اسپیلت البرز
تجربه‌های ناب زندگی
در دل طبیعت
اسپیلت البرز
این تور برگزار شده است.

کران تا کران"سواحل دریای عمان"

رفت با قطار چهار تخته درجه یک و برگشت با هواپیما- نوروز 97
6.5 روزه
از 29 اسفند 1396
تماس با اسپیلت البرز کد 1971
این سفر در یک نگاه
در اینجا اطلاعات کلیدی سفر به طور خلاصه آمده است.
  • زمان حرکت: سه شنبه 1396/12/29 - ساعت 12:20
  • مدت: 6.5 روزه از 29 اسفند
  • زمان بازگشت: 1397/01/06 حدود ساعت 19:00
  • اقامت: 1 شب قطار2 شب چادر1 شب هتل 3 ستاره2 شب هتل 4 ستاره
  • تعداد وعده‌های غذایی: 11 وعده با اسپیلت البرز
  • محل حرکت: ایستگاه راه آهن تهران (محل جمع شدن گروه داخل سالن اصلی مقابل ماکت قرآن)
  • وسیله نقلیه اصلی: قطارهواپیما قطار چهار تخته درجه یک برای رفت، هواپیما برای بازگشت.
  • وسیله نقلیه محلی: وسیله نقلیه توریستی متناسب با تعداد نفرات (اتوبوس توریستی متناسب با تعداد نفرات)

جاذبه‌ها و آلبوم عکس
جاذبه‌ها

دیدار از معبد هندوهای بندر عباس، شهر میناب و روستای بهمنی، باغات انبه، لیمو، موز و نخلستانهایی زیبا، بازدید از صنایع دستی بومیان منطقه و خرید سوغات، دیدار از بندر جاسک و قایق سواری در آبهای اطراف دماغه این بندر دور افتاده.

در این تور به "درک" خواهیم رفت!!! همان جایی که کویر و دریا باهم تلاقی می کنند. در حین رفتن به "درک"!! از رود جگین و خور گابریک و شهر لیردف گذر می کنیم، "درک"! جایی رویایی و آرامش بخش است که نخلستان خرما و رمل های ماسه ای و آب های زلال دریای عمان را کنار هم دارد، ما کمپ ساحلی خود را در اینجا بر پا می کنیم و به گشت و گذار و شنا در این ساحل منحصر به فرد می پردازیم.

از پدیده شگرف دیگر وطنمان یعنی "گلفشان تنگ"بازدید میکنیم و به گل بازی و زنده کردن کودک درونمان می پردازیم و عکس های یادگاری می گیریم، بندر کنارک و گشت و گذار در ساحل زیبای این بندر پر هیاهو نیز برنامه دیگر این سفر جذاب است، بندر تاریخی تیس و بقایای قلعه پرتغالی‌هایش را می بینیم، کوه های مینیاتوری و تالاب صورتی همچنین دیدن شهر خرچنگها در ساحل صخره‌ای جذابیت های این سفر را افزون می کند، آب‌ و هوای اقیانوسی و متفاوت با دیگر سواحلی که تا کنون پیموده ایم را تجربه خواهیم کرد.

سرانجام به دورترین نقطه ایران یعنی بندرگواتر می رسیم (اینجا نقطه صفر مرزی با پاکستان است) با قایق سواری در جنگلهای دریایی حرا مناظر بی نظیری را مشاهده و عکاسی خواهیم نمود،  در جای جای این سفر از غذاهای لذیذ دریایی که از ماهیان تازه همانجا و توسط بومیان منطقه طبخ شده نوش جان می کنیم، بنادر نوستالژیک و کاملاً بومی بریس و پسابندر را می بینیم و عکاسی می کنیم، گشت بازار چابهار و دیدن ساحل بی نظیر "دریا بزرگ" در این شهر همیشه بهار را نیز خواهیم داشت.

دست آوردهای این سفر تجربیات فراوان به همراه یک دنیا خاطرات فراموش نشدنیست برای ما که سرشار از انرژی از این سفر به خانه هایمان باز می گردیم.

اقامت و غذا
با کمک این جدول برنامه اقامت و وعده‌های غذایی سفر نمایش داده شده است.
روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط نوع اقامت توضیح
1 - - - - رستوران قطار گردشگر قطار چهار تخته درجه یک
2 رستوران قطار گردشگر رستوران اسپیلت البرز کمپ اسپیلت البرز چادر کمپ ساحلی
3 کمپ اسپیلت البرز رستوران هتل گردشگر رستوران هتل گردشگر هتل 3 ستاره دریای جاسک
4 رستوران هتل اسپیلت البرز رستوران اسپیلت البرز کمپ اسپیلت البرز چادر کمپ ساحلی
5 کمپ اسپیلت البرز رستوران اسپیلت البرز رستوران هتل گردشگر هتل 4 ستاره -
6 رستوران هتل اسپیلت البرز طبیعت اسپیلت البرز رستوران هتل گردشگر هتل 4 ستاره -
7 رستوران هتل اسپیلت البرز هواپیما گردشگر - - -
اقامت‌ها: 1 شب قطار 2 شب چادر 1 شب هتل 3 ستاره 2 شب هتل 4 ستاره
سهم اسپیلت البرز کلا 11 وعده غذا شامل: 5 وعده صبحانه 4 وعده ناهار 2 وعده شام
سهم مسافر کلا 7 وعده غذا شامل: 1 وعده صبحانه 2 وعده ناهار 4 وعده شام
تعداد میان وعده بر عهده اسپیلت البرز: 6 وعده
برنامه روزشمار سفر
در برنامه سفر توضیح داده‌ایم که هر روز چه جاذبه‌هایی را می‌بینیم و به کجا می‌رویم.
روز 1
ساعت: 11:20 بعد از ظهر در سالن اصلی راه آهن تهران جمع می شویم به منظور هماهنگی و عبور از گیت، حرکت قطار چهار تخته درجه یک راس ساعت 12:20 به مقصد بندر عباس، صرف ناهار در رستوران قطار و استراحت، معارفه کوپه به کوپه و آشنایی بیشتر لیدر با همسفران، مراسم سال تحویل به همراه پذیرایی میوه و آجیل در داخل قطار، صرف شام در رستوران قطار و استراحت شبانه.
شام در رستوران قطار توسط گردشگر اقامت در قطار
روز 2
صبحانه را در قطار و کمی زود تر از حد معمول میل میکنیم، پس از آن حدود ساعت 7 صبح به ایستگاه راه آهن بندر عباس خواهیم رسید، از معبد هندوها بازدید می کنیم و می رویم به شهر میناب و روستای بهمنی تا دیداری از باغات انبه، لیمو، موز و نخلستانهای زیبای منطقه داشته باشیم، ناهارمان را در رستوران نوش جان می کنیم و سپس می رویم تا از صنایع دستی بومیان بازدید کرده و در صورت تمایل خریدی انجام دهیم، مسیر به سوی بندر کوهستک می باشد تا کمپ ساحلیمان را بر پا نماییم، حالا وقت آزاد است برای شنا و نوش جان کردن دم نوش و نسکافه در ساحل، این نقطه جاییست که خورشید برای غروب کردنش دقیقاً به دریا می نشیند و صحنه زیبایی را برای عکاسی به وجود می آورد، صرف شام و شب نشینی پایان بخش امروز سفرمان است.
صبحانه در رستوران قطار توسط گردشگر ناهار در رستوران توسط اسپیلت البرز شام در کمپ توسط اسپیلت البرز اقامت در چادر
روز 3
بعد از نوش جان کردن صبحانه در فضای دل انگیز ساحل، وسایل کمپ مان را جمع آوری می کنیم، حالا باید حرکت کنیم به سوی بندر دور دست جاسک، البته در بین راه از دیدن کوه های مینیاتوری و دیگر عوارض طبیعی نیز بهره خواهیم برد، در بندر زیبای جاسک صرف ناهار و تحویل گرفتن اتاق های هتل را خواهیم داشت، گشت عصرگاهی مان قایق سواری در آبهای اطراف دماغه جاسک می باشد و سپس به هتل باز می گردیم برای صرف شام و استراحت.
صبحانه در کمپ توسط اسپیلت البرز ناهار در رستوران هتل توسط گردشگر شام در رستوران هتل توسط گردشگر اقامت در هتل 3 ستاره
روز 4
بعد از صرف صبحانه در هتل اتاقها را تحویل می دهیم، حالا حرکت می کنیم برای رفتن به "درک"!!! همان جایی که کویر و دریا باهم تلاقی می کنند.
تا ما بخواهیم به "درک" برسیم!! در بین راه باید از رود جگین و خور گابریک و شهر لیردف گذر کنیم، ناهار را نیز در بین راه نوش جان کرده و با خیالی راحت به "درک" برویم!، در این منطقه رویایی و بسیار زیبا کمپ ساحلی خود را بر پا می کنیم، حالا به گشت و گذار و شنا در ساحل منحصر به فرد "درک" می پردازیم که نخلستان خرما و رمل های ماسه ای و آب های زلال دریای عمان را کنار هم دارد.
هم زمان با عکاسی از غروب دل انگیز ساحل نوش جان کردن یک فنجان قهوه چقدر لذت بخش خواهد بود، با صرف شام و شب نشینی در دورترین ها و زیر آسمانی هزار ستاره فعالیت امروز سفر به پایان می رسد.
صبحانه در رستوران هتل توسط اسپیلت البرز ناهار در رستوران توسط اسپیلت البرز شام در کمپ توسط اسپیلت البرز اقامت در چادر
روز 5
روزمان را آغاز می کنیم با صرف صبحانه و برچیدن کمپ، با حس و حالی خوب از درک خارج شده و به سوی پدیده شگرف دیگری از وطنمان یعنی "گلفشان تنگ"می رویم، به گل بازی و زنده کردن کودک درون می پردازیم و عکس های یادگاری می گیریم.
راهمان را ادامه می دهیم تا بندر کنارک و صرف ناهار سپس به گشت و گذار در ساحل رویایی این بندر پر هیاهو می پردازیم، ادامه مسیر به سوی بندر تاریخی تیس می باشد تا بازدید از بقایای قلعه پرتغالی‌ها و مناظر زیبای اطرافش داشته باشیم، راهمان را ادامه می دهیم به سوی چابهار و اتاق های هتل را تحویل می گیریم، وقت آزاد برای گشت شهر و بازار.
صبحانه در کمپ توسط اسپیلت البرز ناهار در رستوران توسط اسپیلت البرز شام در رستوران هتل توسط گردشگر اقامت در هتل 4 ستاره
روز 6
صبحانه دلچسبی در هتل نوش جان کرده و حرکت را آغاز می کنیم، اولین برنامه امروزمان دیدار و عکاسی از ساحل مینیاتوری و تالاب صورتی است، سپس از دیدن شهر خرچنگها و ساحل صخره‌ای و رویا گونه منطقه "رمین"لذت می بریم، در این منطقه از سفر آب‌ و هوای اقیانوسی و متفاوت با دیگر سواحلی که تا کنون پیموده ایم را تجربه خواهیم کرد.
سرانجام به دورترین نقطه ایران یعنی بندرگواتر می رسیم (اینجا نقطه صفر مرزی با پاکستان است) با قایق سواری در جنگلهای حرا مناظر بی نظیری را مشاهده و عکاسی خواهیم نمود، ناهاری از غذاهای دریایی بومیان منطقه نوش جان خواهیم کرد، در بازگشت از بنادر نوستالژیک و بسیار جذاب بریس و پسابندر دیدار و عکاسی می کنیم، به چابهار برگشته تا در ساحل بی نظیر دریا بزرگ گشت عصرگاهی داشته باشیم و سپس صرف شام و بازگشت به هتل.
صبحانه در رستوران هتل توسط اسپیلت البرز ناهار در طبیعت توسط اسپیلت البرز شام در رستوران هتل توسط گردشگر اقامت در هتل 4 ستاره
روز 7
امروز که آخرین روز تور است بعد از صرف صبحانه وقت را آزاد اعلام می کنیم برای بازار گردی تا ظهر، سپس اتاق های هتل را تحویل داده و پس از صرف ناهار حدود ساعت 15 (3 بعد از ظهر) به سوی فرودگاه چابهار حرکت می کنیم، پرواز راس ساعت 17:00 می باشد و رسیدن به فرودگاه تهران حدود ساعت 19:00 (7 عصر)خواهد بود.
صبحانه در رستوران هتل توسط اسپیلت البرز ناهار در هواپیما توسط گردشگر
در حال حاضر امکان "رزرو / خرید آنلاین" وجود ندارد.