اسپیلت البرز
تجربه‌های ناب زندگی
در دل طبیعت
اسپیلت البرز

تور کامبوج و ویتنام

شما هم امتیاز بدهید!
از 1,890 دلار + هزینه بلیت هواپیما
10.5 روزه
از 12 بهمن 1398
تماس با اسپیلت البرز کد 3239 رزرو / خرید آنلاین
این سفر در یک نگاه
در اینجا اطلاعات کلیدی سفر به طور خلاصه آمده است.
 • زمان حرکت: شنبه 1398/11/12 - ساعت 18:40
 • کشور‌های مورد بازدید: کامبوج ویتنام (کامبوج و ویتنام)
 • مدت: 10.5 روزه از 12 بهمن (10 روز و 12 شب)
 • زمان بازگشت: 1398/11/22 حدود ساعت 00:40 صبح
 • تعداد روز مرخصی: نیاز به 7 روز مرخصی + 1 روز 5شنبه
 • اقامت: 2 شب هواپیما7 شب هتل 4 ستاره2 شب کشتی کروز
 • محل حرکت: تهران، فرودگاه امام خمینی. لطفا 4 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشید.
 • وسیله نقلیه اصلی: هواپیما
 • قیمت: از 1,890 دلار + هزینه بلیت هواپیما رزرو / خرید آنلاین
 • وسیله نقلیه محلی: کشتیوسیله نقلیه توریستی متناسب با تعداد نفراتهواپیما

جاذبه‌ها و آلبوم عکس
جاذبه‌ها

 بازدید از معبد  شگفت انگیز تاپروم، معبدی پیچیده شده در ریشه درختان کهنسال، دیدار از بزرگترین مجموعه تاریخی مذهبی جهان " انگکور وات" در سیم ریپ کامبوج، دیدار از دریاچه "تونل سپ" در کامبوج، دیدار از دهکده شناور "چونگ نیس"، یک روز گشت کامل شهری در هانوی، پایتخت ویتنام، 3 روز کروز سنتی در جزایر زیبای "بابی تو لانگ"، "هالونگ" و "لان ها" همراه با صبحانه، ناهار و شام، گشت شهری "هو شی مین سیتی"، بازدید از مجموعه  تونل های " کو چی"، که در طول جنگ ویتنام، توسط سربازان "ویت کونگ" مورد استفاده قرار می گرفت، قایق سواری در دلتای مکونگ.

آلبوم عکس تور کامبوج و ویتنام


به روی عکس‌ها کلیک کنید تا عکس‌های سفر را بزرگ‌تر ببینید.

عکس‌های بیشتر
تصویر 3 از 11
درباره سفر

تفاوت تور ویتنام و کامبوج اسپیلت البرز با تورهای دیگر همکاران در چیست؟
بازدید از تونلهای کوچی، جبهه زیرزمینی جنگ ویتنام و آمریکا

برای دیدار کامل از سایگون، حداقل 3 شب اقامت لازم است!

تئاتر عروسکی پاپت شو در هانوی با شهرتی جهانی

تمام گشتهای اسپیلت البرز همراه با ناهار در بهترین رستورانهای منطقه است

 

اقامت و غذا
با کمک این جدول برنامه اقامت و وعده‌های غذایی سفر نمایش داده شده است.
روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط نوع اقامت توضیح
1 - - - - هواپیما هواپیما هواپیما -
2 هواپیما هواپیما هواپیما هواپیما هتل گردشگر هتل 4 ستاره Saem Siem Reap Hotel
3 هتل اسپیلت البرز رستوران اسپیلت البرز هتل گردشگر هتل 4 ستاره Saem Siem Reap Hotel
4 هتل اسپیلت البرز رستوران گردشگر هتل گردشگر هتل 4 ستاره Muong Thanh Centre Saigon
5 هتل اسپیلت البرز رستوران اسپیلت البرز هتل گردشگر هتل 4 ستاره Muong Thanh Centre Saigon
6 هتل اسپیلت البرز رستوران اسپیلت البرز هتل گردشگر هتل 4 ستاره Muong Thanh Centre Saigon
7 هتل اسپیلت البرز رستوران اسپیلت البرز هتل گردشگر هتل 4 ستاره Thang Long Opera
8 هتل اسپیلت البرز رستوران اسپیلت البرز هتل گردشگر هتل 4 ستاره Thang Long Opera
9 هتل اسپیلت البرز کشتی کروز اسپیلت البرز کشتی کروز اسپیلت البرز کشتی کروز Golden Cruise
10 کشتی کروز اسپیلت البرز کشتی کروز اسپیلت البرز کشتی کروز اسپیلت البرز کشتی کروز Golden Cruise
11 کشتی کروز اسپیلت البرز رستوران گردشگر رستوران گردشگر هواپیما -
اقامت‌ها: 2 شب هواپیما 7 شب هتل 4 ستاره 2 شب کشتی کروز
سهم اسپیلت البرز کلا 18 وعده غذا شامل: 9 وعده صبحانه 7 وعده ناهار 2 وعده شام
سهم مسافر کلا 10 وعده غذا شامل: 2 وعده ناهار 8 وعده شام
برنامه روزشمار سفر
در برنامه سفر توضیح داده‌ایم که هر روز چه جاذبه‌هایی را می‌بینیم و به کجا می‌رویم.
روز 1
4 ساعت قبل از پرواز، ساعت 14:40 در صف دریافت کارت پرواز هواپیمای امارات یکدیگر را خواهیم دید. پرواز ما ساعت 18:40 شروع می‌شود. پرواز دو توقف و ترانزیت دارد؛ ابتدا به دوبی، سپس به بانکوک در تایلند و آنگاه به شهر سیم ریپ در کامبوج خواهد رفت. طول مدت پرواز حدودا 14 ساعت خواهد بود و ظهر روز بعد به مقصد خواهیم رسید.
شام در هواپیما توسط هواپیما اقامت در هواپیما
روز 2
ساعت 12:35 به وقت محلی به سیم ریپ می‌رسیم. بعد از ویزا و تشریفات فرودگاهی به هتل محل اقامت‌مان می‌رویم و اتاق‌هایمان را تحویل می‌گیریم. وقت کافی داریم برای استراحت بعد از پرواز طولانی. بعد از غروب فرصت مناسبی است برای رفتن به مرکز شهر و خیابان پاپ استریت برای تجربه شب‌های زنده سیم ریپ.
صبحانه در هواپیما توسط هواپیما ناهار در هواپیما توسط هواپیما شام در هتل توسط گردشگر اقامت در هتل 4 ستاره
روز 3
امروز از مجموعه تاریخی انگکوروات بازدید می‌کنیم. وسیع‌ترین بناهای تاریخی مذهبی جهان که تاریخ آن به سده‌های 8 تا 12 میلادی به اوج قدرت پادشاهی خمر باز می‌گردد. قصرهایی باشکوه و وسیع که از لحاظ عظمت هم ردیف اهرام ثلاله مصر، تخت جمشید ایران، آکروپولیس یونان و ماچوپیچار پرو قرار دارد. در این روز از معبد بایون دیدار می کنیم که در آن بیش از 40 مجسمه بزرگ از صورت بودا، هر کدام با یک حالت چهره ساخته شده است. آنگاه معبد معروف تاپروهم را خواهیم دید که به شکلی دراماتیک، ریشه های درختان کهنسال و غول پیکر بر سقفها و دیواره های آن پیچیده‌اند. ناهار را در یکی از رستوران‌های خوب و غربی منطقه می‌خوریم. بعد از ناهار به کاخ و معبد وسیع انگکور تامب مرکز پادشاهی خمرها خواهیم رفت و از بالای هرم آن، سراسر این قصر باشکوه را خواهیم دید. عصر هنگام از بالای تپه پنوم باخن غروب زیبای خورشید را به تماشا خواهیم نشست.
صبحانه در هتل توسط اسپیلت البرز ناهار در رستوران توسط اسپیلت البرز شام در هتل توسط گردشگر اقامت در هتل 4 ستاره
روز 4
بعد از صبحانه به حومه شهر می‌رویم برای دیدن دهکده شناور چونگ‌نیس بر دریاچه آب شیرین تونل سپ. جایی که ماهی‌گیرها با خانواده‌هایشان در کلبه‌های شناور بر روی دریاچه زندگی می‌کنند، بچه‌هایشان در مدرسه های شناور درس می‌خوانند و روزهای تعطیل در معابد یا کلیساهای شناورشان عبادت می‌کنند. بعد از گشت دریاچه برای خرید به مرکز صنایع دستی می‌رویم و سپس ناهارمان را در یک رستوران لوکس با غذاهای غربی صرف می‌کنیم. به هتل می‌رویم اتاقهایمان را پس می‌دهیم و عازم فرودگاه می‌شویم برای پرواز به شهر سایگون یا هوشی‌مین‌سیتی در کشور ویتنام. طول مدت پرواز 1:15 است. عصر هنگام به هتل می‌رسیم. بعد از غروب وقت مناسبی است برای دیدن شبهای زنده سایگون.
صبحانه در هتل توسط اسپیلت البرز ناهار در رستوران توسط گردشگر شام در هتل توسط گردشگر اقامت در هتل 4 ستاره
روز 5
صبح به 1.5 ساعتی شمال سایگون شهر تای‌نی می رویم که مرکز تاریخی و فرهنگی آئین کائودای است. این آیینی است جدید و آمیخته از تعالیم بودیسم، مسیحیت، تائوئیسم و کنفوسیوسیسم. ناهار را در یک رستوران ویتنامی می خوریم و بعد می رویم برای بازدید از تونلهای " کو چی". مجموعه ای شگفت انگیز و عظیم از شبکه تونل های زیر زمینی که در طول جنگ ویتنام و آمریکا، توسط سربازان "ویت کونگ" زیر زمین حفر شده بود و در آن پناهگاه، بیمارستان، انبار غذا و راه های ارتباطی تعبیه شده بود. غروب به سایگون باز می گردیم.
صبحانه در هتل توسط اسپیلت البرز ناهار در رستوران توسط اسپیلت البرز شام در هتل توسط گردشگر اقامت در هتل 4 ستاره
روز 6
امروز به منطقه دلتای مکونگ می‌رویم. مکونگ بست تمدن‌های بسیاری در جنوب شرق آسیا است و از طولانی ترین رودهای جهان به شمار می رود که از کوههای هیمالیا در تبت سرچشمه گرفته و پس از 4300 کیلومتر با گذشتن از کشورهای چین، میانمار، تابلند، لائوس و کامبوج نهایتا به ویتنام می رسد و در جنوب سایگون در یک منطقه وسیع دلتایی به دریای چین و اقیانوس می‌ریزد. دلتای مکونگ از حاصلخیزترین مناطق جنوب شرق آسیا است که زندگی وسیعی در آن جریان دارد. امروز در آبراهه‌های دلتای مکونگ قایق سواری می‌کنیم، خانه های ساخته شده از نی و برگ نخل را می‌بینیم، به کارگاه‌های ساخت صنایع دستی می‌رویم، ماهی گیری سنتی را می‌بینیم و..... ناهارمان از ماهی‌های لذیذ مکونگ و میوه‌های استوایی است. عصرهنگام به سایگون بازمی‌گردیم.
صبحانه در هتل توسط اسپیلت البرز ناهار در رستوران توسط اسپیلت البرز شام در هتل توسط گردشگر اقامت در هتل 4 ستاره
روز 7
برنامه امروز دیدار از شهر سایگون و سپس پرواز به هانوی پایتخت ویتنام در شمال این کشور است. سایگون تا پیش از اتحاد دو ویتنام، پایتخت ویتنام جنوبی بوده است. ما از از موزه ی جنگ ویتنام، کاخ سابق ریاست جمهوری، کلیسای جامع نوتردام، ساختمان تاریخی اداره پست دیدن می‌کنیم. ناهار را در یک رستوران غربی می‌خوریم و بعد عازم فرودگاه می شویم. طول پرواز از سایگون تا هانوی حدودا 2 ساعت است. غروب به هتل می‌رسیم و اتاق‌هایمان را تحویل می‌گیریم.
صبحانه در هتل توسط اسپیلت البرز ناهار در رستوران توسط اسپیلت البرز شام در هتل توسط گردشگر اقامت در هتل 4 ستاره
روز 8
بعد از صبحانه می‌رویم برای بازدید از مقبره و خانه هوشی‌مین، رهبر انقلاب ویتنام. پیکر هوشی‌مین به روش دیگر رهبران انقلاب‌های کمونیستی در قرن بیستم، مومیایی شده است و امروز با وجود آنکه بیش از 50 سال از مرگ او می‌گذرد هنوز ظاهری سالم دارد و می‌توان آن را در محفظه‌ای شیشه‌ای تماشا کرد. سپس به معبد ادبیات می رویم که دانشگاهی است با قدمت بیش از 950 سال و در آن تا 5 قرن پیش، آیین‌های کنفسیوس تعلیم داده می‌شده است. ناهار را در یک رستوران غربی لوکس می‌خوریم. سپس می‌رویم برای بازدید از معبد زیبای گوک‌سون که در مرکز هانوی، در جزیره‌ای در دل یک دریاچه بنا شده است. پایان گشت هانوی دیدن نمایش سنتی "پاپت شو" خواهد بود که نمایشی موزیکال و عروسکی است و در استخری پر آب اجرا می‌شود. ریشه‌های این نمایش به زندگی روستاییان ویتنامی برمی‌گردد که در شالیزارهای برنج در حین کار این نمایش‌ها را اجرا می کرده اند. عصر وقت آزاد داریم برای خرید.
صبحانه در هتل توسط اسپیلت البرز ناهار در رستوران توسط اسپیلت البرز شام در هتل توسط گردشگر اقامت در هتل 4 ستاره
روز 9
انتقال زمینی از هانوی به بندر هالونگ به مدت 3/5 ساعت، تماشای مناظر رودخانه ی قرمز، سوار شدن به کشتی کروز، صرف ناهار در کشتی، امکان استفاده از خدمات ماساژ ویتنامی بعد از ناهار و همین طور در کل مدت سفر با کشتی کروز، حرکت به سمت خلیج "بای تو لانگ" و دیدار از برجهای سنگی درون خلیج، کایاک سواری یا سفر با قایقهای پارویی محلی در خلیج و دیدار از غارهای آبی (در صورت مساعد بودن شرایط جوی)، کلاس آشپزی سنتی ویتنامی روی عرشه کشتی، صرف شام، وقت آزاد جهت تجربه ی ماهیگیری در خلیج، اقامت در کشتی کروز.
صبحانه در هتل توسط اسپیلت البرز ناهار در کشتی کروز توسط اسپیلت البرز شام در کشتی کروز توسط اسپیلت البرز اقامت در کشتی کروز
روز 10
شروع روز با تمرینات تای چی بر روی عرشه کشتی، صرف چای و قهوه، حرکت کشتی و گذر ار کنار جزیره های کوچک و برج ها و غار های سنگی، صرف صبحانه، دیدار از جزایر، انتقال با قایق به بکرترین ساحل های خلیج "لان ها"، وقت آزاد جهت شنا، بازگشت به کشتی برای ناهار، دیدار از دهکده ماهیگیری، بازگشت به کروز و تماشای غروب آفتاب، صرف شام(غذاهای دریایی تازه)، اقامت در کشتی کروز.
صبحانه در کشتی کروز توسط اسپیلت البرز ناهار در کشتی کروز توسط اسپیلت البرز شام در کشتی کروز توسط اسپیلت البرز اقامت در کشتی کروز
روز 11
شروع روز با تمرینات تای چی بر روی عرشه کشتی، صرف چای و قهوه، صرف صبحانه، حرکت به سمت غار"Luon cave"، ورود به غار و کشف زیبایی های درون غار، بازگشت به کشتی کروز، حرکت به سمت اسکله ی "هون گای"، ترانسفر به هانوی و پرواز به تهران.
صبحانه در کشتی کروز توسط اسپیلت البرز ناهار در رستوران توسط گردشگر شام در رستوران توسط گردشگر اقامت در هواپیما
تاریخ این تور روی تقویم مشخص است.
اسفند بهمن
ش ی د س چ پ ج
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 اسف 2
اجرای تور تعطیل
با زدن دکمه نقشه را بزرگ کنید تا ببینید کجا و از چه مسیری می‌رویم.
سایر خدمات

بلیت رفت و برگشت از تهران به هوشی مین سیتی و بازگشت از سیم ریپ به تهران، 2 پرواز بین المللی سیم ریپ به هوشی مین سیتی، هو شی مین سیتی به هانوی، ویزای کشورهای ویتنام و کامبوج، کلیه اقامتها در هتل های 4 ستاره، 2 شب اقامت در کشتی کروز سنتی، راهنمای مجرب فارسی زبان همراه گروه، راهنمای محلی انگلیسی زبان، کلیه ی ترانسفرهای زمینی و ورودیه ها، بیمه ی حوادث بین المللی.


رزرو و خرید آنلاین تور کامبوج و ویتنام | از 12 بهمن 1398
پیشنهاد ما این است که آنلاین خرید کنید. مراحل ساده و دقیق است. در پایان قرارداد سفر نیز صادر می‌شود.
نوع ثبت‌نام
تعداد
نفر
قیمت هر نفر
از 1,890 دلار
مبلغ قابل پرداخت
1 ریال
لطفا نوع ثبت‌نام خود را انتخاب نمایید.
با توجه به این که قیمت معین نیست نمی‌توانید کل مبلغ را پرداخت کنید.
7
7
نام
نام خانوادگی
تلفن همراه
ایمیل

اطلاعات تکمیلی

هزینه های تور (دلار): 

DBL SIN CHD 2-11

1890

2290

1760

توجه:

 • هزینه پرواز بین المللی بر اساس نرخ مندرج در بلیت جداگانه و علاوه بر قیمت ارزی دریافت می شود.
 • برای CHD تخت اضافه در اتاق دو نفره در نظر گرفته می شود.
 • برای افراد بالای 55 سال مابه التفاوت هزینه بیمه حوادث  نیز به قیمت تور آنها اضافه می گردد.
 • با توجه به تغییرات نرخ پرواز، پیشنهاد می‌کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود، هرچه سریع‌تر نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
 • در صورتی که تعداد نفرات کمتر از 8 نفر باشد این تور به صورت اعزامی و با راهنمای انگلیسی زبان در کشور مقصد اجرا خواهد شد.
 • در صورت هرگونه تغییر در هتلها، اقامت جدید در هتل مشابه یا بهتر، بدون هزینه اضافه خواهد بود.

 

 دیگر روشهای خرید تور:

در صورتی‌که ثبت‌نام آنلاین برای شما امکان پذیر نبود، می‌توانید با بخش فروش اسپیلت البرز تماس گرفته و پس از اطمینان از وجود ظرفیت تور، مبلغ سفر را به حساب ذیل واریز کرده و آنگاه مشخصات واریزی خود را به همکاران فروش ما اطلاع دهید.

 

نام بانک پارسیان
شماره کارت

6221-0612-1032-7245

شماره حساب

47000519236600

شماره شبا

IR900540103647000519236600

نام صاحب حساب

سهند عقدایی

 

 

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد  1 را به 02166902680 شماره تلفن اسپیلت البرز ارسال نمائید.

قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.

 

 


سایر اجراهای این سفر
کد عنوان روز شروع تاریخ مدت ظرفیت قیمت
3237 تور کامبوج و ویتنام شنبه 1398/08/04 ~ 13 10.5 روزه 30 از 1,890 دلار
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف