اسپیلت البرز
تجربه‌های ناب زندگی
در دل طبیعت
اسپیلت البرز
این تور برگزار شده است.

تور ژاپن

سفر به سرزمین آفتاب تابان
10.5 روزه
از 15 شهریور 1401
تماس با اسپیلت البرز کد 4284
این سفر در یک نگاه
در اینجا اطلاعات کلیدی سفر به طور خلاصه آمده است.
 • زمان حرکت: سه شنبه 1401/06/15 - ساعت 19:20
 • مدت: 10.5 روزه از 15 شهریور (10 روز و 10 شب)
 • زمان بازگشت: 1401/06/26 حدود ساعت 09:45 صبح
 • اقامت: 2 شب هواپیما9 شب هتل 4 ستاره
 • وسیله نقلیه اصلی: هواپیما (ایرلاین امارات)
 • وسیله نقلیه محلی: متناسب با تعداد نفراتهواپیما

جاذبه‌ها و آلبوم عکس
جاذبه‌ها
 • یک روز گشت کامل در شهر توکیو  و بازدید از کاخ زیبای امپراطور و دیدار بزرگترین برج مخابراتی جهان برج Skytree 
 • بازدید از معبد زیبای توشوگو، آبشار کگون، قایق سواری اطراف دریاچه چوزنجی، مدرسه میمونها در شهر نیکو
 • پیاده روی و کوهنوردی تا فراز کوه تاکائو
 • بازدید از شهر هاکونه و چشمه های آب گرم معروف آن و کوه زیبای فوجی
 • قدم زدن در پارک ملی فوجی
 • گشتی دلپذیر بر روی دریاچه زیبای آشی نوکو
 • گشت در شهر اوساکا و دیدن معروفترین قلعه ژاپنی، قلعه اوساکا
 • بازدید از شهر زیبای نارا و نقطه پایانی جاده ابریشم
 • بازدید از پارک معابد بودایی و زیارتگاههای شینتویی در نارا
 • بازدید از معابد بودایی با قدمتی بیش از 1200 سال
درباره سفر

تفاوت تور ژاپن اسپیلت البرز با تورهای دیگر همکاران در چیست؟

 

در تور ژاپن، علاوه بر بازدید از چهارشهر دیدنی توکیو، هاکونه، اوساکا و کیوتو، یک روز گشت کامل در شهر نیکو خواهیم داشت، که معمولا در برنامه‌های رایج سفر به این کشور، در پکیج اصلی سفر قرار نمی‌گیرد. در نیکو ما از معبد خارق العاده‌ی توشوگو، آبشارسرمست کننده‌ی کگون، بازدید خواهیم کرد. همچنین قایق سواری اطراف دریاچه چوزنجی، و دیدار از مدرسه میمون‌ها از تجربه‌های ناب و ویژه‌مان در این شهر خواهد بود.

 

گشت مهم دیگر ما در این سفر، یک روز پیاده‌روی در کوه تاکائو و سپری کردن اوقات مان در دامان طبیعت شگفت‌انگیز ژاپن خواهد بود. همچنین در شهر هاکونه علاوه بر رفع خستگی در چشمه‌های آب گرم مشهور ژاپنی، بر روی دریاچه آشی نوکو کروزسواری خواهیم داشت و اگر هوا یارمان باشد می‌توانیم از بالای یکی از پل‌های معلق منظره زیبایی از کوه فوجی را ببینیم.

 

دیدن شهر زیبای نارا که در قرن هشتم به نقطه پایانی جاده ابریشم معروف بوده است، تجربه ویژه دیگر ما در سفر به ژاپن خواهد بود. در این شهر، بناهای باستانی و نیایشگاه‌هایی را که ثبت میراث جهانی یونسکو شده‌اند، خواهیم دید. به طبیعت زیبای پارک نارا در مرکز شهر خواهیم رفت و از تماشای آهوان بسیاری که، آزادانه در فضای سبز و مصفای آن در گشت و گذار می باشند، لذت خواهیم برد. همچنین درون پارک، معابد بودایی و زیارتگاه های شینتویی بسیاری هست که از معروف‌ترین آنها معبد بودایی تودای جی با مجسمه های عظیم 15 متری بودا و زیارتگاه شینتویی کاسوگاتایشا با چراغ‌های سنگی معروف است.

 

غذای ژاپنی وجهی مهم از فرهنگ کشور آفتاب تابان را بازگو می‌کند با پنج وعده ناهار و شامی که در پکیج سفر در نظر گرفته شده مهمان تور خواهید بود تا کنارهم، طعم غذای سرزمین آفتاب تابان را بچشیم و تجربه‌‎ای متفاوت به خزانه‌ی تجربیات سفرمان اضافه کنیم.

اقامت و غذا
با کمک این جدول برنامه اقامت و وعده‌های غذایی سفر نمایش داده شده است.
روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط نوع اقامت توضیح
1 - - - - هواپیما هواپیما هواپیما -
2 هواپیما هواپیما هواپیما هواپیما هتل گردشگر هتل 4 ستاره Hotel East 21 Tokyo
3 هتل اسپیلت البرز رستوران گردشگر رستوران گردشگر هتل 4 ستاره Hotel East 21 Tokyo
4 هتل اسپیلت البرز رستوران اسپیلت البرز رستوران گردشگر هتل 4 ستاره Hotel East 21 Tokyo
5 هتل اسپیلت البرز رستوران گردشگر رستوران گردشگر هتل 4 ستاره Hotel East 21 Tokyo
6 هتل اسپیلت البرز رستوران گردشگر رستوران اسپیلت البرز هتل 4 ستاره The Prince Hakone Ashinoko
7 هتل اسپیلت البرز رستوران اسپیلت البرز رستوران گردشگر هتل 4 ستاره Quintessa Hotel Osaka Bay
8 هتل اسپیلت البرز رستوران اسپیلت البرز رستوران گردشگر هتل 4 ستاره Quintessa Hotel Osaka Bay
9 هتل اسپیلت البرز رستوران گردشگر رستوران گردشگر هتل 4 ستاره Quintessa Hotel Osaka Bay
10 هتل اسپیلت البرز رستوران اسپیلت البرز رستوران گردشگر هتل 4 ستاره Quintessa Hotel Osaka Bay
11 هتل اسپیلت البرز رستوران گردشگر رستوران گردشگر هواپیما -
اقامت‌ها: 2 شب هواپیما 9 شب هتل 4 ستاره
سهم اسپیلت البرز کلا 14 وعده غذا شامل: 9 وعده صبحانه 4 وعده ناهار 1 وعده شام
سهم مسافر کلا 14 وعده غذا شامل: 5 وعده ناهار 9 وعده شام
برنامه روزشمار سفر
در برنامه سفر توضیح داده‌ایم که هر روز چه جاذبه‌هایی را می‌بینیم و به کجا می‌رویم.
روز 1
سفر ما با دیدار راهنما و مسافران در فرودگاه امام خمینی آغاز می‌شود و تهران را به مقصد توکیو ترک می کنیم
شام در هواپیما توسط هواپیما اقامت در هواپیما
روز 2
پس از رسیدن به توکیو و ترنسفر به هتل به استراحت می پردازیم.
صبحانه در هواپیما توسط هواپیما ناهار در هواپیما توسط هواپیما شام در هتل توسط گردشگر اقامت در هتل 4 ستاره
روز 3
صبحانه را در هتل نوش جان می کنیم. دیدار از شهر توکیو را با بازدید از کاخ زیبای امپراطور که در حال حاضر محل اقامت امپراتور نارو هیتو و خانواده سلطنتی ژاپن است آغاز می کنیم. سپس برای بازدید از قدیمی ترین معبد توکیو مجسمه سنسو-جی در محله آساکوسا می رویم. در ادمه به دیدار بزرگترین برج مخابراتی جهان برج Skytree می رویم و بعد از این تجربه دلپذیر بعد از ظهرمان را در منطقه "اودای با" در خلیج توکیو و در پارک زیبای ساحلی "اودای با" سپری خواهیم کرد نمونه کوچکی از مجسمه آزادی موجود در نیویورک در این پارک قرار دارد و با نور پردازی زیبای پل رینبو(رنگین کمان) فرصت ثبت عکسهای یادگاری زیبایی برای ما فراهم خواهد کرد. شب را در هتلمان در توکیو به استراحت می پردازیم.
صبحانه در هتل توسط اسپیلت البرز ناهار در رستوران توسط گردشگر شام در رستوران توسط گردشگر اقامت در هتل 4 ستاره
روز 4
پس از صرف صبحانه از توکیو به نیکو خواهیم رفت. (165 کیلومتر، 3 ساعت) در این شهر میتوانیم از معبد زیبای توشوگو، آبشار کگون، قایق سواری اطراف دریاچه چوزنجی (در صورت یخ زده نبودن دریاچه)، مدرسه میمونها بازدید کنیم.سپس به توکیو بازخواهیم گشت و در هتل به استراحت خواهیم پرداخت.
صبحانه در هتل توسط اسپیلت البرز ناهار در رستوران توسط اسپیلت البرز شام در رستوران توسط گردشگر اقامت در هتل 4 ستاره
روز 5
صبحانه را در هتل صرف میکنیم. سپس به سمت کوه تاکائو می رویم که حدود 1:30 ساعت با اتوبوس از محل اقامتمان فاصله دارد و حدود 2 ساعت پیاده روی و کوهنوردی تا فراز کوه تاکائو خواهیم داشت. سپس به مرکز شهر توکیو بر میگردیم و بعد از ظهر زمان آزاد برای گشت و خرید در توکیو - گشت و پیاده روی در منطقه هایی نظیر گینزا-شیبویا-آکیهابارا-شینجوکو و یا رفتن به پارک دیزنی لند با وسایل نقلیه عمومی را خواهیم داشت. شب را در هتلمان در توکیو خواهیم گذراند.
صبحانه در هتل توسط اسپیلت البرز ناهار در رستوران توسط گردشگر شام در رستوران توسط گردشگر اقامت در هتل 4 ستاره
روز 6
پس از صبحانه از توکیو به سمت استان کاناگاوا و منطقه هاکونه می رویم که چشمه های آب گرم معروف، کوه زیبای فوجی و طبیعت چشم نواز جاذبه های آن را دو چندان کرده است. توقفی در خلیج یوکوهاما برای خرید و صرف نهار خواهیم داشت و سپس تا پارک ملی فوجی (110 کیلومتر، 2 ساعت) راهمان را ادامه خواهیم داد. حدود 2:30 گشت در پارک ملی فوجی داریم و سپس به هاکونه می رویم (30کیلومتر، 1 ساعت) و بعد از شام در چشمه های آبگرم ژاپنی لوتن برو خستگی سفر را از تنمان بیرون می کنیم. شب را در هاکونه به استراحت خواهیم پرداخت.
صبحانه در هتل توسط اسپیلت البرز ناهار در رستوران توسط گردشگر شام در رستوران توسط اسپیلت البرز اقامت در هتل 4 ستاره
روز 7
هاکونه از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری برای گردشگران ژاپنی و خارجی است. بنابراین پس از نوش جان کردن صبحانه در هتل به بازدید از این شهر میپردازیم. در اطراف کوه فوجی 5 دریاچه وجود دارد که بزرگترین آن دریاچه آشی نوکو است و چندین خط کشتیرانی تفریحی و فانتزی در آن رفت و آمد میکنند سوار یکی از این کروزها بر دریاچه آشی نوکو میشویم و گشتی دلپذیر بر روی این دریاچه زیبا خواهیم داشت در ادامه اگر هوا یارمان باشد میتوانیم از بالای یکی از پلهای معلق منظره زیبایی از کوه فوجی را ببینیم.
کوه فوجی بلندترین کوه ژاپن و یکی از سه کوه مقدس ژاپن است این کوه زیبا یک کوه آتشفشان خاموش به بلندای 3776 متر است که آخرین فوران آن در سال 1708 میلادی بوده است.
بعد از این تجربه شگفت انگیز به ایستگاه راه آهن میشیما میرویم و با قطار سریع السیر به سمت اوساکا حرکت می کنیم.شب را در اوساکا خواهیم بود.
صبحانه در هتل توسط اسپیلت البرز ناهار در رستوران توسط اسپیلت البرز شام در رستوران توسط گردشگر اقامت در هتل 4 ستاره
روز 8
صبحانه را در هتل نوش جان می کنیم. سپس گشت امروزمان را با دیدن معروفترین قلعه ژاپنی قلعه اوساکا آغاز میکنیم. گفته میشود حدود 300 قلعه در نقاط مختلف ژاپن وجود دارد ولی این قلعه بزرگترین و مجللترین آنهاست در این قلعه یک چایخانه طلایی نیز وجود دارد این قلعه نقش مهمی در وحدت ژاپن در طول قرن شانزدهم و دوره آزوچی مومویا ایفا کرده است. بعد از بازدید از این قلعه مجلل به آکواریوم کایوکان در منطقه بندری اوساکا کنار خلیج میرویم. این آکواریوم مجموعه ای متنوع از محیط های زیست دریایی است.
گشت در منطقه نامبا برنامه بعدی امروزمان خواهد بود شهرت این منطقه بیشتر به خاطر مراکز تفریحی و سرگرمی است که امکانات مناسبی برای خرید و استفاده از رستورانهای متنوع دارد. شب را درهتلمان در اوساکا خواهیم گذراند.
صبحانه در هتل توسط اسپیلت البرز ناهار در رستوران توسط اسپیلت البرز شام در رستوران توسط گردشگر اقامت در هتل 4 ستاره
روز 9
پس از صرف صبحانه در هتل به دیدن شهر زیبای نارا که در قرن هشتم به نقطه پایانی جاده ابریشم معروف بوده است می رویم. بناهای باستانی و نیایشگاههایی که ثبت میراث جهانی یونسکو شده اند که تعدای از آنها را امروز خواهیم دید پارک نارا در مرکز شهر که اهوان بسیاری، آزادانه در فضای سبز و مصفای آن در گشت و گذار می باشند. درون پارک معابد بودایی و زیارتگاههای شینتویی بسیاری وجود دارد که از معروفترین آنها معبد بودایی تودای جی با مجسمه های عظیم 15 متری بودا و زیارتگاه شینتویی کاسوگا تایشا با چراغهای سنگی معروف را بازدید خواهیم کرد.بعد از ناهار زمان آزاد داریم تا بیشتر شهر قدیمی نارا را بگردیم.بعد از آن به اوساکا برمیگردیم.
صبحانه در هتل توسط اسپیلت البرز ناهار در رستوران توسط گردشگر شام در رستوران توسط گردشگر اقامت در هتل 4 ستاره
روز 10
صبحانه را در هتل صرف می کنیم. گشت امروز ما در کیوتو خواهد بود که حدود 1.5 ساعت با اوساکا فاصله دارد. در کیوتو از معبد بودایی کیومیزودرا بازدید میکنیم که به معنای معبد آب خالص و یکی از معتبرترین معابد بودایی با قدمتی بیش از 1200 سال و از آثار ثبت شده میراث جهانی یونسکو در ژاپن است. این معبد در کنار آبشار اوتوا و تپه ای پوشیده از درخت قرار دارد. سپس به بازدید از معبد طلایی یا کین کاکوجی که یک معبد بودایی وابسته به فرقه ذن در شمال توکیو است می رویم. از شهر سینمایی اوزوماسا بازدید می کنیم و از نمایش نینجا لذت میبریم. سپس به دیدن منطقه سرسبز و پرطرفدار آراشی یاما می رویم و از فضای فرح بخش و طبیعت چشم نوازش لذت می بریم. سپس به اوساکا باز می گردیم و در هتل استراحت می کنیم.
صبحانه در هتل توسط اسپیلت البرز ناهار در رستوران توسط اسپیلت البرز شام در رستوران توسط گردشگر اقامت در هتل 4 ستاره
روز 11
پس از صرف صبحانه در هتل، تا عصر وقت آزاد داریم تا هر آنچه می خواهیم به لذتهای این سفر اضافه کنیم و به گشت و گذار در شهر و یا خرید برویم و بعد از ظهر به فرودگاه بین المللی اوساکا میرویم تا با خاطری خوش از سرزمین رویایی ژاپن به خانه برگردیم.
صبحانه در هتل توسط اسپیلت البرز ناهار در رستوران توسط گردشگر شام در رستوران توسط گردشگر اقامت در هواپیما
با زدن دکمه نقشه را بزرگ کنید تا ببینید کجا و از چه مسیری می‌رویم.
سایر خدمات

ویزای ژاپن، بلیت رفت به توکیو و بازگشت از اوساکا، بلیت قطار از هاکونه به اوساکا، وعده های غذایی طبق جدول، کلیه ورودیه ها و گشت ها، لیدر محلی همراه گروه، راهنمای فارسی زبان مجرب همراه گروه، بیمه مسافرتی

 

راهنمای سفر: مژگان خلیلی (برای آشنایی بیشتر با راهنمای سفر کلیک کنید)

 


در حال حاضر امکان "رزرو / خرید آنلاین" وجود ندارد.

اطلاعات تکمیلی

هزینه های تور (دلار): 

 Trp - DBL SIN CHD - with bed

3940

4490

3390

 

مدارک مورد نیاز برای ویزای سفر ژاپن به شرح زیر می باشد:

 1. پاسپورت با شش ماه اعتبار
 2. سه قطعه عکس 3*4 رنگی زمینه سفید
 3. ترجمه شناسنامه
 4. گواهی اشتغال به کار
 5. گردش سه ماهه حساب بانکی
 6. نامه تمکن مالی
 7. تکمیل فرم مشخصات.

توجه:

 • هزینه پرواز بین المللی بر اساس نرخ مندرج در بلیت جداگانه و علاوه بر قیمت ارزی دریافت می شود.
 • با توجه به تغییرات نرخ پرواز، پیشنهاد می‌کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود، هرچه سریع‌تر نسبت به ثبت نام اقدام فرمایید
 • در صورت هرگونه تغییر در هتلها، اقامت جدید در هتل مشابه یا بهتر، بدون هزینه اضافه خواهد بود.
 • برای کودک، تخت اضافه در اتاق دو نفره یا کاناپه تخت شو در نظر گرفته می شود.
 • برای افراد بالای 55 سال مابه التفاوت هزینه بیمه حوادث نیز به قیمت تور آنها اضافه می گردد.

 

دیگر روشهای خرید تور:

در صورتی‌که ثبت‌نام آنلاین برای شما امکان پذیر نبود، می‌توانید با بخش فروش اسپیلت البرز تماس گرفته و پس از اطمینان از وجود ظرفیت تور، مبلغ سفر را به حساب ذیل واریز کرده و آنگاه مشخصات واریزی خود را به همکاران فروش ما اطلاع دهید.

 

نام بانک پارسیان
شماره کارت

6221-0612-2357-3504

شماره حساب

47001045271608

شماره شبا

IR290540103647001045271608

نام صاحب حساب

فتانه اصلانی

 

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد  1 را به 02166902680 شماره تلفن اسپیلت البرز ارسال نمائید.

قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف