اسپیلت البرز
تجربه‌های ناب زندگی
در دل طبیعت
اسپیلت البرز
این تور برگزار شده است.

تور نوروز جزیره مارو تا بندر سیراف (اجرای دوم)

سفر به ناشناخته های خلیج فارس (اقامت هتل)
4 روزه
از 12 فروردین 1398
تماس با اسپیلت البرز کد 3087
این سفر در یک نگاه
در اینجا اطلاعات کلیدی سفر به طور خلاصه آمده است.
 • زمان حرکت: دوشنبه 1398/01/12 - ساعت 06:15 صبح
  (لطفا یک ساعت قبل از حرکت در سالن فرودگاه حضور داشته باشید.)
 • مدت: 4 روزه از 12 فروردین (4 روز و 3 شب)
 • بیشترین فعالیت: 3  روزانه 2 الی 4 ساعت پیاده روی در شیب های متغیر و همچنین قایق سواری
 • زمان بازگشت: 1398/01/15 حدود ساعت 19:50
  (پرواز از فرودگاه عسلویه به سوی تهران.)
 • اقامت: 3 شب هتل 4 ستاره
 • تعداد وعده‌های غذایی: 6 وعده با اسپیلت البرز
 • محل حرکت: پرواز از فرودگاه مهرآباد تهران به سوی بوشهر.
 • وسیله نقلیه اصلی: هواپیما (امکان اتوبوس VIP بنا به درخواست مسافر)
 • وسیله نقلیه محلی: قایقنیسان وانتوسیله نقلیه توریستی متناسب با تعداد نفرات

جاذبه‌ها و آلبوم عکس
جاذبه‌ها
 • دیدار از جاذبه های سیراف "قدیمی‌ترین بندر خلیج فارس" و بازدید از قلعه نصوری در بلندای کوه با چشم اندازی از پهنه دریای بی کران
 • لنج سواری و صرف ناهار از غذاهای لذیذ دریایی همراه با موسیقی زنده بندری داخل لنج
 • طبیعت گردی و کوه‌پیمایی سبک در کوهستان نمکین جاشک و دیدار از مناظر بی بدیل و رنگین این گنبد نمکی مسحور کننده
 • دیدن خلیج زیبای نایبند و گردش در ساحل صخره ای شگفت انگیز آن
 • سفر با قایق به جزیره غیرمسکونی مارو (شیت‌ور)، جزیره ای کوچک و رویایی با ساحلی سفید و آرام بخش که می‌توان با پای پیاده دور تا دور آن را طی نمود
 • دیدار از بندر کنگان و گشت ساحل
 • سفر به بندر دور افتاده مقام
 • دیدار از بافت قدیمی شهر پر ماجرای بوشهر
درباره سفر
اقامت و غذا
با کمک این جدول برنامه اقامت و وعده‌های غذایی سفر نمایش داده شده است.
روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط نوع اقامت توضیح
1 هواپیما - طبیعت اسپیلت البرز هتل گردشگر هتل 4 ستاره در عسلویه
2 هتل اسپیلت البرز لنج و بر روی دریا اسپیلت البرز هتل گردشگر هتل 4 ستاره در عسلویه
3 هتل اسپیلت البرز طبیعت اسپیلت البرز هتل گردشگر هتل 4 ستاره در عسلویه
4 هتل اسپیلت البرز رستوران گردشگر هواپیما - -
اقامت‌ها: 3 شب هتل 4 ستاره
سهم اسپیلت البرز کلا 6 وعده غذا شامل: 3 وعده صبحانه 3 وعده ناهار
سهم مسافر کلا 4 وعده غذا شامل: 1 وعده ناهار 3 وعده شام
تعداد میان وعده بر عهده اسپیلت البرز: 4 وعده
برنامه روزشمار سفر
در برنامه سفر توضیح داده‌ایم که هر روز چه جاذبه‌هایی را می‌بینیم و به کجا می‌رویم.
روز 1
ساعت 5:15 صبح در سالن فرودگاه مهرآباد جمع می شویم برای تشریفات فرودگاهی (راس ساعت 6:15 صبح پرواز به سوی بوشهر انجام خواهد شد).
بعد از رسیدن به فرودگاه بوشهر ابتدا گشت و دیدار از بافت بومی این شهر تاریخی و پر ماجرا را داریم، سپس برنامه ای انرژی بخش تدارک دیده ایم می خواهیم به منطقه زیبای جاشک برویم برای طبیعت گردی و کوه‌پیمایی نمکین، با گشت و گذار در جای جای گنبد رنگارنگ نمک مدهوش مناظری غریب می شویم و دلمان نمی خواهد منطقه را ترک کنیم، عکس هایی که به یادگار می گیریم بعدها می تواند حس خوبمان را با عزیزانمان به اشتراک بگذارد، خیلی از ما تا پیش از این در خانه و محل زندگی مان با گذاشتن سنگ نمک و روشن کردن یک لامپ درون آن از آزاد شدن یون های منفی نمک بهره گرفته و احساس آرامش کرده ایم، حالا تصور کنید در میان کوهستانی از نمک و زیر تابش آفتاب چه انرژی فراوانی نصیب‌مان می گردد!
ناهارمان را در همان فضای طبیعت نوش جان می کنیم و مسیر را تا عسلویه ادامه میدهیم، اتاقها را تحویل می گیریم و دیگر وقتمان آزاد است تا زمان صرف شام و استراحت شبانه.
ناهار در طبیعت توسط اسپیلت البرز شام در هتل توسط گردشگر اقامت در هتل 4 ستاره
روز 2
صبحانه ای دلچسب نوش جان می کنیم و به بندر مشهور سیراف می رویم برای لنج سواری، می خواهیم صرف ناهار از غذاهای لذیذ دریایی همراه با موسیقی زنده بندری را داخل لنج قدیمی تجربه نماییم، با کمی تا قسمتی اغماض می توان گفت (کروز سنتی!!).
بعد از ظهر دیدار از بافت بومی‌سیراف که قدیمی‌ترین بندر خلیج فارس است را خواهیم داشت، در زمان های کهن بین این بندر و بندر زنگبار قاره آفریقا خطوط کشتی رانی و حتی تجارت برده جریان داشته در واقع سیاهان زنگی ساکن ایران فعلی در زمان های دور از آنجا خریداری و به ایران آورده شده.
از دریا که برگشتیم بازدید از قلعه نصوری در بلندای کوه را داریم با چشم اندازی رویایی از دریای بی کران، عصرگاهان نیز به دیدن پدیده ای می رویم که یک نظر آنها را گور دخمه می پندارد و دیدگاهی دیگر آنرا قسمتی از یک سیستم آبرسانی خاص روزگاران کهن این بندر می داند، هنگام غروب آفتاب در کوهستان مشرف به دریا ریلکس می کنیم و شاهد غرق شدن لحظه به لحظه خورشید در افق دریا می شویم، در پایان می رویم به هتل و وقت آزاد برای گشت بازار عسلویه و صرف شام و استراحت شبانه.
صبحانه در هتل توسط اسپیلت البرز ناهار در لنج و بر روی دریا توسط اسپیلت البرز شام در هتل توسط گردشگر اقامت در هتل 4 ستاره
روز 3
امروز بعد از بیداری زود هنگام صبحانه را نوش جان کرده و می رویم به سوی بندر دور افتاده مقام، حالا می خواهیم با قایق از این بندر فرعی تا جزیره غیرمسکونی مارو (شیت‌ور) دریا نوردی کنیم، جزیره ای کوچک و رویایی با ساحلی سفید و آرام بخش، این جزیره در حدی کوچک است که پای پیاده دور تا دور آن را خواهیم گشت، شنا در ساحل شن‌های سفید این جزیره آن هم در میان ماهیان و عروس‌های دریایی وصف خود را دارد.
ناهارمان را در این جزیره رویایی نوش جان می کنیم و بعد از عکاسی های مورد نظر سوار بر قایق به بندر مقام باز می گردیم، بعد از این سفر دریایی در خانه بومیان مهمان نواز منطقه پیاله ای چای و خرما نوش خورده و با خاطراتی ماندگار به محل اقامت‌مان می رویم، پایان فعالیت امروز با صرف شام و استراحت شبانه رقم خواهد خورد.
صبحانه در هتل توسط اسپیلت البرز ناهار در طبیعت توسط اسپیلت البرز شام در هتل توسط گردشگر اقامت در هتل 4 ستاره
روز 4
بعد از صرف صبحانه در هتل برنامه های جذاب دیگری را در نظر داریم، ابتدا می رویم به خلیج زیبای نایبند تا مبهوت مناظر بی‌مانندش شویم، سواحل زیبای سخره ای و پرندگان مهاجری که در این خلیج غوغا می کنند و دیگر تا چشم کار می کند آبی آبها، ما نیز در ساحل دل انگیزش می نشینیم و به افق خیره می شویم!!
ظهر برای صرف ناهار به عسلویه باز می گردیم و پس از آن به سوی یکی از روستاهای بکر و زیبای کوهپایه می رویم تا گشتی داشته باشیم و با فرهنگ آن دیار آشنا شویم، عصر هنگام نیز به فرودگاه عسلویه میرویم برای تشریفات فرودگاهی (راس ساعت 19:50 پرواز به سوی تهران صورت می گیرد). دست آورد این سفرمان چهار روز زندگی واقعی و ناب است که برای خود ساخته ایم البته با آرزوی تکرارش.
صبحانه در هتل توسط اسپیلت البرز ناهار در رستوران توسط گردشگر
با زدن دکمه نقشه را بزرگ کنید تا ببینید کجا و از چه مسیری می‌رویم.
سایر خدمات

 وسیله نقلیه متناسب با تعداد نفرات برای گشتهای منطقه، لنج سنتی برای گشت دریایی به همراه صرف ناهار و موسیقی محلی بندر، راهنمای مجرب طبیعت گردی، بیمه مسئولیت مدنی سفر،پرداخت ورودیه های لازم و هزینه قایق سواری.


در حال حاضر امکان "رزرو / خرید آنلاین" وجود ندارد.

اطلاعات تکمیلی

 دیگر روشهای خرید تور:

در صورتی‌که ثبت‌نام آنلاین برای شما امکان پذیر نبود، می‌توانید با بخش فروش اسپیلت البرز تماس گرفته و پس از اطمینان از وجود ظرفیت تور، مبلغ سفر را به حساب ذیل واریز کرده و آنگاه مشخصات واریزی خود را به همکاران فروش ما اطلاع دهید.

 

نام بانک پارسیان
شماره کارت

6221-0612-1032-7245

شماره حساب

47000519236600

شماره شبا

IR900540103647000519236600

نام صاحب حساب

سهند عقدایی

 

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد  1 را به 02166902680 شماره تلفن اسپیلت البرز ارسال نمائید.

قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.