اسپیلت البرز
تجربه‌های ناب زندگی
در دل طبیعت
اسپیلت البرز
این تور برگزار شده است.

تور نوروز جزیره نخیلو تا بندر سیراف و خلیج نایبند

سفر با هواپیما و اقامت در هتل - اجرای اول
شما هم امتیاز بدهید!
4 روزه
از 30 اسفند 1399
تماس با اسپیلت البرز کد 4008
این سفر در یک نگاه
در اینجا اطلاعات کلیدی سفر به طور خلاصه آمده است.
 • زمان حرکت: شنبه 1399/12/30 - ساعت 06:15 صبح
  (لطفا یک ساعت قبل از حرکت در سالن فرودگاه حضور داشته باشید.)
 • مدت: 4 روزه از 30 اسفند (4 روز و 3 شب)
 • بیشترین فعالیت: 3
 • زمان بازگشت: 1400/01/03 حدود ساعت 19:50
  (پرواز از فرودگاه عسلویه به سوی تهران.)
 • اقامت: 3 شب هتل 3 ستاره
 • تعداد وعده‌های غذایی: 6 وعده با اسپیلت البرز
 • محل حرکت: پرواز از فرودگاه مهرآباد تهران به سوی بوشهر.
 • وسیله نقلیه اصلی: هواپیما (پرواز برای رفت و برگشت تا عسلویه می باشد و در صورت تقاضای هر مسافر هنگام خرید تور، امکان ارائه بلیط اتوبوس VIP به جای بلیط هواپیما نیز وجود دارد).
 • وسیله نقلیه محلی: متناسب با تعداد نفرات ((برای گشت های منطقه).)

جاذبه‌ها و آلبوم عکس
جاذبه‌ها
 • دیدار از جاذبه های سیراف "قدیمی‌ترین بندر خلیج فارس"
 • بازدید از قلعه نصوری در بلندای کوه با چشم اندازی از پهنه دریای بی کران
 • کروز سنتی و صرف ناهار از غذاهای لذیذ دریایی همراه با موسیقی زنده بندری داخل لنج
 • طبیعت گردی و کوه‌پیمایی سبک در کوهستان نمکین جاشک و دیدار از مناظر بی بدیل و رنگین این گنبد نمک
 • دیدن خلیج زیبای نایبند و گردش در سواحل صخره ای و شگفت انگیز آن
 • سفر با قایق به جزایر غیرمسکونی "نخیلو" و "ام الکرم" و قدم زدن در ساحل دل انگیز و آرامش بخش آن
 • دیدار از بندر کنگان و گشت ساحل
 • سفر به روستای قدیمی و ساحلی "بنود" با جذابیتی حیرت انگیز
 • دیدار از بافت قدیمی شهر پر ماجرای بوشهر
اقامت و غذا
با کمک این جدول برنامه اقامت و وعده‌های غذایی سفر نمایش داده شده است.
روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط نوع اقامت توضیح
1 هواپیما - خانه محلی اسپیلت البرز هتل گردشگر هتل 3 ستاره هتل جم
2 هتل اسپیلت البرز لنج و بر روی دریا اسپیلت البرز هتل گردشگر هتل 3 ستاره هتل جم
3 هتل اسپیلت البرز طبیعت اسپیلت البرز هتل گردشگر هتل 3 ستاره هتل جم
4 هتل اسپیلت البرز رستوران گردشگر هواپیما - -
اقامت‌ها: 3 شب هتل 3 ستاره
سهم اسپیلت البرز کلا 6 وعده غذا شامل: 3 وعده صبحانه 3 وعده ناهار
سهم مسافر کلا 4 وعده غذا شامل: 1 وعده ناهار 3 وعده شام
تعداد میان وعده بر عهده اسپیلت البرز: 4 وعده
برنامه روزشمار سفر
در برنامه سفر توضیح داده‌ایم که هر روز چه جاذبه‌هایی را می‌بینیم و به کجا می‌رویم.
روز 1
ساعت 5:15 صبح در سالن فرودگاه مهرآباد جمع می شویم برای تشریفات فرودگاهی (راس ساعت 6:15 صبح پرواز به سوی بوشهر انجام خواهد شد).
بعد از رسیدن به فرودگاه بوشهر ابتدا به گشت و دیدار از بافت بومی این شهر تاریخی و پر ماجرا می پردازیم، سپس برنامه ای فوق العاده انرژی بخش تدارک دیده ایم می خواهیم به منطقه زیبای "جاشک" برویم برای طبیعت گردی و کوه‌پیمایی نمکین، با گشت و گذار در جای جای گنبد رنگارنگ نمک مدهوش مناظری غریب می شویم و دلمان نمی خواهد منطقه را ترک کنیم، عکس هایی که به یادگار می گیریم بعدها می تواند حس خوبمان را با عزیزانمان به اشتراک بگذارد، به احتمال زیاد برخی از ما این تجربه را داشته ایم که در خانه و محل زندگی مان با گذاشتن سنگ نمک و روشن کردن یک لامپ درون آن از آزاد شدن یون های منفی نمک بهره گرفته و احساس آرامش کرده ایم، حالا تصور کنید در میان کوهستانی از نمک و زیر تابش آفتاب چه انرژی فراوانی نصیب‌مان می گردد!
ناهار امروز از دست پخت زنان بومی منطقه جاشک است این غذای لذیذ را نوش جان می کنیم و مسیر را تا عسلویه ادامه میدهیم، با وارد شدن به هتل اتاقها را تحویل گرفته و دیگر وقتمان آزاد است برای صرف شام و استراحت شبانه.
ناهار در خانه محلی توسط اسپیلت البرز شام در هتل توسط گردشگر اقامت در هتل 3 ستاره
روز 2
بعد از صرف صبحانه در هتل برنامه های جذاب دیگری را در نظر داریم، ابتدا می رویم به خلیج زیبای نایبند تا مبهوت مناظر بی‌مانندش شویم، سواحل زیبای صخره ای و پرندگان مهاجری که در این خلیج غوغا می کنند و دیگر تا چشم کار می کند آبی آبها، ما نیز در ساحل دل انگیزش می نشینیم و به افق خیره می شویم!!
ظهر برای صرف ناهار به رستوران می رویم و پس از آن به سوی روستایی بکر و زیبا حرکت می کنیم که هم کوهپایه ایست و هم ساحلی، از این روستا بازدید میکنیم تا با فرهنگ این دیار آشنا شویم، در ساحل مسحور کننده آن به ریلکسیشن پرداخته و شاهد غرق شدن لحظه به لحظه خورشید در افق دریا خواهیم بود، حالا فرصتیست برای رفتن به داخل شهر عسلویه تا گشت کوتاهی در بازار داشته باشیم و صرف شام، پایان بخش امروز هم رفتن به هتل و استراحت شبانه است.
صبحانه در هتل توسط اسپیلت البرز ناهار در لنج و بر روی دریا توسط اسپیلت البرز شام در هتل توسط گردشگر اقامت در هتل 3 ستاره
روز 3
امروز بعد از بیداری زود هنگام صبحانه را نوش جان کرده و می رویم به منطقه خور "مل گنزه" تا وارد یک اسکله فرعی شویم، حالا با قایق سفری دریایی در پیش داریم تا در سواحل زیبای جزیره غیر مسکونی نخیلو پیاده شویم، این جزیره کوچک مامن پرندگان مهاجر است که از نیم کره جنوبی می آیند، نیم کره ای که بهار و تابستانش برعکس کشور ماست، پرندگان مهاجر این جزیره را برای تابستان گذرانی، تخم گذاری و جوجه آوری بر می گزینند. لاکپشتان پوزه عقابی نیز همه ساله برای تخم گذاری وارد این خشکی می شوند.
با پای پیاده در این جزیره سیر می کنیم و عکسهای مورد دلخواهمان را میگیریم، سپس با قایق می رویم برای دیدن جزیره غیر مسکونی دیگری به نام "ام الکرم"، ظهر نیز ناهاری خوشمزه در خانه بومیان منطقه نوشجان می کنیم و استراحتی خواهیم داشت، برای گشت عصرگاهی به ساحل کنگان می رویم و با خاطراتی ماندگار به محل اقامت‌مان باز می گردیم، پایان فعالیت امروز با صرف شام در هتل و استراحت شبانه رقم خواهد خورد.
صبحانه در هتل توسط اسپیلت البرز ناهار در طبیعت توسط اسپیلت البرز شام در هتل توسط گردشگر اقامت در هتل 3 ستاره
روز 4
صبحانه ای دلچسب نوش جان کرده و می رویم تا از بافت بومی‌ سیراف که قدیمی‌ترین بندر خلیج فارس می باشد دیدن کنیم، در زمان های کهن بین سیراف و بندر زنگبار در قاره آفریقا خطوط کشتی رانی و حتی تجارت برده جریان داشته، برخی از هموطنانمان را گاهاً می بینیم که رنگشان بسیار سیاه است و به آنها سیاه زنگی و یا سیاه برزنگی می گویند احتمالاً اجداد آنها در زمان های دور از این طریق به ایران آورده شده اند. در گشت های امروز بازدید از قلعه نصوری در بلندای کوه را نیز داریم که با چشم انداز رویایی اش از دریای بی کران حس خوبی را ایجاد می کند.
کم کم می رویم به اسکله برای لنج سواری، برنامه امروز به گونه ایست که صرف ناهار همراه است با موسیقی زنده بندری آن هم داخل لنج قدیمی بر روی دریا، با کمی اغماض می توان گفت (کروز سنتی!!)، نوش جان کردن غذاهای دریایی در چنین اتمسفری یک تجربه ناب خواهد بود.
بعد از ظهر که از دریا به ساحل برگشتیم به دیدن پدیده ای در طبیعت می رویم، یک دیدگاه این مجموعه را گور دخمه هایی می پندارد از زمان های قدیم و دیدگاهی دیگر آنرا قسمتی از یک سیستم آبرسانی خاص برای این بندر در روزگاران کهن می داند. عصر امروز گشتهای این سفر به پایان می رسد و ما کار سختی در پیش داریم یعنی وداع با منطقه! پس به فرودگاه عسلویه میرویم برای تشریفات فرودگاهی و پرواز به سوی تهران. دست آورد این سفرمان چهار روز زندگی رویا گونه و ناب است که برای خود ساختیم و از همین لحظه آرزوی تکرارش را با دیگر عزیزانمان خواهیم داشت.
صبحانه در هتل توسط اسپیلت البرز ناهار در رستوران توسط گردشگر
با زدن دکمه نقشه را بزرگ کنید تا ببینید کجا و از چه مسیری می‌رویم.
سایر خدمات

 وسیله نقلیه متناسب با تعداد نفرات برای گشتهای منطقه، لنج سنتی برای گشت دریایی به همراه صرف ناهار و موسیقی محلی بندر، راهنمای مجرب طبیعت گردی، بیمه مسئولیت مدنی سفر،پرداخت ورودیه های لازم و هزینه قایق سواری.

توجه: در صورت هرگونه تغییر در اقامت، هتل یا اقامتگاه مشابه، بدون هزینه اضافه جایگزین خواهد بود.


در حال حاضر امکان "رزرو / خرید آنلاین" وجود ندارد.

اطلاعات تکمیلی

دیگر روشهای خرید تور:

در صورتی‌که ثبت‌نام آنلاین برای شما امکان پذیر نبود، می‌توانید با بخش فروش اسپیلت البرز تماس گرفته و پس از اطمینان از وجود ظرفیت تور، مبلغ سفر را به حساب ذیل واریز کرده و آنگاه مشخصات واریزی خود را به همکاران فروش ما اطلاع دهید.

 

نام بانک پارسیان
شماره کارت

6221-0612-2357-3504

شماره حساب

47001045271608

شماره شبا

IR290540103647001045271608

نام صاحب حساب

فتانه اصلانی

 

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد  1 را به 02166902680 شماره تلفن اسپیلت البرز ارسال نمائید.

قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف