تورهای خارجی نوروز اسپیلت البرز نوروز 99

سفر به گوشه‌های ناشناخته جهان
17 سفر استثنایی
از 1390 دلار تا 3950 دلار

اسپیلت البرز برای نوروز 99 چه دارد؟
باز هم تورهایی جدید!

ما امسال هم در اسپیلت البرز وقت زیادی گذاشتیم و مسافرت‌های تحقیقی رفتیم تا توانستیم تورهای جدید و جذابی طراحی کنیم. نوروز امسال 4 مقصد جدید کوبا، ژاپن، کرواسی و فیلیپین را، با رویکرد خاص اسپیلت‌ البرزی ارائه می‌دهیم.

تجربه حضور در کشورها به جای دیدن مکان‌ها

ما وقتی به کشور جدیدی می‌رویم سعی داریم فرهنگ و فضای آنجا را تجربه کنیم. این فرق دارد با دیدن کلیشه‌ای تعدادی مکان معروف برای گردشگران. ما در کنار راهنمایان باتجربه ایرانی و محلی به داخل کوچه‌ها می‌رویم، روستاها را می‌بینیم، غذاهای کشور را در معروف‌ترین رستوران‌هایشان می‌خوریم و سعی می‌کنیم در فضای زندگی مردمان آنجا وارد شویم.

باز هم طبیعت‌گردی

در تورهای اسپیلت البرز، طبیعت‌گردی همیشه بخش مهمی از سفر است. به نظر ما مهم نیست که چند سالمان است و چقدر آمادگی بدنی داریم. ما سعی می‌کنیم برای همه همسفران‌مان امکان رفتن به طبیعت را فراهم کنیم. این لذتی است که ما در زندگی خود به آن دست یافته‌ایم و تلاش می‌کنیم تا دیگران را با خود شریک کنیم.

برای دیدن همه تورهای خارجی نوروز 99 کلیک کنید

همسفران اسپیلت البرز درباره ما چه می‌گویند؟

  • دکتراسدالله سعادت نیاکی
  •  مهناز یوسفی
  • محسن فراهانی راد
  •  نازیلا ابراهیم
دکتراسدالله سعادت نیاکی، متخصص بیهوشی و از پزشکان مطرح ایران، 105 روز با اسپیلت البرز در سفر بوده است.
اسپیلت البرز را مجرب‌ترین شرکت گردشگری در زمینه طبیعت‌گردی می‌دانم، توانمندی در برنامه‌ریزی، مدیریت و اجرای تورها، تمایز مهم اسپیلت البرز است. دفتر دوم شرح جهانگردی‌هایم را در کتاب " من، سفرهایم و ماجراهای دیگر" با شرح سفر 16 روزه به کشورهای یونان، بلغارستان و صربستان آغاز کرده‌ام که در نوروز 98 توسط اسپیلت البرز اجرا شد؛ طی این سفر زمینیِ خاص، موفق شدیم از جاذبه‌های کمتر شناخته شده‌ی ویژه در بالکان دیدار کنیم. مدیران این مجموعه، تجربه و شناخت عمیقی درباره‌ی شناسایی مقصد دارند و سابقه‌ی طولانیشان در طراحی تورهای متمایز باعث شده که همواره در معرفی ناشناخته‌های جهان پیشرو و یکه تاز باشند.
مهناز یوسفی، که با خانواده سفر می‌کند، تاکنون بیش از 30 روز با اسپیلت البرز در سفر بوده است.
ما چند خانواده و دوست هستیم که سال‌هاست با دوست‌های خانوادگی، فرزندان و نوه‌ها دسته جمعی با اسپیلت البرز به سفر می‌رویم توجه ویژه به خانواده‌ها و آسایش خاطر را از مهم‌ترین ویژگی‌های تورهای اسپیلت البرز می‌دانم.
محسن فراهانی راد، کوهنورد حرفه‌ای و طبیعت گرد ماجراجو، تاکنون 123 روز با اسپیلت البرز در سفر بوده است.
مرا دوباره به آن روزهای خوب ببر... سپس رها کن و برگرد... من نمی‌آیم. سفر در جستجوی آرامش است و همه ماجراجویی‌ها و هیجانات بیشتر برای آرامش بیشتر...
امکان پرداختن به ماجراجویی‌های دلخواه و هیجان‌ها، در عین رعایت حقوق سایر همسفران همان چیزی است که باعث می‌شود از سفر با اسپیلت البرز لذت واقعی ببرید، چرا که مدیریت تورهای این مجموعه همیشه از یک پروسه‌ی حساب شده، عبور کرده و در تورهای منحصر به ‌فردی که همه ساله اجرا می‌کنند، نگرانی‌ای بابت ناهماهنگی یا ایجاد مزاحمت برای خانواده‌ها یا سایر اعضای تور ندارید. همه می‌توانند خود واقعی‌شان را در سفر زندگی کنند؛ صمیمیت و همدلی‌ای که در سفر با اسپیلت البرز تجربه می‌کنید، نشانه‌ی تجربه‌ی بالای تورگردانیِ چندین ساله‌ی این مجموعه‌ی خلاق است. به نظرم طراحی خاص مسیر سفر و مدیریت حرفه‌ای تورها، وجه تمایز تورهای اسپیلت البرز با بقیه تورها است.
نازیلا ابراهیم، یک خانم مجرد و بسیار اهل سفر و مدیر تحقیقات یک شرکت صنعتی باسابقه است و تاکنون 153 روز با اسپیلت البرز در سفر بوده.
من چون تنها سفر می‌کنم در تورهای اسپیلت ‌البرز همیشه امنیت فراوانی داشته‌ام. خاطرم هست برای تولد 40 سالگی‌ام توی ذهنم بود کار خاصی بکنم اما درگیر یک پروژه کاری شدم، تا حدی که روز تولدم وسط یک جلسه خیلی جدی بودم و هیچ کار هیجان‌انگیزی انجام ندادم. چند روز بعد، در تور راهپیمایی دور دماوند اسپیلت‌ البرز شرکت کردم و با یک سورپرایز فوق‌العاده مواجه شدم؛ اسپیلت‌ البرز خاص‌ترین جشن تولدم را در کوهستانی که بسیار دوستش دارم، در یک شب زیبا و در محل کمپی در ارتفاع بالای 3000 متر با یک عالم بادکنک‌های رنگی برای من برگزار کرد، این اولین تولد من در سفر بود و آن شب، دوست داشتنی‌ترین و خاص‌ترین لحظات زندگی من در دل طبیعت بکر. من با اسپیلت البرز 40 ساله شدم و به قول اسپیلتی‌های عزیز، لحظه‌های ناب این سفرها همیشه در ذهن‌ من باقی خواهد ماند.

لیدرهای ما چه کسانی هستند؟

سهند عقدایی

سهند مدیرعامل و از مؤسسین اسپیلت البرز است. او تا به حال، در بیش از 70 سفر خارجی تورهای متنوعی را اجرا کرده و یا به کاوش پرداخته است. سهند همیشه سعی می‌کند با دستاوردهایی مبتکرانه از سفرهای تحقیقی خود برگردد؛ سهند اخیرا درگیر طراحی و سرپرستی سفرهای ماجراجویانه به قطب شمال و جنوب بوده است. سهند درباره‌ی جزییات وقایع سیاسی و تاریخیِ کشورهای جهان اطلاعات به‌روزی دارد. ورزشکار حرفه‌ای است، رشته‌ی دانشگاهی او مهندسی مکانیک است.

مژگان خلیلی

مژگان در 12 سال گذشته، تورهای اسپیلت البرز را در 23 کشور دنیا اجرا کرده است؛ او هم‌اکنون مدیر داخلی اسپیلت البرز است. مژگان دکترای فلسفه دارد و از برگزیدگان بنیاد نخبگان کشور است. به زبان انگلیسی، فرهنگ و ادبیات جهان تسلط دارد؛ عاشق کوهنوردی و کشف مقاصد جدیدِ سفر است.

محمدرضا احسانی

محمدرضا کارشناس علوم کامپیوتر و طراح و راهنمای تورهای ماجراجویانه است و در مؤسسات آموزشی راهنمایان گردشگری فنون استقرار و بقا در طبیعت و مسیریابی تدریس می‏‌کند. طی ده سال گذشته بیش از فاصله زمین تا ماه سفر کرده که نیمی از آن سفرهای زمینی در ایران بوده است. او عکاسی حیات وحش را بهانه‌ای زیبا برای سفر به مناطق بکر می‌داند.

نادره معصوم‌زاده

نادره دانش آموخته‌ی رشته‌ی مترجمی است. زمانی که در یک شرکت به عنوان مترجم مشغول به کار بود، آمد و شد میهمانان خارجی باعث شد که در یابد به گردشگری علاقه‌مند است؛ از این رو، شروع به تحصیل و کسب تجربه در این زمینه نمود و در حال حاضر یک راهنمای کار آزموده به خصوص در زمینه تورهای ورودی و خروجی است. او به سوارکاری علاقه‌ی ویژه‌ای دارد و سالهاست که این رشته را در مقام مربی پیگیری می‌کند.

شهاب شریف‌زاد

شهاب بیش از 5 سال است که با اسپیلت البرز به عنوان راهنمای تورهای خارجی، ورودی و داخلی همکاری می‌کند. شهاب یک جهانگرد با تجربه است و وقتی به کشوری می‌رود به قول دوستانش آنجا را زیر و رو می‌کند و جای ندیده‌ای باقی نمی‌گذارد. شهاب مهندس معمار زبردست است و در زمینه معماری و دکوراسیون داخلی شهرت زیادی دارد.

امین بشیری

امین بشیری راهنمای سفر، منجم آماتور و مروج علم متولد 1365 در همدان است، علاقه‌ی زیاد او به علم ستاره شناسی و کشف ناشناخته‌ها باعث شد تا در آغاز جوانی برای پیدا کردن رصدگاهی تاریک برای رصد آسمان شب، سفرهایش را شروع کند و به تاریک‌ترین و بکرترین نقاط ایران سفر کند. رشته‌ی دانشگاهی او برق الکترونیک است و به سنگوردی علاقه‌ی زیادی دارد.
تورهای خارجی نوروز 99 اسپیلت البرز
با رسیدن نوروز، زمین در همه جای دنیا نو می‌شود و رختی تازه بر تن می‌کند؛ تعطیلات نوروز، بهترین فرصت برای دیدن تحول زمین است. اسپیلت البرز تورهای خارجی متنوعی با مقاصد بکر و نادیده طراحی کرده است.
با شرکت در تورهای نوروز 99 اسپیلت البرز، می‌توانید به هر نقطه از دنیا که دوست دارید سفر کنید و به یاد ماندنی‌ترین خاطرات عمرتان را رقم بزنید.
اسپیلت البرز، تورهای خارجی متعددی با مقاصد بکر و متنوع طبیعی برای تعطیلات نوروز 99 رونمایی کرده است، با همراه شدن در این تورها، بهترین تعطیلات نوروز خود را تجربه کنید.
قصد داریم در تورهای نوروز 99 به دیدار نادیده‌های جنوب شرقی آسیا در تور ژاپن برویم و برای اولین بار در ایران سفر به اسرارآمیزترین نقاط کرواسی، بلغارستان و صربستان را تجربه کنیم.
در تور کوبا نوروز 99 سفر از شهر زیبای هاوانا آغاز می‌شود و شهر به شهر از طبیعت راز آلود آن بازدید خواهیم کرد.
اگر به حیات وحش علاقه‌مند هستید، در تور آفریقا می‌توانید از نزدیک شیر و زرافه آفریقایی و قبایل بدوی ماساید را ببینید و یا با شرکت در تور جنگل‌های آمازون و برزیل به آمریکای جنوبی سفر کنید و با سبک زندگی مردم و قبایل مختلف آنجا آشنا شوید.