تور صعود علم کوه

| 3 روزه
قیمت: 11,900,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور صعود علم کوه
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها : تجربه صعودی جذاب به غنی ترین منطقه کوهنوردی ایران و یا به عبارتی آلپ ایران، دیدار و عکاسی از  پانورامای بیش از 20  قله بالای 4400 متری و شاخص ایران ، ایستادن بر فراز  بلند ترین دیواره ایران،  شب مانی در مناطق بکر کوهستان با مناظری رویایی به اضافه یک گشت نیمروزه برای دیدار از جاذبه های منطقه کندلوس.

منطقه : مازندران/ کلاردشت.

نـوع فعـالـیت : کوهپیمایی سنگین شامل:روزدوم حدود 3 ساعت کوهپیمایی با کوله پشتی سبک تا ارتفاع 4000 متری یعنی (حصارچال،محل برپایی کمپ)، روز سوم حدود5 ساعت صعود تا قله و حدود 4 ساعت بازگشت تا کمپ و حدود 2 ساعت باز گشت تا کنار ماشین(جمعاًحدود11ساعت)کوهنوردی سنگین ولی سبک بار. ضمناً مسیر تهران تا کلاردشت و قرارگاه کوهنوردی 210 کیلومتر که در شرایط عادی جاده‌ای 5 ساعت به طول خواهد انجامید.

روز(ها) شرح برنامه روزانه
چهارشنبه
97
/06/28
-حرکت به سوی جاده چالوس و صرف صبحانه در رستوران،ادامه مسیر تا قرارگاه ونداربن که در این مکان وسایل اضافی به امانت گذاشته می‌شود، صرف ناهار و ادامه مسیر با لندرور به سمت تنگ گلو، در این نقطه بار زدن کوله پشتی ها بر چهارپایان انجام می‌گیرد و سپس شروع کوه پیمایی به شکل تیمی وآرام تا منطقه حصارچال،  صعود هم هوایی و آموزه هایی از مباحث کوهستان، صرف شام و استراحت شبانه در کمپ.
پنج شنبه
97
/06/29
 - بیداری زود هنگام و صرف صبحانه، شروع کوهنوردی راس ساعت 5 صبح  به شکل تیمی وآرام تا رسیدن به قله علم کوه، استراحتی کوتاه و صرف میان وعده،  عکاسی از مناظر اطراف قله وبازگشت به کمپ حصار چال، صرف ناهار و منظم کردن کوله ها،  جمع آوری کمپ و بار زدن بر قاطرها، طی مسیر کوهنوردی رو به پایین به شکل تیمی وآرام تا رسیدن به منطقه تنگه گلو، سوار شدن بر نیسان و بازگشت به قرارگاه ونداربن، گرفتن دوش آب گرم و صرف شام و استراحت.
جمعه
97
/06/30
- بیداری و صرف صبحانه، حرکت برای دیدار از جاذبه های منطقه کندلوس و سپس بازگشت به تهران، رسیدن حدود ساعت 20 ( 8 شب).

 

خدمات

وسیله مسافرتی : وسیله نقلیه توریستی متناسب با تعداد نفرات جهت رفت و برگشت، وانت لندرور برای طی جاده های خاکی و صعب‌العبور، قاطر جهت حمل بارکوله پشتی ها.

اقامت : 1 شب اقامت در چادر ارتفاع، 1 شب اقامت گروهی در قرارگاه تجهیزشده کوهنوردی.

وعده های غذایی : 3 وعده صبحانه ، 1 وعده ناهار و 1 وعده شام و پذیرایی میان وعده.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
چهارشنبه
97
/06/28
اسپیلت البرز
در رستوران
اسپیلت البرز
قرارگاه کوهنوردی
کوهنورد
کمپ
کمپینگ (چادر)
در ارتفاع 3774 متری
پنج شنبه
97
/06/29
اسپیلت البرز
در کمپ
کوهنورد
قابل حمل
اسپیلت البرز
قرارگاه کوهنوردی
قرارگاه تجهیز شده
کوهنوردی
جمعه
97
/06/30
اسپیلت البرز
قرارگاه کوهنوردی
کوهنورد
در رستوران
- -

 سایر خدمات : برای ایمنی بیشتر تیم در هنگام صعود به قله، درازای هر 5  الی 6 نفر شرکت کننده یک نفر راهنما و مربی کوهنوردی همراه است  بیمه مسئولیت مدنی،آموزش مباحثی از کوهستان توسط مربیان.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1397/06/28 ساعت 05:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1397/06/30 ساعت 20:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لـوازم کوهنوردی که باید همراه داشته باشید:

کوله پشتی بزرگ یا کیسه بار برای حمل وسایلتان توسط قاطر، کوله پشتی کوچک برای وسایل مورد نیاز طی کوهنوردی، روکش یا جلد کوله، اجاق خوراک¬پزی کوهنوردی با کپسول گاز، غذای مورد نیاز  طبق برنامه، چای و تنقلات کوهستان برای سه روز، زیرانداز، کیسه خواب، باتوم کوه نوردی، پانچو، کاپشن شلوار بادگیر یا گرتکس، کاپشن شلوار پلار، پیراهن شلوار لایه اول، پیراهن لایه دوم، کفش نیمه سنگین کوه نوردی- راهپیمایی،  جوراب پشمی یا حوله ای 2 دست، کلاه ضد طوفان و یا کلاه پشمی، دستکش پشمی یا پلار، عینک آفتابی، کلاه آفتابی، چراغ قوهپیشانی، باتری آلکالاین اضافه 2 دست، چاقو جیبی،  لیوان، دربازکن،  قاشق و چنگال،  قوری، کمکهای اولیه شخصی، کرم ضد آفتاب، یک عدد کارت شناسایی معتبر، اگر تحت درمان خاصي هستيد داروی مصرفی خود را همراه داشته باشيد .

دیگر لوازم مورد نیاز جهت یاد‌آوری:

لوازم عکاسی و فیلم برداری، گوشی موبایل و شارژر، پاوربانک،مسواک و خمیر دندان، دستمال کاغذی، دستمال مرطوب، دفترچه یادداشت و قلم، نخ و سوزن.

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی¬ گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت البرز) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت البرز تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت البرز آن را اسپیلت البرز از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت البرز مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت البرز از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت البرز قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت البرز در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت