تورهای تعطیلات عید فطر

تورهای تعطیلات عید فطر

به صرف قزل آلای گهر

درياچه گهر زيباترين درياچه كوهستانی كشور است. زيباترين لاله‌های سربه زير را هم  می توان در طبيعت وحشی اطراف گهر و در «دره نگار» ديد  طبيعتی كه زيبايی‌های شمال را در هزار رنگ ديگر به شما مي‌دهد بدون اينكه شرجی آزار دهنده شمال را در تابستان تجربه كنيد. گهر در ادامه به سزار می ريزد تا يكی از پرخروش ترين رودخانه‌های كشور، اين منطقه را درنوردد. هرچند سزار تنها گهر نيست و رودخانه و چشمه‌سارهای بسياری تغذيه می‌كند.خوابی زيبا در كنار درياچه گهر با صدای جيرجيرك‌ها و پرندگان، بدون شك تعطيلات عيد فطر را براي شما به يكی از ماندگارترين روياها تبديل خواهد كرد. يادتان باشد گهر به راحتي  قزل آلاهايش را  به دام طعمه هر ماهيگير نمی‌اندازد ، اگر گرفتيد نوش جان كنيد.

تور دریاچه گهر و دره نگار

  تور دریاچه گهر و دره نگار

مزه ترش اكسير حيات در باداب‌‌ سورت

ديدار از چشمه‌هايی كه تنها در دو نقطه از جهان می‌جوشند، قطعا مي‌تواند به يكي از ماندگارترين سفرهای شما درتعطيلات عيد فطر تبديل شود. يكی در تركيه و يكی هم در ايران خودمان. دو چشمه‌‌ای كه  هم رنگ متفاوتي دارند و هم مزه و بوی مختلفی؛ چشمه‌های «باداب سورت». باداب سورت كوچك، ترش‌مزه است با رنگ آبی، قرمز و نارنجی. آن را اكسیر حيات می‌دانند. نمی‌شود چشمه‌ها را ديد و«درياچه چورت» ،خواهر‌خوانده دريای خزر بی‌خيال شد. به‌ويژه زماني كه آب درياچه ته نشين می‌شود و باقيمانده جنگل‌های ته درياچه خود را نشان می‌دهند.

تور دریاچه چورت و باداب سورت

تور دریاچه چورت و  باداب سورت

 70 كيلومتر رؤيا تا تونل سبز ساحلی گيسو

جاده اسالم به خلخال، 70 كيلومتر روياست. جاده اي كه از دل شقايق‌زارهای وحشی مي‌گذرد. شقايق‌های عاشقی كه پوشيده از مه در طنين عاشقانه ،عاشيق‌های آذری رنگ دلتنگی می‌گيرند.  درميان تپه های دور با گله های سفيد گوسفند كه  رؤيای كودكانه‌ای به آن می‌دهد. گذر از تونل سبز درختان ساحلي گيسوم اين سفر را خيال انگيز تر می‌کند. خيالي كه رنگ سبز و مه‌آلود واقعيت گرفته است.

تور خلخال به اسالم

تور خلخال به اسالم

نئور به سوباتان

خرداد، فرصتی استثنایی است برای دیدار از دریاچه کوهستانی نئور و پیاده روی در مراتع بکر و پر از گل‌های رنگارنگ وحشی ییلاق سوباتان. با گذر از دشت‌های شقایق سرخ به ییلاق سوباتان رسیده و شب نشینی دور آتش در خنکای پر طراوت ییلاق، شبی خاطره‌انگیز رقم خواهد زد. صبحگاهان به دیدار آبشار زیبای ورزان رفته و با گشت ‌و گذار در بافت بومی روستا گپی با اهالی ییلاق می‌زنیم.  یکی دیگر از تجربه‌های بی‌نظیر این سفر، پیمایش مسیر عشایری در میان جنگل‌های بکر و دل‌انگیز تالش است.

تور نئور به سوباتان

 تور نئور به سوباتان

گیسوان آبی زاگرس

لرستان سرزمین آبشارهای شگفت‌انگیز بسیاری است که از دل کوه‌های زاگرس سرچشمه می‌گیرند. بازدید از آبشارهای شعف‌انگیز و لذت آب‌بازی در آن‌ها را در سفر «آبشارهای لرستان» تجربه خواهید کرد، دیدار از آبشار بیشه و آبشارهای گریت (سرکانه یا هفت چشمه)، بازدید از آبشار رویایی وارک، گشت و دیدار از آبشار نوژیان در دل سخره‌های زاگرس، گشت زنی در دره اِسپِر و آبشار اِزنادّر، عبور از جنگل‌های بلوط و پیاده روی در میان درختان، و دیدار از قلعه فلک الافلاک بر فراز شهر کوهستانی خرم آباد، از جاذبه‌های دیگر این سفر است.

تور آبشارهای لرستان

تور  آبشارهای لرستان

یک کوله خاطره

به سرزمینی سفر خواهید کرد که در پایان، کوله بارتان سرشار از خاطره خواهد بود. سفر با دیدار از ییلاق رویایی داماش و پیاده‌روی در جنگل‌ها و مراتع آغاز شده و با گشت عصرگاهی درکنار دریاچه زیبای بره‌سر ادامه پیدا خواهدکرد، دریاچه بره‌سر به‌طور طبیعی بر اثر زلزله به‌وجود آمده و از آب رودها و چشمه‌های اطراف تامین می‌شود. در اطراف این آبگیر بکر و زیبا، درختان راش، بلوط و زالزالک، رشد کرده‌اند.

ییلاق داماش و دریاچه بره سر

 ییلاق داماش و دریاچه بره سر

تور دیلمان و اسپیلی

ییلاق بی‌نظیر دیلمان در ارتفاعات گیلان، یکی از مقاصد بکر طبیعت‌گردی استان گیلان است، گشت‌زنی در جنگل و بازدید از کاروان‌سرای تی‌تی، دیدار از آبشار  لونک و عکاسی از مناظر استثنایی، طبیعت‌گردی در منطقه رویایی ملومه و دامنه‌های بشکافته سنگ  را در این سفر تجربه خواهید کرد. اقامت در خنکای منطقه اسپیلی و شب نشینی دور آتش، جذابیت این برنامه را دو چندان می‌کند.

 ییلاق پر رمز و راز دیلمان

 کوهرنگ بختیاری

کوهرنگ، سرزمین چشمه‌سارهای چهارمحال و بختیاری است. یکی از زیباترین آبشارهای منطقه، آبشار شیخ‌علی‌خان در دامنه‌های پرآب کوهرنگ و در روستایی به همین نام است. در دیدار از شهرکرد از تالاب چغاخور بازدید کرده و چشمه و تونل کوهرنگ، چشمه دیمه، پل زمان خان و قلعه چالشتر، سد زیبای زاینده رود و ارگ گوگد را می‌بینیم.

کوهرنگ، عشایر بختیاری

ناندل تا لهر

پیمایش جذاب از روستای ناندل، مرتفع ترین ییلاق در نزدیکی قله دماوند، تا روستای لهر که تمام این پیاده روی لذت بخش در ارتفاعات بالای 2300 متری از سطح دریا با چشم انداز هایی زیبا انجام می شود، گشت و گذاری مفرح در دامنه های "گنبد گیتی" و بافت روستایی و ییلاقات، دیدار از آبشار ماهی و یک شب اقامت خاطره انگیز در  اکوکمپ کوهستانی دماوند را در این برنامه تجربه خواهید کرد.

تور راهپیمایی ناندل تا ییلاق لهر

تور راهپیمایی ناندل تا ییلاق لهر

برای دیدن سفرهای دیگر عید فطربر روی تورهای تعطیلات عید فطر کلیک کنید.

کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت