور:

در صورتی‌که ثبت‌نام آنلاین برای شما امکان پذیر نبود، می‌توانید با بخش فروش اسپیلت البرز تماس گرفته و پس از اطمینان از وجود ظرفیت تور، مبلغ سفر را به حساب ذیل واریز کرده و آنگاه مشخصات واریزی خود را به همکاران فروش ما اطلاع دهید.

 

نام بانک پارسیان
شماره کارت

6221-0612-2357-3504

شماره حساب

47001045271608

شماره شبا

IR290540103647001045271608

نام صاحب حساب

فتانه اصلانی

 

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد  1 را به 02166902680 شماره تلفن اسپیلت البرز ارسال نمائید.

قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف