اسپیلت البرز
تجربه‌های ناب زندگی
در دل طبیعت
اسپیلت البرز
این تور از محصولات داخل سایت حذف شده است.

نئورتا سوباتان

اقامت در چادر و خانه های ییلاقی ok
3.5 روزه
از 23 خرداد 1397
تماس با اسپیلت البرز کد 2321
این سفر در یک نگاه
در اینجا اطلاعات کلیدی سفر به طور خلاصه آمده است.
 • زمان حرکت: چهارشنبه 1397/03/23 - ساعت 21:00
  (لطفا نیم ساعت قبل از حرکت در محل حضور داشته باشید.)
 • مدت: 3.5 روزه از 23 خرداد (3 روز و 3 شب)
 • بیشترین فعالیت: 4
 • زمان بازگشت: 1397/03/26 حدود ساعت 22:00
 • اقامت: 1 شب استراحت شبانه در اتوبوس2 شب ترکیبی از کلبه و چادر
 • تعداد وعده‌های غذایی: 7 وعده با اسپیلت البرز
 • محل حرکت: میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی، کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان.
 • وسیله نقلیه اصلی: اتوبوس VIP تختخواب شو 25 نفره
 • وسیله نقلیه محلی: نیسان وانت (نیسان جهت حمل کوله پشتی ها وحمل و نقل گردشگران در مسیر های فرعی منطقه و اسب همراه تیم در پیاده روی ها جهت امداد رسانی در مواقع ضروری.)

جاذبه‌ها و آلبوم عکس
جاذبه‌ها

دیدار از دریاچه کوهستانی نئور و پیاده روی در مراتعی بکر و پر از گل های رنگارنگ وحشی، گذر از دشت های شقایق سرخ تا رسیدن به ییلاق زیبای سوباتان، شب نشینی دور آتش در خنکای پر طراوت ییلاق، پیاده روی صبحگاهی و دیدار از آبشار ورزان، عکاسی از مناظر بی بدیل منطقه و گشت ‌وگذار در بافت بومی روستا و در میان تردد اهالی ییلاق، پیاده روی عصرگاهی در بام سوباتان ودیدار از مناظر وسیع جنگل های رویائی تالش، شب نشینی دور آتش در خنکای اغلب مه گزفته ییلاق، پیمایش یک مسیر عشایری بکر و زیبا در دل جنگل های تالش.

درجه سختی 4 شامل: پیاده روی و کوه پیمائی سنگین با شیب های متغیر و اغلب رو به پایین، روز دوم: 7 ساعت پیاده روی سنگین که البته در طول پیاده روی استراحت های لازم داده خواهد شد ضمناً بار و کوله پشتی سنگین گردشگران نیز با نیسان های اسپیلت حمل می گردد، لذا طبیعت گردان فقط کوله پشتی بسیار سبک خود حمل می نمایند. روز سوم: 4ساعت صبح و 2 ساعت عصر پیاده روی نسبتاً سبک و اختیاری خواهیم داشت. روز چهارم: 4 ساعت صبح پیمایش جنگل به صورت اختیاری خواهیم داشت. ضمناً مسیر تهران تا دریاچه نئور 550 کیلومتر که با اتوبوس در شرایط عادی و بدون توقف حدوداً 9 ساعت می باشد. لطفاً هنگام ثبت نام توان و آمادگی جسمانی خود را در نظر بگیرید. لازم به ذکر است از پذیرفتن کودکان دوست داشتنی زیر دوازده سال و همچنین افراد بزرگسال محترمی که آمادگی جسمانی کافی ندارند در این برنامه معذوریم، این عزیزان را با کمال میل به سفرهای طبیعت گردی سبک و جذاب دیگر اسپیلت که همزمان با همین برنامه در حال اجراست دعوت میکنیم.

اقامت و غذا
با کمک این جدول برنامه اقامت و وعده‌های غذایی سفر نمایش داده شده است.
روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط نوع اقامت توضیح
1 - - - - رستوران گردشگر استراحت شبانه در اتوبوس اتوبوس VIP
2 طبیعت اسپیلت البرز طبیعت گردشگر خانه محلی اسپیلت البرز ترکیبی از کلبه و چادر ییلاق سوباتان با چشم اندازی رویایی
3 خانه محلی اسپیلت البرز خانه محلی اسپیلت البرز خانه محلی اسپیلت البرز ترکیبی از کلبه و چادر ییلاق سوباتان با چشم اندازی رویایی
4 خانه محلی اسپیلت البرز رستوران اسپیلت البرز - - -
اقامت‌ها: 1 شب استراحت شبانه در اتوبوس 2 شب ترکیبی از کلبه و چادر
سهم اسپیلت البرز کلا 7 وعده غذا شامل: 3 وعده صبحانه 2 وعده ناهار 2 وعده شام
سهم مسافر کلا 2 وعده غذا شامل: 1 وعده ناهار 1 وعده شام
تعداد میان وعده بر عهده اسپیلت البرز: 2 وعده
برنامه روزشمار سفر
در برنامه سفر توضیح داده‌ایم که هر روز چه جاذبه‌هایی را می‌بینیم و به کجا می‌رویم.
روز 1
حرکت شبانه به طرف اتوبان قزوین و صرف شام در رستوران، ادامه مسیر تا ابتدای منطقه نئور.
شام در رستوران توسط گردشگر اقامت در استراحت شبانه در اتوبوس
روز 2
صبحگاهان رسیدن به منطقه و ادامه مسیر به صورت نیسان سواری تا نئور، صرف صبحانه در طبیعت زیبای کنار دریاچه و عکاسی از مناظر اطراف آن، ادامه با نیسان تا سرگردنه نئور و سپس آغاز پیاده روی در مراتع کوهستانی تالش، عبور از گلزار های وحشی و چشمه سارهای زیبای منطقه، در بین راه صرف ناهار در طبیعت و استراحتی کوتاه، ادامه پیاده روی در مسیر های پر از شقایق های سرخ رنگ تا رسیدن به ییلاق زیبای سوباتان، اسکان در محل اقامت و وقت آزاد تا زمان صرف شام و شب نشینی دور آتش.
--------------------------
صبحانه در طبیعت توسط اسپیلت البرز ناهار در طبیعت توسط گردشگر شام در خانه محلی توسط اسپیلت البرز اقامت در ترکیبی از کلبه و چادر
روز 3
صرف صبحانه و پیاده روی گل گشت در تکه ای از بهشت تا رسیدن به آبشار بزرگ ورزان، عکاسی از مناظر بی بدیل منطقه و دمی آسودن در سکوت به قصد ریلکسیشن، ادامه مسیر برای بازگشت به اقامتگاه جهت صرف ناهار واستراحتی کوتاه، گشت عصرگاهی در منطقه رویائی بام سوباتان با چشم انداز جنگل های انبوه تالش، روستا گردی در بافت بومی ییلاق و خرید سوغات، صرف شام و شب نشینی دور آتش.
--------------------------------
صبحانه در خانه محلی توسط اسپیلت البرز ناهار در خانه محلی توسط اسپیلت البرز شام در خانه محلی توسط اسپیلت البرز اقامت در ترکیبی از کلبه و چادر
روز 4
بیداری زود هنگام در صبح دل انگیز ییلاق، جمع آوری وسایل و تحویل آن به نیسان حمل بار، سپس صرف صبحانه و شروع مسیرهای جنگلی تالش تا رسیدن به کافه میانجاده، دمی استراحت و صرف چای و نوشیدنی در این مکان،‌ ادامه راه با مینی بوس تا رسیدن به روستای کیش دیبی و سوار شدن به اتوبوس تور برای بازگشت به تهران، در بین راه صرف ناهار در رستوران و رسیدن به تهران حدوداً ساعت 22.
--------------------------------------
صبحانه در خانه محلی توسط اسپیلت البرز ناهار در رستوران توسط اسپیلت البرز
سایر خدمات

 نیسان جهت حمل کوله پشتی ها وحمل و نقل گردشگران در مسیر های فرعی منطقه، اسب همراه تیم در پیاده روی ها جهت امداد رسانی در مواقع ضروری، هیزم برای شب نشینی دور آتش، کادر اجرایی مجرب شامل:(سرپرست برنامه، مسئول تدارکات، آشپز، مسئول خدمات، راهنمای طبیعت‌گردی و راهنمای‌محلی)، بیمه مسئولیت مدنی، پذیرایی میوه در بین وعده ها.


در حال حاضر امکان "رزرو / خرید آنلاین" وجود ندارد.