تور صعود قله سبلان و اقامت در سرعین (اتوبوس VIP) - فولبرد کوهستان

(ظرفیت تکمیل)| 3.5 روزه
قیمت: 11,400,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور صعود قله سبلان و اقامت در سرعین (اتوبوس VIP) - فولبرد کوهستان
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها : صعودی جذاب  و سبک بار  به قله رویایی سلطان ساوالان همراه با آموزه هایی از مباحث کوهستان، دیدار و عکاسی از بلند ترین دریاچه جهان در ارتفاع 4800 متری از سطح دریا، استفاده از آبگرم دل‌چسب سرعین و بیرون راندن خستگی‌های صعود از تن، یک شب اقامت در خنکای سرعین و خرید سوغات از این شهر، دیدار از شهر باستانی و تازه کشف شده یری .

منطقه : اردبیل/ سرعین و سبلان.

نـوع فعـالـیت : کوهپیمایی سنگین (روز دوم صعودی سبک در ارتفاعات اطراف پناهگاه به منظور هم هوایی، روز سوم 11 ساعت کوهنوردی جهت رفت و برگشت قله).

سرپرست: کاظم فریدیان

روز(ها) شرح برنامه روزانه
سه شنبه
97/05/09
حرکت شبانه با اتوبوس به اردبیل.
چهارشنبه
97/05/10
صبحگاهان رسیدن به اردبیل و صرف صبحانه در رستوران، حرکت با مینی بوس برای دیدار از شهر باستانی یری و ادامه تا آبگرم شابیل، صرف ناهار، سوار شدن بر لندرورها و حرکت در جاده‌ای صعب‌العبور به سوی پناهگاه، استراحتی کوتاه در پناهگاه و سپس تمرین هم هوایی در ارتفاعات منطقه، آموزه هایی از مباحث کوهستان و صرف شام سبک، آماده نمودن وسایل و کوله پشتی یک روزه‌ای که برای صعود فردا لازم است و استراحت.
پنج شنبه
97/05/11
صرف صبحانه‌ای سبک، شروع کوه پیمایی آرام و به شکل تیمی تا رسیدن به دریاچه روی قله، استراحت و صرف خوراکی های باب میل، عکاسی و بازگشت به پناهگاه، جمع‌آوری وسایل و حرکت با جیپ به سوی شابیل، ادامه مسیر با مینی بوس تا رسیدن به سرعین جهت استفاده از آبگرم و اقامت در هتل.
جمعه
97/05/12
صرف صبحانه، وقت آزاد جهت گشت و گذار در سرعین و خرید سوغات،   صرف ناهار در رستوران هتل، ساعت 2 بعداز ظهر بازگشت به تهران با اتوبوس VIP ، رسیدن به تهران حدود ساعت 23.

 

خدمات

وسیله مسافرتی : بلیت اتوبوسVIP برای رفت و برگشت به شهر اردبیل، مینی بوس جهت حمل و نقل محلی و لندرور جهت مسیرهای خاکی و ناهموار تا پناهگاه.

اقامت : 1 شب در داخل پناهگاه سبلان و یا در چادر کنار پناهگاه، 1شب اقامت در هتل 3 ستاره ارتک.

وعده های غذایی :  3 وعده صبحانه، 1وعده ناهار، 1 وعده شام و پذیرایی میوه. (تمامی وعده های غذایی در کوهستان به عهده اسپیلت می باشد)

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
سه شنبه
97/05/09
-
- کوهنورد
در مسیر
استراحت شبانه در
اتوبوس
چهارشنبه
97/05/10
اسپیلت البرز
در رستوران
کوهنورد
در رستوران
اسپیلت البرز
در پناهگاه
چادر یا پناهگاه
کوهنوردی
پنج شنبه
97/05/11
اسپیلت البرز
قابل حمل در طبیعت
اسپیلت البرز
قابل حمل در صعود
کوهنورد
در رستوران
هتل 4 ستاره
رضوان سرعین
جمعه
97/05/12
اسپیلت البرز
در هتل
کوهنورد
در رستوران
- -

 سایر خدمات : برای ایمنی بیشتر در صعود به تعداد هر 4  الی 5 کوهنورد شرکت کننده یک نفر راهنما و مربی کوهنوردی همراه است، آموزه‌هایی از مباحث کوهستان توسط مربیان، بیمه مسئولیت مدنی.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1397/05/09 ساعت 21:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1397/05/12 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لـوازم کوهنوردی که باید همراه داشته باشید:

باتوم کوه پیمایی بالش بادی داروی مصرفی شخصی
روکش دستکش زیر انداز مخصوص کیسه خواب روکش یا جلد کوله
بشقاب، قاشق و چنگال هد لمپ لباس مناسب طبیعت گردی
لباس گرم اضافه لیوان شخصی کاپشن بادگیر
کفش نیمه سنگین کوه نوردی کوله پشتی بزرگ کیسه خواب
کوله پشتی کوچک یک روزه کلاه ضد طوفان گتر
پانچو برای مواقع بارانی زیرانداز انفرادی قمقمه آب (پر شده)

دیگر لوازم مورد نیاز جهت یاد‌آوری:

پشت گردنی بادی دستمال کاغذی دستمال مرطوب
دوربین عکاسی فلاسک کوچک چای (پر شده در منزل) کرم ضد آفتاب
قمقمه آب (پر شده در منزل) کلاه و عینک آفتابی مسواک و خمیر دندان
نخ و سوزن نقشه ای از منطقه

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

 

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی¬ گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت البرز) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت البرز تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت البرز آن را اسپیلت البرز از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت البرز مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت البرز از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت البرز قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت البرز در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت