تور آبشار اسپه او و جنگل نوردی(اتوبوس VIP) - فولبرد

(ظرفیت تکمیل)| 2.5 روزه
قیمت: 4,350,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور آبشار اسپه او و جنگل نوردی(اتوبوس VIP) - فولبرد
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها : پیاده روی در رودخانه و مسیر های جنگلی تا رسیدن به آبشار رویایی اسپه‌او، پیاده روی و پیمایش دره و رودخانه‌ای دیگر جهت دیدار از آبشار سمبی در دل جنگل، یک شب اقامت گروهی در ویلا بر فراز تپه ای در جنگلهای هزار جریب، شب نشینی دور آتش.

منطقه سفر : مازندران، بهشهر.

نـوع فعـالـیت : پیاده روی ترکیبی، در میان دره و آب رودخانه و جنگل و کوه (روزانه 2 تا 4 ساعت) ضمناً مسافت340 کیلومتری تهران تا بهشهر در شرایط عادی و بدون توقف با اتوبوس  7 ساعت می‌باشد و طی دو روز گشت های منطقه نیز جمعاً 5 ساعت مسیرهای کوهستانی/ جنگلی را با مینی بوس های محلی طی خواهیم نمود .

روز(ها) شرح برنامه روزانه
چهارشنبه
96/04/28
حرکت به سمت جاده فیروزکوه و ادامه تا بهشهر.
پنج شنبه
96/04/29
صبحگاهان  رسیدن به بهشهر و جا به جایی در مینی بوس های محلی در اختیار تور و ادامه تا جنگل های هزار جریب، صرف صبحانه و پیاده روی در جنگل و رودخانه نوردی تا رسیدن به آبشار اسپه‌او، آب بازی در حوضچه های رویایی آبشار و عکاسی ، رفتن به خانه محلی جهت صرف ناهار و استراحت، گشت عصرگاهی در مرتع و ارتفاعات منطقه، بازگشت به خانه و وقت آزاد تا صرف شام و شب نشینی دور آتش.
جمعه
96/04/30
صرف صبحانه و جمع آوری وسایل، حرکت با ماشین محلی به سوی روستای سمبی، پیاده روی در رودخانه و جنگل و دره تا رسیدن به آبشار سمبی، آب بازی و استراحت و عکاسی، حرکت به سوی رستوران و صرف ناهار، جابه جایی در اتوبوس VIP و بازگشت به تهران، رسیدن حدود ساعت 22.

 

خدمات

وسیله نقلیه مسافرتی: اتوبوس VIP برای رفت و برگشت به منطقه، مینی بوس محلی برای مسیرهای جنگل / کوهستانی.

اقامت: 1 شب در ویلای تجهیز شده به صورت گروهی.

وعده ‏های غذایی شامل: 2 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار، 1 وعده شام و میان وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
چهارشنبه
96/04/28
- -
- استراحت شبانه
داخل ماشین
پنج شنبه
96/04/29
به عهده اسپیلت
در ویلای تجهیز شده
به عهده اسپیلت
در ویلای تجهیز شده
به عهده اسپیلت
در ویلای تجهیز شده
ویلای
تجهیز شده
جمعه
96/04/30
به عهده اسپیلت
در ویلای تجهیز شده
به عهده اسپیلت
در رستوران
- -

سایر خدمات : راهنمای مجرب طبیعت گردی، بیمه مسئولیت مدنی سفر.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1396/04/28 ساعت 23:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1396/04/30 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، روبروی فروشگاه شهروند، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

کفش کوه پیمایی سبک و علاوه بر آن یک جفت هم کفش مناسب حرکت در آب رودخانه، (مثلاً صندل و یا چکمه ساق کوتاه و یا کفش کتانی کم ارزش که از خراب شدن احتمالی آن نارحت نشوید)، کوله پشتی کوچک یک روزه،باتوم کوه پیمایی،  لباس مناسب طبیعت گردی، لباس گرم اضافه، قمقمه آب (پر شده)، لیوان شخصی، هد لمپ یا چراغ قوه ، داروی مصرفی شخصی، کوله پشتی با حجم مناسب که تمام وسایلتان در آن جای گیرد، پشت گردنی بادی برای استراحت داخل ماشین،کارت شناسایی.

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

کلاه و عینک آفتابی، پانچو برای مواقع بارانی، فلاسک کوچک چای (پر شده)، دوربین عکاسی، نقشه ای از منطقه.

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپلت ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

کارت بانک اقتصاد نوین: به نام سهند عقدایی 6274121152773842

کارت بانک ملت: به نام سهند عقدایی 6104337230183202

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت آن را دریافت کند. اسپیلت از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت