تورهای خارجی نوروز اسپیلت البرز نوروز 98

سفر به گوشه‌های ناشناخته جهان
18 سفر استثنایی
از 1050 یورو تا 3990 یورو

چه تورهایی در نوروز 98 اجرا می‌کنیم؟
تورهایی جدید با نصف قیمت تورهای دیگرِ اسپیلت البرز

ما در اسپیلت البرز وقت زیاد گذاشتیم و مسافرت‌های تحقیقی مختلف رفتیم تا توانستیم تورهای جدید و جذابی طراحی کنیم که نصف قیمت سال‌های قبل را داشته باشند اما با همان کیفیتی که قبلا از ما سراغ داشتید اجرا شوند.

سفرهای زمینی جدید در اروپا

در کشورهای اروپایی مقاصد و جاذبه‌های گردشگری نزدیک به هم هستند؛ سفرهای زمینی نه تنها خسته‌کننده نیست که نسبت به سفرهای هوایی مزیت‌هایی هم دارد. وقتی بین شهرها زمینی سفر می‌کنیم می‌توانیم با طبیعت و فرهنگ واقعی هر منطقه آشنا شویم و جاذبه‌های غیر شهری را از دست ندهیم اما در سفرهای سنتی اروپا که فقط محدود است به دیدن چند شهر معروف، شاید نتوانیم به درک و حس کاملی از آن کشور برسیم.

طبیعت‌گردی بیشتر در تورهای اروپایی

بارها شده که مسافران تورهای اروپایی از دیدن مکرر ساختمان و کلیسا و پل و... در شهرها خسته شده‌اند. امسال سعی کرده‌ایم همچون رویکردی که در طراحی تورهای دیگرمان در اقصی نقاط جهان داشته‌ایم، از طبیعت زیبای اروپا غافل نشویم و به میان دشت‌های سرسبز و کوهستان‌های رویایی اروپا برویم!

برای دیدن سایر تورهای نوروزی کلیک کنید

همسفران اسپیلت البرز درباره ما چه می‌گویند؟

  • محمد بربرستانی
  • فریده داراب‌پور
  • شهره شکوریان
  • اهورا مهرگانی
محمد بربرستانی، از پزشکان به نام ایران و استاد دانشگاه تهران، تاکنون 39 سفر با اسپیلت البرز داشته است.
من اسپیلت البرز را پیشروترین شرکت گردشگری در زمینه طبیعت‌گردی می‌دانم، توانمندی در برنامه‌ریزی، مدیریت و اجرای تورها، نقطه مهم تمایز اسپیلت البرز است. همینطور از علم و دانشِ مدیران این مجموعه هم بسیار باید گفت و از سخت‌کوشی و تعهد قابل ستایش همکارانشان.
فریده داراب‌پور، با خانواده و فرزندان سفر می‌کند، تاکنون 5 سفر با اسپیلت البرز داشته است.
ما چند خانواده هستیم که سال‌هاست با همدیگر با فرزندان و نوه‌هایمان دسته جمعی در تورهای اسپیلت البرز شرکت می‌کنیم، آسودگی خاطر و توجه به خانواده‌ها را مهم‌ترین ویژگی تورهای اسپیت البرز می‌دانم.
شهره شکوریان، دکتر داروساز، تاکنون 4 سفر با اسپیلت البرز داشته است.
من چون تنها سفر می کنم احساس امنیت فراوانی در تورهای اسپیلت البرز دارم، بهترین دوستانم را در تورهای شما پیدا کرده‌ام و اعتماد زیادی به مدیریت و توانایی‌های تک تکِ شما در اجرای تورها دارم، همیشه منتظر اعلام تورهای جدیدتان بودم و هر روز سایت و تلگرامتان را چک می‌کردم. هر کدام از سفرهایی که با شما رفته‌ام خاطره انگیز بوده است. عشق زیادی به سفرهای متفاوت دارم و می‌دانم برنامه‌های پرشوری که من طالب هستم شما می‌توانید اجرا کنید. باور کنید این روزها تنها انگیزه‌ام از کار کردن، به عشقِ سفر با اسپیلت البرز در نوروزِ امسال است.
اهورا مهرگانی، گردشگری ماجراجو، در سفر آمازون و برزیل اسپیلت البرز حضور داشته است.
همه افراد گروه، متناسب با علاقه و توانایی که داشتند، در حین تور، با رعایت حقوق همسفرای دیگر و با اجازه تور لیدر، می‌توانستند هرآنچه را که دوست داشتند انجام بدهند. این آزادی عمل حمایت شده برای من که اهل ماجراجویی و هیجان هستم خیلی مهم بود، چون هم می‌توانستم از سفرم لذت واقعی ببرم و هم با مدیریتی که از جانب راهنمای اسپیلت البرز می‌شد نگرانی از بابت ناهماهنگی یا ایجاد مزاحمت برای اعضای مسن‌تر یا خانواده‌ها در تور نداشتم. این طوری همه می‌توانستند خود واقعی‌شان را توی سفر زندگی کنند؛ صمیمیت، دوستی، همدلی و همکاری‌ای که توی تور موج می‏زد نشانه‌ی تجربه‌ی بالای تورگردان بود که معلوم بود در درازمدت به دست آمده. به نظرم این وجه تمایز تورهای اسپیلت البرز با بقیه تورها است.

لیدرهای ما چه کسانی هستند؟

سهند عقدایی

سهند مدیرعامل و از موسسین اسپیلت البرز است. او تا به حال، در بیش از 70 سفر خارجی تورهای متنوعی را اجرا کرده و یا به کاوش پرداخته است. سهند همیشه سعی می‌کند با دستاوردهایی مبتکرانه از سفرهای تحقیقی خود برگردد؛ آخرین سفر پژوهشی او به قطب شمال بوده است. سهند درباره‌ی جزییات وقایع سیاسی و تاریخیِ کشورهای جهان اطلاعات به‌روزی دارد. ورزشکار حرفه‌ای است، رشته‌ی دانشگاهی او مهندسی مکانیک است.

مژگان خلیلی

مژگان در 12 سال گذشته، تورهای اسپیلت البرز را در 23 کشور دنیا اجرا کرده است؛ او از مهرماه امسال مسئولیت مدیریت داخلی اسپیلت البرز را پذیرفته است، مژگان از برگزیدگان بنیاد نخبگان کشور است و به زودی در دکترای فلسفه فارغ التحصیل می‌شود، به زبان انگلیسی، فرهنگ و ادبیات جهان تسلط دارد؛ عاشق کوه نوردی و کشف مقاصد جدیدِ سفر است.

محمدرضا احسانی

محمدرضا کارشناس علوم کامپیوتر و طراح و راهنمای تورهای ماجراجویانه است و در موسسات آموزشی راهنمایان گردشگری فنون استقرار و بقا در طبیعت و مسیریابی تدریس می‏کند. طی ده سال گذشته بیش از فاصله زمین تا ماه سفر کرده که نیمی از آن سفرهای زمینی در ایران بوده است. او عکاسی حیات وحش را بهانه ای زیبا برای سفر به مناطق بکر می‌داند.

نادره معصوم‌زاده

نادره دانش آموخته‌ی رشته‌ی مترجمی است. زمانی که در یک شرکت به عنوان مترجم مشغول به کار بود، آمد و شد میهمانان خارجی باعث شد که دریابد به گردشگری علاقه‌مند است؛ از این رو، شروع به تحصیل و کسب تجربه در این زمینه نمود و در حال حاضر یک راهنمای کارآزموده به خصوص در زمینه تورهای ورودی و خروجی است. او به سوارکاری علاقه‌ی ویژه‌ای دارد و سالهاست که این رشته را در مقام مربی پی گیری می‌کند.

کاظم فریدیان

کاظم از بزرگترین قهرمانان تاریخ کوهنوردی ایران است. او نخستین ایرانی است که "کی‌تو" دشوارترین کوه جهان را صعود کرده است. کاظم راهنمای بسیاری از کوهنوردان خارجیِ اسپیلت البرز است که به ایران می‌آیند و همین طور گروه‌های کوهنورد ایرانی اسپیلت البرز را در کوهستانهای مختلف جهان سرپرستی کرده است. کوهنوردانی که با کاظم صعود داشته‌اند؛ او را بسیار قابل اتکا و کوهنوردی مسلط می‌دانند که اشتیاق بی پایانی برای حمایت از همنوردانش دارد.

امین بشیری

امین بشیری راهنمای سفر، منجم آماتور و مروج علم متولد 1365 در همدان است، علاقه‌ی زیاد او به علم ستاره شناسی و کشف ناشناخته‌ها باعث شد تا در آغاز جوانی برای پیدا کردن رصدگاهی تاریک برای رصد آسمان شب، سفرهایش را شروع کند و به تاریک‌ترین و بکرترین نقاط ایران سفر کند. رشته‌ی دانشگاهی او برق الکترونیک است و به سنگوردی علاقه‌ی زیادی دارد.
تورهای نوروز 98 اسپیلت البرز
با رسیدن نوروز، زمین در همه جای دنیا نو می‌شود و رختی تازه بر تن می‌کند؛ تعطیلات نوروز، بهترین فرصت برای دیدن تحول زمین است.
اسپیلت البرز تورهای خارجی متنوعی با مقاصد بکر و نادیده طراحی کرده است.
با شرکت در تورهای نوروز 98 اسپیلت البرز، می‌توانید به هر نقطه از دنیا که دوست دارید سفر کنید و به یاد ماندنی‌ترین خاطرات عمرتان را رقم بزنید.
اسپیلت البرز، تورهای خارجی متعددی با مقاصد بکر و متنوع طبیعی برای تعطیلات نوروز 98 رونمایی کرده است، با همراه شدن در این تورها، بهترین تعطیلات نوروز خود را تجربه کنید.
قصد داریم در تورهای نوروز 98 به دیدار نادیده‌های اروپای شرقی در منطقه بالکان برویم و برای اولین بار در ایران سفر به اسرارآمیزترین نقاط یونان، رومانی، بلغارستان و صربستان را تجربه کنیم.
در تور اروپای نوروز 98 سفر از شهر استانبول آغاز می‌شود و شهر به شهر طبیعت رازآلود و گنجینه تاریخ اروپا را بازدید خواهیم کرد.
اگر به حیات وحش علاقه‌مند هستید، در تور آفریقا می‌توانید از نزدیک شیر و زرافه آفریقایی ببینید، و یا با شرکت در تور برزیل به آمریکای جنوبی سفر کنید و با سبک زندگی مردم و قبایل مختلف آنجا آشنا شوید.