تورهای یک روزه پنج شنبه

fasdfasdfasd
safdasdfasdf
safdasdfasdf
sadfasdfasd

خاطرات تور الیمستان / یک روز خوب با همسفرهای خوب

تور یک روزه الیمستان

خاطرات و گفته های همسفران

26 اردیبهشت 1393

با سلام.
علی رغم اینکه من مسافرت های زیادی انجام دادم ولی این اولین تجربه من در طبیعت گردی داخل ایران با تور بود. سفر بسیار خوبی بود. خوشحالم که این امکان فراهم است که بتوان با جوانهای لایق ایرانی یک مسافرت دور همی کوتاه مدت را تجربه کرد. خیلی خوشحالم که با شما آشنا شدم و امیدوارم با گسترش اینگونه فعالیت ها فرهنگ احترام به طبیعت در جامعه ما شاهد تخریب طبیعت ایران عزیز نباشیم.
با سپاس. تیامی

 

سلام. امروز یه تور گردشگری یه روزه خوب رو تجربه کردم. یه روز قشنگ با بچه های گل اسپیلت. من بار سوم بود با این تور سفر می کردم و یه چیزش رو از همه بیشتر دوست دارم "تورلیدرهاش". که واقعا بچه های مودب و با شخصیتی هستند. امیداورم همشون همیشه موفق باشند.
ابطحی

 

امیدوارم همیشه در همه مراحل زندگیتان موفق باشید. متشکرم از  روز خوبی که با هم داشتیم.
معصومه و سهیلا.

 

یک روز خوب با همسفرهای خوب و مهربان کاش تمام نشود. روزهای خوب زود تمام می شوند.
فاطمه اسدی

 

تور یکروزه به جنگل الیمستان باعث شد تا روز کعه را فارغ از همه هیاهوی یک هفته کاری پرمشغله پشت سر بگذارم. یک روز خوب و شاد در طبیعت زیبا و سرسبز تا بتوانیم یک اول هفته خوب را شروع کنیم. در همین جا از همه کسانیکه این امکان را برای مردم فراهم می کنند بخصوص دست اندرکاران اسپیلت کمال تشکر و قدردانی را دارم.
احسان

 

کلا قرار بود این تور خاطره باشه. چون آخرین سفری بود که با بهترین دوستمون داشتیم. داره از ایران میره و تمام لحظه هاش خاطره بود و خوش گذشت بخصوص قسمت های خیلی خیلی شادش. متوجه منظورم که هستید؟
سحر عدلی

 

من امروز  با دختر یکی از همسفرها همصحبت شدم. اسم دختر کوچولو ویانا بود. یادم آمد که من هم وقتی بچه بودم عالمی دیگر داشتم. به امید روزی که ارتباط بچه ها با طبیعت دوباره برقرار بشه. ما یه ساعت تو جنگل دنبال آقا غول بزرگه گشتیم و پیداش نکردیم.

 

کلا این اولین باری بود که من با تور سفر کردم. چون همیشه با خانواده می رفتم بیرون. این بار با دوست ام واقعا بهم خوش گذشت. امیدوارم بازم بتونم همچین چیزی رو تجربه کنم.
شکیبا

 

کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت