اسپیلت البرز
تجربه‌های ناب زندگی
در دل طبیعت
اسپیلت البرز

تور هند (سفر به هفت شهرِ مملو از عشق)

ریشیکش، هاریدوار، بنارس، آگرا، دهلی و گوا ظرفیت محدود
از 2,490 دلار + هزینه بلیت هواپیما
11.5 روزه
از 7 بهمن 1401
تماس با اسپیلت البرز کد 4362 رزرو / خرید آنلاین
این سفر در یک نگاه
در اینجا اطلاعات کلیدی سفر به طور خلاصه آمده است.
 • زمان حرکت: جمعه 1401/11/07 - ساعت 18:30
 • کشور‌ مورد بازدید: هند (1 شب آگرا + 2 شب دهلی + 3 شب ریشیکش + 1 شب بنارس + 3 شب گوا)
 • مدت: 11.5 روزه از 7 بهمن (11 روز و 10 شب)
 • زمان بازگشت: 1401/11/19 حدود ساعت 03:15 صبح
 • تعداد روز مرخصی: نیاز به 9 روز مرخصی + 1 روز 5شنبه
 • اقامت: 2 شب هواپیما3 شب هتل 5 ستاره7 شب هتل 4 ستاره
 • احتمال اجرا: در حال ثبت نام
 • محل حرکت: تهران، فرودگاه امام خمینی. لطفا 4 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشید.
 • وسیله نقلیه اصلی: متناسب با تعداد نفراتهواپیما
 • قیمت: از 2,490 دلار + هزینه بلیت هواپیما رزرو / خرید آنلاین
 • وسیله نقلیه محلی: اتوبوس توریستیمتناسب با تعداد نفرات

جاذبه‌ها و آلبوم عکس
جاذبه‌ها
 • تجربه‌ی اقامت در ریشکش مهد یوگا و پایتخت مدیتیشن جهان
 • فرصت رویارویی با طبیعت باشکوه هیمالیا در شمال هند
 • دیدار از شهر جادویی و مقدس بنارس
 • دیدار از گوا و تجربه‌ی حس متفاوت زندگی در ساحل‌های جذاب این بندرِ مشهور
 • دیدار از هاریدوار مرکز هندوئیسم
 • بازدید از تاج محل شاهکار معماری جهان و معبد عشاق
 • بازدید از راج محل و جهانگیر محل
 • گشت‌های متنوع در دهلی و دیدار از معبد آکشاردام

آلبوم عکس تور هند (سفر به هفت شهرِ مملو از عشق)


به روی عکس‌ها کلیک کنید تا عکس‌های سفر را بزرگ‌تر ببینید.

عکس‌های بیشتر
تصویر 3 از 11
درباره سفر

تفاوت تور هند اسپیلت البرز با دیگر تورهای رایج چیست؟

 

طراحی مسیری ویژه برای تجربه‌ی فرهنگِ و آیین سرزمین هند

  تورهای رایج بازار به مقصد هند، در اسارتِ مثلث «دهلی، آگرا، جی‌پور» مانده و محدود شده‌اند، و تجربه‌ی روشنی از آن چه در عمق فرهنگ و تفکر این سرزمین دیرینه جاری است به گردشگر نمی‌دهند. ما در تور اسپیلت البرز، آن‌چه را که در تورهای رایج به عنوان جاذبه‌های اصلی سفر تعیین شده‌اند گشت‌هایی فرعی به حساب می‌آوریم که قرارست در ترکیب با جاذبه‌های اصلی سفر یگانه‌مان قصه‌ی اصلی حاکم بر تاریخ، اندیشه، زبان و فرهنگ مردم هند را بسازند و گوشه‌ای از طرح کلی داستانی باشند که قرارست در این سفر ‌تجربه کنیم

 

سابقه و تخصص در اجرای تور متمایز هند

ما سفر تحقیقی‌مان را به این سرزمین در سال 1390 به پایان رساندیم و تاکنون همه ساله در بیش از 9 تور برگزار شده، به تمام زوایای این سفر ترکیبی مسلط شده‌ایم، و برای با کیفیت شدن نحوه‌ی اجرای آن تجربه‌ی لازم را کسب کرده‌ایم 

 

دیدار از هفت شهرِ مملو از عشق، از شمال تا جنوب هند

همه می‌دانیم سرزمین پرجمعیت و وسیع هند، لقب هفتاد و دو ملت را یدک می‌کشد. از همین رو، به عنوان جهانگردانی حرفه‌ای دنبال برنامه‌ای منحصر بفرد هستیم که بتوانیم لقب رنگارنگ و هفتاد و دو ملت هند را در عمل ببینیم و تجربه کنیم. ما در این سفر، علاوه بر دهلی و آگرا، بازدید روزهای اول سفرمان را از شهر ریشیکشِ سنتی و کوهپایه‌ای با آب و هوایی بهاری در شمال هند شروع می‌کنیم که در آن، لایه‌ی پنهان آیین و فرهنگ هندو، عیان و قابل دیدن است و تا بندر گرم گوا در جنوب هند می‌رویم که با فرهنگی شبه اروپایی و ترکیب شده با هندو، تمایز پیدا کرده است. سر راه در شهرهای مقدس و رازآلود هاریدوار و بنارس نیز درنگ یا اقامت خواهیم داشت تا از افسانه‌ی مرگ و زندگیِ عجین با جریان زنده‌ی روزمره در باورهای ماندگار این سرزمین کهن سردربیاوریم و پیان بندی سفرمان دیدار از کلان شهر بمبئی است که قلب تجارت و اقتصاد هند است.

 

اقامت در هتل‌های لوکس با خدمات استاندارد

تمام اقامت‌های ما در این سفر در هتل های5 و 4 ستاره است. ما بعد از سالها تجربه و همراهی با همسفران‌مان، انتظارات و امنیت خاطر مشتریان حرفه‌ای و جهانگردمان را می‌شناسیم؛ بنابراین اقامت‌ها را طوری گزینش و انتخاب کرده‌ایم که مورد پسند همراهان عزیزمان باشد 

 

بیشترین وعده‌های غذایی

ما در طول این سفر چهارده روزه، علاوه بر صبحانه ها هشت وعده‌ی غذایی، همسفران‌مان را مهمان تور کرده‌ایم تا بتوانیم همراه هم با توضیحات ویژه‌ای که از راهنمای محلی و سرآشپزها می‌شنویم، و با چشیدن غذاهای بومی این سرزمین، بخشی از فرهنگ آن را به طور ملموس، احساس کنیم. 

 

3 پرواز داخلی

ما در این سفر پر جنب و جوش و جذاب، سه پرواز داخلی خواهیم داشت تا بتوانیم در یک سفر، از هفت شهرِ مملو از عشق و سرزندگی این سرزمین پهناور دیدار کنیم. فرصتی یگانه و منحصر بفرد که به صورتی پکیجی ویژه برای همسفران جهانگرد و حرفه‌ای اسپیلت البرز طراحی شده است. 

 

راهنمای مجرب همراه تور

سرپرستی این تور را دکتر مژگان خلیلی، مدیر داخلی شرکت اسپیلت‌البرز به عهده دارد. از سال 92 تاکنون مژگان راهنمای همه‌ی تورهای متفاوت اسپیلت‌البرز به سرزمین هند بوده است. او علاوه بر تجربه‌ی میدانی و شناخت حاصل از سفرهای مکرر به این کشور، دکترای فلسفه دارد و در حین سفر تلاش می‌کند نتیجه‌ی تحقیقات آکادمیک خودش را در حوزه‌ی اسطوره‌ها و آیین‌های نهفته در تفکر فلسفی مشرق زمین، با تجربه عملی بیامیزد و ارائه‌ی قابل قبولی از جاذبه‌ها و قصه‌ی تفکر هند برای همسفرانش داشته باشد تا همه با هم، با احساس خاصی که از این سفر به دست می‌آورند نگاهی تازه و متفاوت نسبت به جهان پیدا کنند و با تجربه‌ای ناب از این سفر برگردند. 

اقامت و غذا
با کمک این جدول برنامه اقامت و وعده‌های غذایی سفر نمایش داده شده است.
روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط نوع اقامت توضیح
1 - - - - - - هواپیما هواپیما
2 هتل اسپیلت البرز رستوران اسپیلت البرز هتل گردشگر هتل 5 ستاره Hotel Clarks Shiraz
3 هتل اسپیلت البرز رستوران اسپیلت البرز هتل گردشگر هتل 5 ستاره Country Inn & Suites Sahibabad
4 هتل اسپیلت البرز رستوران اسپیلت البرز هتل گردشگر هتل 5 ستاره Country Inn & Suites Sahibabad
5 هتل اسپیلت البرز رستوران اسپیلت البرز هتل گردشگر هتل 4 ستاره Divine Resort
6 هتل اسپیلت البرز رستوران اسپیلت البرز هتل گردشگر هتل 4 ستاره Divine Resort
7 هتل اسپیلت البرز رستوران گردشگر هتل گردشگر هتل 4 ستاره Divine Resort
8 هتل اسپیلت البرز رستوران گردشگر هتل گردشگر هتل 4 ستاره The Amayaa
9 هتل اسپیلت البرز رستوران گردشگر هتل اسپیلت البرز هتل 4 ستاره Lemon Tree Amarante Beach Resort, Goa
10 هتل اسپیلت البرز رستوران گردشگر هتل اسپیلت البرز هتل 4 ستاره Lemon Tree Amarante Beach Resort, Goa
11 هتل اسپیلت البرز رستوران گردشگر هتل اسپیلت البرز هتل 4 ستاره Lemon Tree Amarante Beach Resort, Goa
12 هتل اسپیلت البرز رستوران گردشگر رستوران گردشگر هواپیما -
اقامت‌ها: 2 شب هواپیما 3 شب هتل 5 ستاره 7 شب هتل 4 ستاره
سهم اسپیلت البرز کلا 19 وعده غذا شامل: 11 وعده صبحانه 5 وعده ناهار 3 وعده شام
سهم مسافر کلا 14 وعده غذا شامل: 6 وعده ناهار 8 وعده شام
برنامه روزشمار سفر
در برنامه سفر توضیح داده‌ایم که هر روز چه جاذبه‌هایی را می‌بینیم و به کجا می‌رویم.
روز 1
چهار ساعت قبل از پرواز، در ساعت 2 عصر، در فرودگاه امام خمینی منتظر شما هستیم تا بعد از آشنایی اولیه، سفر یگانه و هیجان انگیزمان را به کشورِ رنگارنگِ هند آغاز کنیم. پرواز ما با هواپیمایی ماهان، رأس ساعت 18:300 انجام خواهد شد.
اقامت در هواپیما
روز 2
ساعت 00:15 صبح به دهلی می رسیم. از دهلی مستقیما به سوی آگرا می رویم. حدودا چهار ساعت بعد، به آگرا می رسیم و پس از صرف صبحانه از قلعه زیبای آگرا دیدن خواهیم کرد و سپس به هتل مان میرویم و پس از استراحت گشتی در شهر خواهیم داشت و به مغازه ادویه فروشی معروف شهر نیز سر می‌زنیم.
صبحانه در هتل توسط اسپیلت البرز ناهار در رستوران توسط اسپیلت البرز شام در هتل توسط گردشگر اقامت در هتل 5 ستاره
روز 3
امروز صبح از «تاج محل» میعادگاه عاشقان دیدار می‌کنیم. آگرای مشهور کنار رودخانه‌ی «یامونا» برقرار شده است. زبانشناسان، اسم آگرا یا «آگره» را در کتاب حماسی ماهابهاراتا، به «پردیس» یا «بهشت» معنا کرده‌اند. گویا زمانی در قرن‌های ۱۶ و ۱۷ میلادی «آگرا» واقعا مصداقی از پردیسِ روی زمین بوده و مرکز هنر، فرهنگ، تجارت و یادگیری کشور پهناور هندوستان به حساب می‌آمده است. و عصر هنگام به دهلی باز میگردیم و از معبد آکشاردام دیدن خواهیم داشت و سپس در هتل‌مان مستقر خواهیم شد. «آکشاردام» معبدی هندو و پردیس فرهنگی-روحانی دهلی و مقصد ۷۰ درصد گردشگران به این کشور است، این معبد ترکیبی از سنت‌های فرهنگیِ هزاران ساله و معماری هندی را به نمایش می‌گذارد. ۷۰۰0 هزار کارگر ماهر به همراه ۳۰۰۰ داوطلب بر روی بنای معبد آکشاردام کار کرده‌اند و در زمان ساخت، بیش از ۶۰۰۰ تن سنگ رس از راجستان به این معبد فرستاده شده است. معبدی که در قلب مجموعه قرار دارد بر اساس شیوه‌های سنتی معماری هندی، طراحی شده‌ و نمای این بنای کاملا سنگی با ماسه‌سنگ صورتی راجستانی و مرمر کاررا ایتالیایی شکل گرفته است. واژهٔ «آکشاردام» به معنای کاخ یا محل زندگی رب‌النوع سوامینارایان و به باور پیروان هندو، خانهٔ زمینی خداست.
صبحانه در هتل توسط اسپیلت البرز ناهار در رستوران توسط اسپیلت البرز شام در هتل توسط گردشگر اقامت در هتل 5 ستاره
روز 4
امروز بعد از صرف صبحانه، گشت تمام روز دهلی را داریم. بازدید از قلعه تاریخی سرخ، ارگ شاه‌جهان، مسجدجامع، گشت در بازار قدیمی دهلی، بازدید از راج گات، دروازه هند، قطب منار و بالاخره دیدار از برخی مراکز خرید مدرن را در برنامه داریم. قدمت کلان شهر دهلی، افزون بر ۵۰۰۰ سال است و از قدیمی‌ترین نواحی مسکونی جهان به‌شمار می‌رود. این شهر آمیخته‌ای پرشور است از هم‌نشینیِ مذاهب، قومیت‌ها و فرهنگ‌های مختلف؛ و مصداقی ملموس برای لقب هفتاد و دو ملت!
صبحانه در هتل توسط اسپیلت البرز ناهار در رستوران توسط اسپیلت البرز شام در هتل توسط گردشگر اقامت در هتل 5 ستاره
روز 5
پس از صرف صبحانه و تحویل دادن اتاق‌ها به سمت شهرِ منحصر بفردِ «ریشیکش» حرکت می‌کنیم و در مسیر از شهر «هاریدوار» بازدید می‌کنیم. و پس از رسیدن به ریشیکیش به هتل‌مان میرویم. «هاریدوار» شهری مملو از زاهدان و راهبان، با هوایی سرشار از عطر شیرین عودها و نوای مداوم ناقوس‌هاست؛ درواقع «هاریدوار» نقطه‌ی ورود رود گنگ به جلگه‌ی سند و گنگ است و به همین خاطر در گذشته به این شهر گنگادوارا (دروازه‌ی گنگ) می‌گفتند. در عقاید هندو «هاریدوار» یکی از هفت مکان‌ مقدسی است که منشأ انرژی‌هایی خاص هستند و می‌توان به کمک این مکان‌ها، به «مُشکا» یعنی مرحله‌ی والای دانش و شعور در آیین هندوئیسم رسید.
صبحانه در هتل توسط اسپیلت البرز ناهار در رستوران توسط اسپیلت البرز شام در هتل توسط گردشگر اقامت در هتل 4 ستاره
روز 6
پس از صرف صبحانه وقت آزاد داریم و بعدازظهر گشت خواهیم داشت و سپس به هتل‌مان باز می‌گردیم. «ریشیکش» زادگاه و پایتخت یوگای جهان است. این شهر دلربا در حاشیه‌ی رود مقدس گنگ قرار گرفته و تپه‌هایی سرسبز از سه سو آن را احاطه کرده‌اند. به عقیده‌ی هندوها مدیتیشن در این شهر، فرد را به رستگاری می‌رساند. این شهر با معابد، آشرام‌ها و موسسات متعدد یوگا، سالانه خیل عظیمی از گردشگران را به سوی خود می‌کشاند و امروزه به یکی از توریستی‌ترین مناطق هند تبدیل شده است. خیابان‌ها و کوچه‌های شهر هنوز حال و هوای سنتی خود را حفظ کرده‌اند و مکانی فوق‌العاده جذاب برای کسب آرامش و رهایی در طبیعت زیبای هندوستان به شمار می‌رود. در کنار اتمسفر معنوی، حضور فراوان گردشگران با ملیت‌های گوناگون، حس و حالی بین المللی به شهر می‌بخشد. این شهر مکانی بسیار دلپذیر برای قدم زدن و گشت و گذار با پای پیاده است. با هم به دیدار مکان‌ها و معابد مختلف خواهیم رفت. از روی یکی از دو پل معلق شهر عبور خواهیم کرد تا از چشم‌انداز فوق‌العاده‌ی آن‌، به رودخانه‌ی گنگ لذت ببریم. همچنین به یکی از قاط‌های متعدد سر خواهیم زد تا در کنار آن به تماشای آداب و رسوم هندویی بنشینیم. یکی از منحصربفردترین دیدنی‌های ریشیکش، مراسم آرتی است؛ هر غروب آفتاب «آرتی یا مراسم آتش» مربوط به ستایش و سپاس‌گزاری از رود گنگ با شکوه خاص خود برگزار می‌شود. با هم به دیدار مردم شهر در آشرام پارمارت نیکِتان خواهیم رفت که تا به دیدن این مراسم بنشینیم و لبخند همیشگی چهره‌ی مردمانی را در خاطر ثبت کنیم که با حال معنوی شورانگیزی، آتش وگل به دست گرفته‌اند و همنوا با ترانه‌خوانی، در این آیینِ تماشایی شرکت می‌کنند.
صبحانه در هتل توسط اسپیلت البرز ناهار در رستوران توسط اسپیلت البرز شام در هتل توسط گردشگر اقامت در هتل 4 ستاره
روز 7
امروز بعد از صرف صبحانه، وقت آزاد در ریشیکش خواهیم داشت و به همسفران‌مان کمک می‌کنیم طبق سلیقه خودشان در تورهای آپشنال شرکت کنند. این شهر مملو از برنامه‌های متنوع برای گردشگران است. از رفتینگ پرهیجان در رودخانه گنگ و پرش بانجی گرفته تا انواع و اقسام کلاس‌های یوگا و رقص‌های آئینی. به منطقه‌ی مذهبی اصلی شهر می‌گویند: سُوارگ (بهشت) که مغازه‌ها، دکه‌های فروش غذا و تعداد زیادی آشرام در آن واقع شده‌اند.اگر با گروه موسیقی معروف بیتلز آشنا باشید، خوب است بدانید که این گروه در دهه‌‌ی ۱۹۶۰ میلادی، برای یادگیری مدیتیشن به یکی از آشرام‌های این شهر آمد و در دورانی که در این شهر اقامت داشت موفق شد حدود ۴۰ آهنگ بنویسد. یکی از جذابیت‌های زیادی که در جریان زنده‌ی زندگی در ریشیکش، خواهید دید میمون‌های فراوانی است که همه جای شهر، به خصوص روی پل‌های معلق، پراکنده‌اند.
صبحانه در هتل توسط اسپیلت البرز ناهار در رستوران توسط گردشگر شام در هتل توسط گردشگر اقامت در هتل 4 ستاره
روز 8
بعد از صبحانه و تحویل دادن اتاق‌ها به سمت «بنارس‌»، قدیمی‌ترین شهر مسکونی دنیا پرواز خواهیم کرد و پس از تحویل گرفتن اتاق‌های هتل‌مان به استراحت بپردازیم. بعدازظهر به بازدید از سرنات، گات ها و معابد این شهر می‌رویم. بنارس یکی از شهرهای مقدس هندوستان با تاریخی کهن است و متعلق به خدای سازندگی و ویرانی یعنی شیوا؛ هندوها معتقدند که اگر در این شهر بمیرید، روح شما از چرخه‌ی تناسخ رها می‌شود و به بهشت می‌رود. شهر در سواحل رود گنگ بنا شده که در آئین هندوئیسم به عنوان مقدس‌ترین رود شناخته می‌شود و می‌گویند که اگر در آب آن غسل کنید، گناهان‌تان شسته می‌شود. بنارس در دنیا بیشتر با نام واراناسی شناخته می‌شود. واراناسی یعنی محل برخورد رود وارونا و آسی که توصیف‌گر موقعیت جغرافیایی شهر است.بنارس محل خوبی برای خرید پارچه‌های ابریشمی و ساری‌های زیبای هندی است و علاوه بر آن، سازهای موسیقی هم بازار گرمی در این شهر دارند و به لحاظ رقص و موسیقی محلی هم دارای شهرت خوبی است.
صبحانه در هتل توسط اسپیلت البرز ناهار در رستوران توسط گردشگر شام در هتل توسط گردشگر اقامت در هتل 4 ستاره
روز 9
قبل از ظهر اتاق‌ها را تحویل می‌دهیم. بعدازظهر به گوا پرواز می کنیم و به هتل‌ لوکس‌مان که در نزدیکی ساحل شنی و گرم گوا است منتقل می‌شویم. طبیعت گوا با تپه‌های بسیار سبز در کنار رودهای فراخ با کشتزارهای برنج، نخل‌های فراوان و سایر درختان گرمسیری جلوه بسیار زیبایی دارد. وسیع‌ترین سواحل و مراکز تفریحی ساحلی هند در گوا قرار دارد و این شهر سالانه از صدها هزار گردشگر داخلی و خارجی پذیرایی می‌کند.
صبحانه در هتل توسط اسپیلت البرز ناهار در رستوران توسط گردشگر شام در هتل توسط اسپیلت البرز اقامت در هتل 4 ستاره
روز 10
امروز در گوا وقت آزاد خواهیم داشت برای لذت بردن از دریا و همچنین تفریحات آبی مشهور این منطقه. سواحل گوا پهناور بوده و آفتابی درخشان و زیبا دارد که با مراکز تفریحی ساحلی و امکانات مطلوب، شرایط خوبی را برای گردشگر به وجود می‌آورند. ۴۵۱ سال حکومت پرتغال بر این منطقه، باعث شده که تمام شهرها و حتی روستاهای گوا فرهنگی خاص داشته باشند.
صبحانه در هتل توسط اسپیلت البرز ناهار در رستوران توسط گردشگر شام در هتل توسط اسپیلت البرز اقامت در هتل 4 ستاره
روز 11
امروز برنامه‌ی گشت در گوا و استراحت در ساحل داریم. بعد از سفر منحصر بفردی که تا این‌جا تجربه کرده‌ایم، بی‌درنگ تشخیص می‌دهیم که گوا با دیگر مناطق هند که تا این‌جا دیده‌ایم متفاوت است و تا حدودی رنگ و بوی اروپایی دارد. چراکه نفوذ فرهنگ اروپایی در شبه قاره هند از این بندر شروع شده، به همین خاطر هم ساختمان‌ها و لباس مردم تشابه زیادی با شهر و روستاهای پرتغال دارد. شلوغ‌ترین دیسکوهای کشور هند در گوا هستند و غذاهایش هم بسیار معروف است و مخلوطی است از غذاهای پرتغالی، جنوب هند و عربی. این روز از سفرمان را استراحت در سواحل شنی وسیع، زیبا، آرام و لذت‌بخش گوا در ترکیب با طبیعت سرسبز و نخل‌ها، رقم خواهد زد.
صبحانه در هتل توسط اسپیلت البرز ناهار در رستوران توسط گردشگر شام در هتل توسط اسپیلت البرز اقامت در هتل 4 ستاره
روز 12
پس از صرف صبحانه و تحویل دادن اتاق ها هتل را ترک گفته و پس از گشتی در شهر گوا، عازم فرودگاه گوا می شویم تا با پرواز به دهلی بازگردیم تا در ساعات بامدادی روز بعد عازم تهران شویم.و با کوله‌باری از حس‌ها و تجربه‌های ناب به کشورمان برمی‌گردیم تا برای همیشه یکی از خاص‌ترین سفرها را در رزومه‌ی جهانگردی‌مان ثبت کنیم؛ سفری ویژه از شهری شمالی و سنتی در هند که در آن، گذشته از ممنوعیت گوشت حتی خوردن تخم‌مرغ هم ممنوع است به بندری با رنگ و بوی اروپایی در جنوب که ‌انواع متنوعی از گوشت در رستوران‌های آن سرو می‌شود. شکی نیست که در کنار هم و در پایان سفر، افق دید وسیع‌تری نسبت به جهان پیدا خواهیم کرد.
صبحانه در هتل توسط اسپیلت البرز ناهار در رستوران توسط گردشگر شام در رستوران توسط گردشگر اقامت در هواپیما
تاریخ این تور روی تقویم مشخص است.
بهمن دی
ش ی د س چ پ ج
24 25 26 27 28 29 30
بهم 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
اجرای تور تعطیل
با زدن دکمه نقشه را بزرگ کنید تا ببینید کجا و از چه مسیری می‌رویم.
سایر خدمات

 • بلیت رفت و برگشت هواپیما از تهران به دهلی و بالعکس
 • 3 پرواز داخلی 
 • ویزای توریستی هند
 • بیمه حوادث بین‌المللی
 • کلیه ترانسفرها در طول برنامه با خودروی توریستی کولردار و در اختیار 
 •  تمامی گشت‌های روزانه طبق برنامه همراه با ورودیه ها
 • راهنمای فارسی زبان مجرب به فرهنگ و تاریخ هند  
 • راهنمای محلی انگلیسی زبان

 

این تور شامل خدمات ذیل نمی شود:

 • عوارض خروجی از ایران
 • انعام عوامل محلی تور
 • گشت‎ها و تفریحات خارج از برنامه
 • هزینه تست های PCR ورودی و خروجی 


رزرو و خرید آنلاین تور هند (سفر به هفت شهرِ مملو از عشق) | از 7 بهمن 1401
پیشنهاد ما این است که آنلاین خرید کنید. مراحل ساده و دقیق است. در پایان قرارداد سفر نیز صادر می‌شود.
نوع ثبت‌نام
تعداد
نفر
قیمت هر نفر
از 2,490 دلار
مبلغ قابل پرداخت
0 ریال
لطفا نوع ثبت‌نام خود را انتخاب نمایید.
ظرفیت تور محدود است.
خرید آنلاین به منزله ثبت نام قطعی است.
پس از ثبت نام همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
با توجه به این که قیمت معین نیست نمی‌توانید کل مبلغ را پرداخت کنید.
اگر رزرو کرده‌اید می‌توانید برای پرداخت وجه از گزینه "تسویه حساب" استفاده کنید و مبلغ دلخواه را واریز کنید.
7
7
صرفا اگر این سفر را رزرو یا پرداخت کرده‌اید و هنوز مبلغی از هزینه سفرتان باقی مانده است. می‌توانید از این گزینه برای پرداخت استفاده نمایید.
لطفا همان آدرس ایمیل و شماره تلفن همراهی را که با آن ثبت‌نام کرده‌اید را وارد کنید.
اگر موفق به تسویه نشدید با کارشناسان ما تماس بگیرید.
7
با پرداخت علی الحساب ریالی می‌توانید در این سفر ثبت‌نام کنید.
7
نام
نام خانوادگی
تلفن همراه
ایمیل

اطلاعات تکمیلی

هزینه های تور (دلار): 

هر نفر در اتاق دبل

هر نفر در اتاق سینگل کودک 6-11 سال با تخت اضافه کودک زیر 6 سال بدون تخت 

2,490

3,170

1980

990

توجه:

 • هزینه پرواز بین المللی بر اساس نرخ مندرج در بلیت جداگانه و علاوه بر قیمت ارزی دریافت می شود.
 • در صورت هرگونه تغییر در هتلها، اقامت جدید در هتل مشابه یا بهتر، بدون هزینه اضافه خواهد بود.
 • برای CHD تخت اضافه در اتاق دو نفره در نظر گرفته می شود.
 • برای افراد بالای 55 سال مابه التفاوت هزینه بیمه حوادث  نیز به قیمت تور آنها اضافه می گردد.
 • با توجه به تغییرات نرخ پرواز، پیشنهاد می‌کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود، هرچه سریع‌تر نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.

 

 دیگر روشهای خرید تور:

در صورتی‌که ثبت‌نام آنلاین برای شما امکان پذیر نبود، می‌توانید با بخش فروش اسپیلت البرز تماس گرفته و پس از اطمینان از وجود ظرفیت تور، مبلغ سفر را به حساب ذیل واریز کرده و آنگاه مشخصات واریزی خود را به همکاران فروش ما اطلاع دهید.

 

نام بانک پارسیان
شماره کارت

6221-0612-2357-3504

شماره حساب

47001045271608

شماره شبا

IR290540103647001045271608

نام صاحب حساب

فتانه اصلانی

 

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد  1 را به 02166902680 شماره تلفن اسپیلت البرز ارسال نمائید.

قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.