تور نوروز دوردستهای شرق ایران (خواف تا ماخونیک) - اتوبوس VIP

(ظرفیت تکمیل)| 6.5 روزه
قیمت: 13,900,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور نوروز دوردستهای شرق ایران (خواف تا ماخونیک) - اتوبوس VIP
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها: وسیله نقلیه در اختیار این تور اتوبوس VIP تخت شو 25 نفره است، سفر به مناطق دوردست سرزمینمان ایران که معمولاً امکان رفتن به آنها برایمان پیش نمی آید، دیدار از شهرهای بیرجند، خواف، نشتیفان، تایباد، قائن"مرکز زعفران ایران"، خرگرد، گشت طبیعت و دیدن روستای ماخونیک معروف به روستای"لی لی پوت ها"، دیدار از جاذبه های بی نظیری از وطنمان همچون سنگ افراشته هایی متفاوت با خالدنبی و آسبادهای کهن نشتیفان، طبیعت گردی در منطقه دوشنگان و دیدار از قلعه فورگ، عمارت زیبای اکبریه، مدرسه شوکتیه، ارگ کلاه فرنگی، طبیعت گردی در اطراف دریاچه "بند دره" آرامگاه حافظ ابرو"مورخ و جغرافی دان عهد تیموری"، آرامگاه بوذرجمهر عارف و شاعر قرن 4 و 5 هجری، خرید سوغات از هر کوی و برزن و بازگشت با کوله باری از خاطرات زیبای این سفر به یاد ماندنی.

منطقه سفر : خراسان رضوی و خراسان جنوبی.

نـوع فعـالـیت : طبیعت گردی، شهرگردی و بازدید از جاذبه ها(روزانه 1 الی 2 ساعت پیاده روی سبک)

روز(ها) شرح برنامه روزانه
چهارشنبه
97/01/01
شبانه با اتوبوس VIP تختخواب شو 25 نفره به طرف اتوبان سمنان حرکت می کنیم، شام را در رستوران میل کرده و راهمان را به سوی خواف ادامه می دهیم، استراحت شبانه داخل اتوبوس.
پنج شنبه
97/01/02
صبحگاهان رسیدن به اقامتگاه محلی در خواف و صرف صبحانه، دیدار از نشتیفان بخش مهمی از خراسان کهن، بازدید از آسبادهای قدیمی و حیرت انگیز. دیدار از سنگ افراشته هایی متفاوت با خالدنبی، رفتن به اقامتگاه برای صرف ناهار و استراحت،گشت عصرگاهی برای بازدید از عمارت غیاثیه "خرگرد"، آرامگاه "حافظ ابرو" مورخ و جغرافی دان عهد تیموری، بازگشت به اقامتگاه و وقت آزاد تا زمان صرف شام.
جمعه
97/01/03
صرف صبحانه و دیدار از شهر های دوردست ایران، بازدید از جاذبه های خواف و آشنایی با زندگی ساده و پر از عشق مردمان آن دیار، خرید سوغات ارگانیک و صرف ناهار، رفتن به سوی شهر مرزی تایباد و بازدید از میل کرات که از دوره تیموریان به جا مانده، دیدار از بنای باشکوه مجموعه مولانا ابوبکر تایبادی و چله خانه معروف آن(محل مراقبه عارفان قدیم)، بازگشت به محل اقامت و صرف شام، یک شب نشینی به یاد ماندنی با نوای موسیقی زنده خراسان کهن.
شنبه
97/01/04
صرف صبحانه و جمع آوری وسایل، تحویل دادن اتاقها و حرکت به سوی شهر زعفران ایران"قائنات" و خرید سوغات، دیدار از آرامگاه بوذرجمهر و ادامه مسیر تا رسیدن به شهر بیرجند، صرف ناهار و تحویل گرفتن اتاقهای هتل، گشت عصرگاهی در طبیعت "بند دره" و دریاچه زیبای آن، دیدار از دژ و قلعه "ته ده" و بازگشت به هتل برای صرف شام و استراحت.
یک شنبه
97/01/05
حرکت به سوی روستای ماخونیک و دیدار از خانه های "لی لی پودها" و آشنایی با تاریخچه زندگی مردمان آن دیار، صرف ناهار در رستوران و ادامه تا روستای فورگ و دوشنگان، گشت طبیعت و دیدار از ارگ معروف و تاریخی فورگ، بازگشت به هتل و وقت آزاد.
دو شنبه
97/01/06
صرف صبحانه و حرکت برای دیدن جاذبه های شهر بیرجند، بازدید از ارگ زیبای کلاه فرنگی و دیدار از عمارت اکبریه، بازگشت به هتل برای صرف ناهار و تحویل دادن اتاق ها، گشت خدا حافظی در شهر خاطره انگیز بیرجند برای خرید سوغات و بازدید از مدرسه نوستالژیک شوکتیه، حرکت به سوی تهران.
سه شنبه
97/01/07
سحرگاهان رسیدن به تهران.

 

خدمات

وسیله نقلیه مسافرتی: اتوبوس VIP تختخواب شو 25 نفره.

اقامت:  2 شب دراقامتگاه بوم گردی در خواف و 2 شب در هتل 3 ستاره کوهستان بیرجند.

وعده ‏های غذایی شامل: 5 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار، 2 وعده شام و پذیرایی بین وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
چهارشنبه
97/01/01
- -
گردشگر
در رستوران هتل
استراحت در اتوبوس
VIP
پنج شنبه
97/01/02
اسپیلت البرز
در اقامتگاه بوم گردی
اسپیلت البرز
در اقامتگاه بوم گردی
اسپیلت البرز
در اقامتگاه بوم گردی
اقامتگاه بوم گردی
خواف

جمعه
97/01/03

اسپیلت البرز
در اقامتگاه بوم گردی
گردشگر
در رستوران
اسپیلت البرز
در اقامتگاه بوم گردی
اقامتگاه بوم گردی
خواف
شنبه
97/01/04
اسپیلت البرز
در اقامتگاه بوم گردی
اسپیلت البرز
در رستوران
گردشگر
در رستوران هتل

هتل 3 ستاره
بیرجند

یک شنبه
97/01/05
اسپیلت البرز
در هتل
گردشگر
در رستوران
گردشگر
در رستوران هتل
هتل 3 ستاره
بیرجند
دو شنبه
97/01/06
اسپیلت البرز
در هتل
گردشگر
در رستوران
گردشگر
در رستوران
استراحت در اتوبوس
VIP

سایر خدمات : گشت ها طبق پکیج، تمامی ورودیه ها، بیمه مسئولیت مدنی سفر، پذیرای میوه های فصل و میان وعده،کلیه حمل و نقل های محلی.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1397/01/01 ساعت 17:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1397/01/07 ساعت 08:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

داروی مصرفی شخصی، هد لمپ، شناسنامه، لباس مناسب طبیعت گردی، لباس گرم اضافه، لیوان شخصی، کفش کوه پیمایی سبک، کوله پشتی کوچک یک روزه، پانچو برای مواقع بارانی، قمقمه آب (پر شده)، ملحفه (2 عدد)، کارت ملی، لوازم استحمام، کلاه و عینک آفتابی

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی، دستمال کاغذی، دفترچه یادداشت و قلم، دستمال مرطوب، دوربین عکاسی، فلاسک کوچک چای (پر شده در منزل)، کرم ضد آفتاب، شارژر (موبایل، دوربین و...)، مسواک و خمیر دندان، نقشه ای از منطقه

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت البرز) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرزثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت البرز تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت البرز آن را دریافت کند. اسپیلت البرزاز رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت البرز مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت البرز از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت البرزقبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت البرزدر این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرزکه به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت