نظرات و عکس های همسفران تور تور دور اروپا (سفر به 9 کشور)
نظرات و عکس های همسفران تور تور دور اروپا (سفر به 9 کشور)
امتیاز کل تور:
تعداد نظرات: 2 نظر
تاریخ آخرین اجرا: 25 اسفند 1396
تعداد عکس های همسفران: 0 عدد
عالی:
0
خوب:
2
متوسط:
0
ضعیف:
0
خیلی ضعیف:
0
نظرات
سوده امینی
11:02 - 1395/07/12
سفر بسیار پربار و پرخاطره ای برای من بود و آشنایی با تورلیدرهای بسیار خوشرو و کاربلد باعث افتخار بود که با برنامه ریزی دقیق و بی نقصشون این امکانو برامون فراهم کردن تا نهایت استفاده رو از این سفر ببریم.
تنها نکته ای که جهت توصیه به دوستان باید گفته بشه اینه که برنامه های سفر با توجه به مدت کوتاه و تعداد کشورای مورد بازدید، بسیار فشرده هست و فقط افرادی که به سفرهای ماجراجویانه و نه خیلی لوکس علاقه دارن و همینطور شرایط جسمی مناسب برای پیاده رویهای طولانی و تحمل کم خوابیها دارن میتونن نهایت لذتو از این سفر ببرن.
کما اینکه خیلی از همسفرای ما افراد مسن و حتی سالخورده بودن که صرفا بجهت مناسب بودن قیمت، این پکیجو انتخاب کردن و نه تنها به خودشون اونجور که باید خوش نگذشت بلکه بعضا خاطر سایر همسفرانو هم متاسفانه با شکایتهاشون مکدر کردن!
امیدوارم مطالب گفته شده بتونه به دوستان جهت انتخاب صحیح و آگاهانه تورهای اروپا کمک کنه.
برای همه، سفرهای شاد و خاطره انگیز آرزو دارم.

تاریخ حضور در تور: 1395/05/13
نغمه عباسی
10:57 - 1395/07/12
خدایا تو را سپاس .تجربه ۲۷ روز زندگی دوراز هر گونه تکرار و روز مرگی .

با پرواز ترکیش در شهر زیبا و تاریخی آتن فرود می آییم. با اقامت در شهر بانوی خرد وجنگ ، روح آتن ؛آکروپلیس؛ و دلفی رو تجربه می کنیم.
اقامت در کشتی کروز به سمت بندر آنکونا در ایتالیا ، اتاقهای ۴ نفره، عرشه کشتی وجریان بادهای تند و طلوع خورشید بی نظیرش را عاشقانه با تمام وجود دوست میدارم.
از رم زیبا با معماری شگفت انگیزش ، معبد پانتئون وچشمه عشاق برای همه ، همیشه وهرجا تعریف خواهم کرد.
واتیکان ، پیزا و دست فروشهایش،
فلورانس و پرسه زدن در کوچه هایش ، برندها و ویترین گردیهایش و رودخانه آرنو ، همه همه رو در گوشه ای از ذهن خود برای همیشه جاسازی کرده ام.
دیدن ونیز شهر آرزوها و رویاها، ناقوس کلیسای سن مارکو را به همه پیشنهاد خواهم کرد.
سویس و طبیعت بی نظیرش، کوههای آلپ و دریاچه لگانو ، آبشار راین ، همه و همه عظمت جهان هستی را در یاد و خاطره ذهنها به جا خواهد گذاشت.
دیدن برج ایفل از دور، السلام علیک یا پغی .
شانزه لیزه و رود سن ، موزه لوور و کاخ ورسای چه زیبا و دلنشین بر دلهامان نقش بستند.

اقامت کوتاهمان در بروکسل، بارش زیبای باران در حین خوردن وافل و خرید شکلات چه شاعرانه در ذهنمان حکاکی شدند.
سرزمینهای پست و دهکده هایش ، خیابان رد لایت و موزه مادام توسویی که حسرت رفتنش بر دلم ماند نیز از جاذبه های دیگر آمستردام بودند که همه را به وجد مضاعف آورده بود.

دیوار برلین و یادآوری جنگ های جهانی ، موزه بسیار زیبای پرگامون و بخش ایرانیش ، مراکز خرید و فیش اند چیپس نیز خاطرا ت زیبایی از کشور آلمان را برایم به یادگار گذاشتند.
پل چارلز و قایق سواری در شهر پراگ، پاریس شرق ، ساعت نجومی از جاذبه های زیبایی هستند که هر توریستی را به دیدن دوباره اش دعوت می کند.
شهر آرام وین، جستجو برای پیدا کردن سالن اپرای فراموش نشدنی و یادآوری فیلم اشکها ولبخندها ، پیاده روی در فضای سبز قصر شونبرون را نیز در کنجی ازذهنم برای همیشه به یادگار‌گذاشتم.
ودر انتها با شبهای بوداپست، پل سنگی چاین، رود زیبای دانوب و مجسمه آزادی همه شما عزیزان رو به خدای بزرگ می سپارم و سفر بدون خطری را برایتان آرزومندم.

تاریخ حضور در تور: 1395/05/13
نظر جدید
نام و نام خانوادگی: *   
آدرس ایمیل: *  (ایمیل نمایش داده نخواهد شد.)
تاریخ شروع تور: *  
امتیاز: *   
نظر: *
آپلود عکس تور:
ثبت نظر:
لطفا صبر کنید

کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت