نظرات و عکس های همسفران تور تور دیلمان و اسپیلی (اتوبوس VIP)
نظرات و عکس های همسفران تور تور دیلمان و اسپیلی (اتوبوس VIP)
امتیاز کل تور:
تعداد نظرات: 3 نظر
تاریخ آخرین اجرا: 8 شهریور 1397
تعداد عکس های همسفران: 9 عدد
عالی:
2
خوب:
1
متوسط:
0
ضعیف:
0
خیلی ضعیف:
0
نظرات
امیر دژستان
17:30 - 1396/06/20
سلام. در این تور، دو روز کاملا متفاوت را تجربه کردم. روز اول هوا گرم و آفتاب داغ بود و روز دوم هوا سرد و بارانی شد که تجربه خیلی زیبایی بود. جنگل لاریخانی واقعا زیبا بود و بارش باران زیبایی محیط را چند برابر کرده بود. تور لیدرها، آقا احسان و قاسم واقعا مهربون بودن و با تمام وجود برای مسافرها انرژی گذاشتن. تورلیدرها فوق العاده بودن.
تاریخ حضور در تور: 1396/06/16
دیاکو
15:29 - 1395/06/27
سلام بر رفقا! دوستان بزرگوار محلی ب سرپرستی جناب سجاد اموزش دیده بودند و خود سجاد هم حرفه ای .البته ایرادات کوچکی در کار موجود بود... مثلن...حضور یک خانواده دیگر درطبقه بالای ویلا که بهتر میبود برای راحتی اعضای تور تداخلی در این موارد پیش نیاید ! بار فنی و زیست محیطی سچاد بالا و با احساس مسوولیت .برخورد بجه های محلی صمیمانه بود ولی ب نظر رسید بین خودشان اندکی ناهماهنگی وجود داشت . در بخش راهنمایان محلی با کوشش سجاد ضعف ها کمتر دیده میشد و البته با کسب تجربه بیشتر سایر اعضای گروه هم حرفه ای خاهند شد ! تیم سرپرستی اسپیلت هم که با وجود وحید کوشش کردند همه چی خوب ب سرانجام برسد. وعده های خوراکی خوب بود و جای هیچ حرفی باقی نمیماند در این فقره.منطقه جذاب و دیدنی است . در بجث اقتصادی هم قیمت تور با توجه ب خدمات تقریبن قابل قبول ! اما بهرحال منتظر اقتصادی شدن تورهای اسپیلت بدون تغییر در کیفیت انها هستیم!سپاس از وحید عزیز که درجه یک و هوشمند و مسوولیت پذیر مثل همیشه با دوزی پایین تر از احساسات ناسیونالیستی اریایی! سپاس از همکار ایشان سرکار خانم بهاره عزیز و ارزوی موفقیت برای مجموعه اسپیلت البرز.
و اینکه خانه مخلی نبود و ویلای دو طبقه بود!!

تاریخ حضور در تور: 1395/06/25
حسين محمدي
01:28 - 1395/06/22
طبيعت فوق العاده سياهكل و هواي خنك ديلمان و روستاي ملومه بهترين لحظات را براي ما رقم زدند.در اين منطقه هر چي بخواهيد هست:كوه _جنگل_رود_تپه سرسبز_دشت_خانه محلي_...
تاریخ حضور در تور: 1395/06/18
نظر جدید
نام و نام خانوادگی: *   
آدرس ایمیل: *  (ایمیل نمایش داده نخواهد شد.)
تاریخ شروع تور: *  
امتیاز: *   
نظر: *
آپلود عکس تور:
ثبت نظر:
لطفا صبر کنید

کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت