تورهای داخلی نوروز اسپیلت البرز نوروز 98

سفرهای اکتشافی به گوشه‌های دیدنی ایران
20 سفر استثناییِ هیجان‌انگیز
کران تا کران، دوردست‌های طبیعت ایران

چه تورهایی در نوروز 98 اجرا می‌کنیم؟
سفر به سرسبزترین طبیعت در نوروز

نوروز وقت رویش و تازگی است و ناخودآگاه تاریخی ایرانیان سبزه و گل و طراوت می‌خواهد در این ایام! امسال هم سفرهای تحقیقی زیادی رفته‌ایم تا بتوانیم سرسبزترین جلوه‌های طبیعت را در ایام عید در گوشه گوشه ایران بیابیم و برایشان سفرهای نوروزی طراحی کنیم.

سفرهای بلندتر به دوردست‌ترین‌های ایران

تعطیلی طولانی نوروز بهترین زمان است برای سفر به دوردست‌ترین نقاط ایران که طی سال فرصت رفتن‌اش را نداریم. کرانه‌های اقیانوسی دریای عمان، دوردست‌های خراسان جایی نزدیک مرز افغانستان، جزایر خلیج فارس، دشت‌های بهشت گونه زاگرس و ...

ماجراجویی در طبیعت برای خانواده‌ها

اگر به فرزند دلبندتان قول سفری هیجان‌انگیز داده‌اید، یا اگر تنها سفر می‌کنید ولی امنیت می‌خواهید به جمع همسفران متمایز اسپیلت البرز بپیوندید. برای کارهای هیجان انگیز در طبیعت لازم نیست ورزشکار حرفه‌ای باشید! ما به پشتوانه تجربه‌مان ماجراجویی ایمن را برای عموم افراد و خانواده‌ها امکان پذیر کرده‌ایم. شترسواری، آفرود، قایق سواری، پیاده‌روی، کمپینگ‌های مجهز در دل طبیعت و ...

سفر در گروه‌های کوچک‌تر با تورلیدرهای بیشتر

دیگر از گرو‌‌ه‌های بزرگ خبری نیست! همه سفرهای اسپیلت البرز در گرو‌ه‌های 20 تا 25 نفره اجرا می‌شوند و دو تورلیدر مجرب هر تور را همراهی می‌کنند. امکان اقامت اختصاصی در خانه‌های بومی برای خانواده‌ها، فرصت معاشرت با جامعه محلی‌ و توجه بیشتر راهنمایان به تک تک همسفران از مزایای سفر در گروه‌های کوچک است که به ما کمک می‌کند حداکثر کیفیت را برای شما فراهم آوریم.

برای دیدن همه 20 تور داخلی نوروزی کلیک کنید

همسفران اسپیلت البرز درباره ما چه می‌گویند؟

  • محمد بربرستانی
  • فریده داراب‌پور
  • شهره شکوریان
  • اهورا مهرگانی
محمد بربرستانی، از پزشکان به نام ایران و استاد دانشگاه تهران، تاکنون 39 سفر با اسپیلت البرز داشته است.
من اسپیلت البرز را پیشروترین شرکت گردشگری در زمینه طبیعت‌گردی می‌دانم، توانمندی در برنامه‌ریزی، مدیریت و اجرای تورها، نقطه مهم تمایز اسپیلت البرز است. همینطور از علم و دانشِ مدیران این مجموعه هم بسیار باید گفت و از سخت‌کوشی و تعهد قابل ستایش همکارانشان.
فریده داراب‌پور، با خانواده و فرزندان سفر می‌کند، تاکنون 5 سفر با اسپیلت البرز داشته است.
ما چند خانواده هستیم که سال‌هاست با همدیگر با فرزندان و نوه‌هایمان دسته جمعی در تورهای اسپیلت البرز شرکت می‌کنیم، آسودگی خاطر و توجه به خانواده‌ها را مهم‌ترین ویژگی تورهای اسپیت البرز می‌دانم.
شهره شکوریان، دکتر داروساز، تاکنون 4 سفر با اسپیلت البرز داشته است.
من چون تنها سفر می کنم احساس امنیت فراوانی در تورهای اسپیلت البرز دارم، بهترین دوستانم را در تورهای شما پیدا کرده‌ام و اعتماد زیادی به مدیریت و توانایی‌های تک تکِ شما در اجرای تورها دارم، همیشه منتظر اعلام تورهای جدیدتان بودم و هر روز سایت و تلگرامتان را چک می‌کردم. هر کدام از سفرهایی که با شما رفته‌ام خاطره انگیز بوده است. عشق زیادی به سفرهای متفاوت دارم و می‌دانم برنامه‌های پرشوری که من طالب هستم شما می‌توانید اجرا کنید. باور کنید این روزها تنها انگیزه‌ام از کار کردن، به عشقِ سفر با اسپیلت البرز در نوروزِ امسال است.
اهورا مهرگانی گردشگری ماجراجو و همسفر پرانرژی اسپیلت البرز
همه افراد گروه، متناسب با علاقه و توانایی که داشتند، در حین تور، با رعایت حقوق همسفرای دیگر و با اجازه تور لیدر، می‌توانستند هرآنچه را که دوست داشتند انجام بدهند. این آزادی عمل حمایت شده برای من که اهل ماجراجویی و هیجان هستم خیلی مهم بود، چون هم می‌توانستم از سفرم لذت واقعی ببرم و هم با مدیریتی که از جانب راهنمای اسپیلت البرز می‌شد نگرانی از بابت ناهماهنگی یا ایجاد مزاحمت برای اعضای مسن‌تر یا خانواده‌ها در تور نداشتم. این طوری همه می‌توانستند خود واقعی‌شان را توی سفر زندگی کنند؛ صمیمیت، دوستی، همدلی و همکاری‌ای که توی تور موج می‏زد نشانه‌ی تجربه‌ی بالای تورگردان بود که معلوم بود در درازمدت به دست آمده. به نظرم این وجه تمایز تورهای اسپیلت البرز با بقیه تورها است.

طراحان و مدیران تورهای داخلی ما چه کسانی هستند؟

ابراهیم صالحی

ابراهیم صالحی رییس هیئت مدیره و از موسسین اسپیلت البرز است. تجربه چهل ساله او در طبیعت و کوهستان؛ سرمایه‌ای گرانبها برای مجموعه بوده است. ابراهیم صالحی سفرهای تحقیقی زیادی می‌رود و با شور و وسواس به پژوهش درباره جزییات هر سفر می‌پردازد؛ ابراهیم نگاهی خلاقانه و جزیی‌نگر دارد و می‌تواند بهترین کیفیت سفر را در دل طبیعت خلق کند. معروف است که تورهای طراحی شده ابراهیم ناگفته امضا و اثر انگشت او را در خود دارند.

محمدرضا احسانی

محمدرضا طراح و راهنمای تورهای ماجراجویانه کوه‌پیمایی، کویرنوردی، دوچرخه سواری و دره‌نوردی است. او از سال 89 در موسسات آموزشی راهنمایان گردشگری، دروس فنون بقا در طبیعت و مسیریابی تدریس می‌کند. در ده سال گذشته سفرهای طبیعت‌گردی زیادی را طراحی و معرفی کرده که به تورهای پرطرفداری میان گردشگران خارجی و داخلی تبدیل شده‌اند.

مجید سامانی

مجید مسئول عملیات تورهای داخلی و نیز راهنمای باتجربه تورهای طبیعت‌گردی است. او در رشته‌های زبان انگلیسی و روانشناسی تحصیل کرده است. در روزهای شلوغ و پر سفر سال، مجید با نظم و حضور ذهنی مثال زدنی تورهای زیادی را همزمان اداره می‌کند و پشتیبان توانای همه تورلیدرهای اسپیلت البرز در طی سفرها است.
تورهای داخلی نوروز98 اسپیلت البرز
تعطیلات نوروز، فرصت مناسبی برای سفر کردن است. اسپیلت البرز تورهای داخلی متنوعی را برای سفر به بهترین مقاصد گردشگری و زیبای ایران طراحی کرده است. کشور عزیزمان ایران با جاذبه‌های بی‌نظیر تاریخی و طبیعی، آداب و رسوم مختلف، مردمانی خونگرم و مهمان نواز در تعطیلات نوروز آماده میزبانی از گردشگران است.
در تورهای داخلی نوروز 98 اسپیلت البرز، به دیدن جاذبه‌هایی از کشور عزیزمان ایران خواهیم رفت که کمتر کسی چنین جاذبه‌هایی را می‌شناسد. در اولین روزهای بهار، در سفر به کرمان با تاریخ و فرهنگ غنی و آثار ارزشمند آن آشنا خواهیم شد. با قدم زدن بین کلوت‌های لوت سفری متفاوت را تجربه خواهیم کرد. در تور کران تا کران اسپیلت البرز به دیدار سواحل چشم نواز و دیدنی جنوب و کرانه‌های دریای عمان خواهیم رفت. تجربه‌ای که در هیج‌جای دیگری به دست نمی‌آورید.
اگر می‌خواهید بر روی شن‌های ساحل نقره فام هرمز قدم بزنید و ماجراجویی در غار نمکی، جنگل حرا، دره ستارگان را تجربه کنید در تور قشم، هنگام و هرمز نوروز98 با ما همراه شوید.
در تور عبور از عرض کویر با تماشای شب‌های پرستاره کویر خاطرات به یادمانی را رقم خواهیم زد. شاید این سفر یکی از لذت بخش‌ترین‌‌ و فراموش‌نشدنی‌های سفرهای نوروزی‌مان باشد.
برای داشتن سفری متفاوت به بکرترین مقاصد طبیعت ایران در تعطیلات نوروز 98 از همین حالا مقصد مورد علاقه خود را انتخاب کنید.